ISTINA O DRUGOJ ZVERI IZ OTRKIVENJA JOVANOVOG 13 glava, VISE NIJE TAJNA...
Strana 1 od 30 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 740

Tema: ISTINA O DRUGOJ ZVERI IZ OTRKIVENJA JOVANOVOG 13 glava, VISE NIJE TAJNA...

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano ISTINA O DRUGOJ ZVERI IZ OTRKIVENJA JOVANOVOG 13 glava, VISE NIJE TAJNA...

APOSTOL JOVAN U 13 GLAVI OTRKIVENJA OPISUJE VIZIJU O DVE ZVERI KOJU JE DOBIO.

Neke stvari su napisane da kada se dogode, da ih prepoznamo da je to ono o cemu je vec unapred pisano.

U uzim krugovima hriscana je vec odavno pozanto ko su te dve zveri.

Ovih dana je vise nego jasno ko je druga zver o kojoj govri Jovan u Otrkivenje.

Zelim da pricamo o drugoj zveri.

Da mnogi jos uvide ko je druga zver i da znaju unapred sta sledi u skroj buducnosti.

DA NE BISMO NIKOGA UGROZILI ILI DA NEBI OVA TEMA BILA IZBRISANA ILI DA NI OVAJ FORUM KRSTARICA NE BI ZVER PREKO VLASTI TRAZILA NJEGOVO GASENJE, UZECEMO VEC POZNATA IZMISLENJA IMENA JER KAKO VISE NIJE TAJNA, SVE BIVA KONTROLISANO KO STA PISE CITA ILI GOVORI OD STRANE VELIKOG BRATA I NJEGOVIH SLUGU.

Mnogi su se smejali onima koji su upozoravali na zavere koje postoje, a ovo nije jedina...
    Poslednji put ažurirao/la Glasnik. : 13.07.2013. u 13:31

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: ISTINA O DRUGOJ ZVERI IZ OTRKIVENJA JOVANOVOG 13 glava, VISE NIJE TAJNA...

Otrkivenje 13:11 I videh drugu zver gde izlazi iz zemlje, i imaše dva roga kao u jagnjeta; i govoraše kao aždaha.

Druga zver prvo izgleda kao jagnje, bezazlena.

Dala je ljudima na pocetku velika prava, slobodu govora i mislenja i veroispoversti kao niko do danas.

Zato imamo da su mnoge danasnje vere mogle da se tamo razviju.

ALI TA ZVER GOVORI KAO AZDAJA POSLE KAKO SVE VISE IZLAZI IZ ZEMLJE?

Ta zver je nastala izasla iz jedne nove zemlje koja je nekada davno bila otrkivena; u kojoj su mnogi pobeglli jer su bili progonjeni zbog svoje vere, mislenja i slobode govora.

Off 12:15 I ispusti zmija za ženom iz usta svojih vodu kao reku, da je utopi u reci.
    Off 12:16 I pomože zemlja ženi, i otvori zemlja usta svoja, i proždre reku koju ispusti zmija iz usta svojih.

Pobegli su tamo od progonstva zmije i zmija nije mogla vise da ih progoni...A ZNAMO KO JE PROGONIO U MRACNOM SRDENJEM VEKU.

Naravno da su tamo otisli i oni drugi za njima koji imaju druge ciljeve, ali nije sada rec o njima...

Ta zver koja je nekada dala utociste i sva prava veroispovesti, slobode mislenja i gvora sada sama postaje mesto ajgnje zver i PROGONITELJ.

ZASTO ZVER?

Zver je ona koje se svi boje ili uzm,icu, beze, sklanjaju se, popuistaju.

Na primer, retko koji pas ce se suprostaviti vuku.

POGLEDAJTE ZADNJE DOGADJAJE SA SNOKIJEM KOGA PROGONA OVA ZVER I KOLIKOS E NJI USUDJUJE I USUDILO DA SE SUPROSTAVI TOJ ZVERI?

ZVER VRSI PRITISAK NA SVAKOGA I STAVLJA SE IZVAN SVIH ZAKLONA KOJA PSOTOJE NA OVOJ ZEMLJI.

Pa sama velika Rusija se dvoumi i koleba i drzi Snokija tamo na aerodromu i ceka kakod a se izvuce iz te situacije...

A ko zna sta bi bilo da je Snoki uspeo da ode u neku od 3,4 zemalja koje su htele da ga prime, sta bi VELIKI UJKA tek tamo ucinio?

Da li bi uopste Snoki uspeo da ode pa je is am to shvatio i pristao da ostane tu gde je?

Ako hoce da prime Snokija tu gde je sada, mora da zalipi usta???

Na zalost, i tu vidimo da ni njima nije lako sa velikom zveri ujkom...
    Poslednji put ažurirao/la Glasnik. : 13.07.2013. u 12:36

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: ISTINA O DRUGOJ ZVERI IZ OTRKIVENJA JOVANOVOG 13 glava, VISE NIJE TAJNA...

A OVO DOLE NA LINKU SU OSNOVE NA OSNOVU KOJIH MOZEMO DA PREPOZNAMO DRUGU ZVER IZ OTRKIVENJA NE UZIMJAUCI U OBZIR RANIJE DOGADJAJE A POGOTOVO AKO IH POVEZEMO SA OVIM SVEZIM I JANSIM.

OVAJ SVEZI DOGADJAJ JE NACISTO RAZOTRKIO DRUGU ZVER, ONA JE MORALA DA IZADJE IZ SVOG SKROVISTA I POKAZE SE U PRAVOM SVETLU.

Do sada smo to sve takodje pepoznavali, ali se zver uvek krila iza necega i nekog izgovora i smislenje price.

Sada je nastupila otvoreno.

Ova zver ne preze od nikavih ljudskih prava, zakona i bilo cega.

Ona je poslala jasnu poruku da je on iznad svega i svakoga i da svi morajud a slusaju zver sta im ona kaze i da joj se poklone u smislu lojlanosti i poslusnosti

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/snouden-imao-sam-moc-koja-menja-ljudske-sudbine/

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3933

bože...
    mukami

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

ZVER SE IGRA BOGOVA:

Njena poruka je vise nego jasna, mi smo bog na zemlji...

MOSKVA - Odbegli bivši saradnik američke Centralne obaveštajne agencije Edvard Snouden koji se u petak sastao sa predstavnicima organizacija za zaštitu ljudskih prava na moskovskom aerodromu Šeremetjevo, izjavio je da je pre mesec dana imao moć da prati svačiju komunikaciju, u svako doba dana i noći i da je to moć koja menja ljudske sudbine.

ZVER KRSI SVA MOGUCA LJUSKA PRAVA I ZAKONE KOJA STITE BILO KOJEG COVEKA NA ZEMLJI I STVALJA SE IZNAD SVEGA TOGA:

"To je takode i ozbiljno kršenje zakona: 4. i 5. amandman ustava moje zemlje, 12. clan Univerzalne deklaracije o ljudskim pravima i brojni statuti i ugovori zabranjuju takve sisteme masovnog nadgledanja", rekao je Snouden u saopštenju koje je dostavio aktivistima, a koje je u celini preneo "Vikiliks".
    ---------------------------------------------------------------------------
    Snouden je naveo da veruje u princip deklarisan u Nirnbergu 1945. godine a to je da "pojedinci imaju internacionalne dužnosti koje prekoracuju nacionalne obaveze poslušnosti. Prema tome, pojedinci imaju obavezu da krše i domace zakone, da bi sprecili pojavu zlocina protiv mira i covecnosti".

ZVER KRSI I SVOJA PRVA I ZAKONE:

"Dok su američkim Ustavom ovakvi programi označeni kao ilegalni, moja Vlada smatra da tajne sudske presude, koje nisu dostupne široj javnosti, na neki nacin legitimizuju nezakonite poslove", rekao je Snouden u izjavi koju je predao aktivistima za ljudska prava s kojima je razgovarao 45 minuta.

ZVER JE SEBE STAVILA IZNAD SVAKE PRAVDE:

PRVADU ODREDJUJE ZVER NA OVOM SVETU I NIKO VISE DRUGI

i tražio sam svetsku pravdu".

Shodno tome, nastavio je on, uradio sam ono što sam mislio da je ispravno i zapoceo kampanju da ispravim ono što je pogrešno. Nije mi cilj bio da se obogatim, kao što nisam tražio da prodam americke tajne. Nisam "šurovao" ni sa jednom stranom Vladom da bih zaštitio sebe. Umesto toga sam izneo javnosti šta sam znao, da bismo svi mogli javno da raspravljamo o onome što utice na sve nas, i tražio sam svetsku pravdu"

KOLIKO NJIH JE SMELO DA MU PONUDI TU PRAVDU???

ZASTO TOLIKO MALO?

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

SVI SE BOJE ZVERI ONA SLOBODNO KRSI SVA RPAVILA I ZAKONE I PROGONI SVAKOGA OD DRAZVE DO POJEDINCA KO ZELI TO DA JOJ OSPORI:

Zver progoni i spremna je i da ubije i unisti svakoga ko joj se suprostavi, i ona se vise ne rkije da javno to sada pokaze bez da se krije iza cega.

Od tada su, kaže Snouden u poruci, Vlada i obaveštajne službe Sjedinjenih Americkih Država pokušale su od njega da naprave primer kojim ce upozoriti sve ostale koji bi mogli da progovore.
    "Ja sam zbog toga ostao bez državljanstva i progonjen sam zbog čina politickog izražavanja. Americka vlada me je stavila na listu zabrane letenja. To je podrazumevalo da me Hong Kong stavi van okvira svog zakona, što je direktno kršenje medunarodnog zakona o azilantima," rekao je on.

Iskusan coco bill (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    149
    Reputaciona moć
    566

Citat Original postavio Glasnik. Pogledaj poruku
    ZVER SE IGRA BOGOVA:

Njena poruka je vise nego jasna, mi smo bog na zemlji...

MOSKVA - Odbegli bivši saradnik američke Centralne obaveštajne agencije Edvard Snouden koji se u petak sastao sa predstavnicima organizacija za zaštitu ljudskih prava na moskovskom aerodromu Šeremetjevo, izjavio je da je pre mesec dana imao moć da prati svačiju komunikaciju, u svako doba dana i noći i da je to moć koja menja ljudske sudbine.

ZVER KRSI SVA MOGUCA LJUSKA PRAVA I ZAKONE KOJA STITE BILO KOJEG COVEKA NA ZEMLJI I STVALJA SE IZNAD SVEGA TOGA:

"To je takode i ozbiljno kršenje zakona: 4. i 5. amandman ustava moje zemlje, 12. clan Univerzalne deklaracije o ljudskim pravima i brojni statuti i ugovori zabranjuju takve sisteme masovnog nadgledanja", rekao je Snouden u saopštenju koje je dostavio aktivistima, a koje je u celini preneo "Vikiliks".

ZVER KRSI I SVOJA PRVA I ZAKONE:

"Dok su američkim Ustavom ovakvi programi označeni kao ilegalni, moja Vlada smatra da tajne sudske presude, koje nisu dostupne široj javnosti, na neki nacin legitimizuju nezakonite poslove", rekao je Snouden u izjavi koju je predao aktivistima za ljudska prava s kojima je razgovarao 45 minuta.
    snouden je dakle snoki...a ja se sve pitam ko je f-kin snoki.
    dakle, druga zver je amerika, pošto je od ranije jasno da je prva zver vatikan.

NEDAJ SE SNOKI!!!!

mada, sjebaće ga rusi...oni su zver iz potaje.
    Tišina je početak mudrosti.

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

NIKO NESME DA SE PROTIVI ZVERI NI JEDNA DRZAVA A KAMOLI JEDAN COVEK
    osim što predstavljaju pretnju dostojanstvu Latinske Amerike,

"Zemlje koji bi stale iza mene i iza prava azilanata koje garantuju Ujedinjene nacije, suocile bi se sa sankcijama. Vlada je cak preduzela i korak bez presedana i prizemljila avion predsednika Latinske Amerike u potrazi za politickim azilantom. Ove opasne eskalacije, ugrožavaju i osnovna prava svakog coveka, pa i nacije, da živi slobodno, bez progona, i da traži i da dobije azil", naveo je Snouden.

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Ebotezec , ti bi da nam otkrijes svjetsku tajnu , a NE ZNAS
    da se ne pise NEBISMO nego NE BISMO ?

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio markons82 Pogledaj poruku
    Ma gledao lik horor film pa imao nocne more...
    Nije film, nego Snoki...

Danas Snoki sutra ti.

Hteo ti ili ne ovih dana si i ti ucenjen.

Gde je bila tvoja drzava da stane na stranu Snokija ili neka partija ili grupa ljudi?

GDE SI BIO TI???

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio sarvas Pogledaj poruku
    Ebotezec , ti bi da nam otkrijes svjetsku tajnu , a NE ZNAS
    da se ne pise NEBISMO nego NE BISMO ?
    Zaista se cudim da ti kao pismen nam to nisi otrkio???

A ovih dana gde si podrzao Snokija ili zemlja u kojoj zivis?

To se ocekuje od vas pismenih kao prvo!!!!!

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

OD CITAVOG SVETA OSTALA JE SAMO SACICA KOJA SE NE BOJI SKROZ ZVERI

Ipak, zemlje širom sveta ponudile su mi podršku i azil, dodao je Snouden, navodeći da su to učinle Rusija, Venecuela, Bolivija, Nikaragva i Ekvador, kojima, kako je dodao, izražava zahvalnost i poštovanje.

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/snouden-imao-sam-moc-koja-menja-ljudske-sudbine/

Za ovakve zver vec ima mnostvo usavrsneih metoda pocev od Embraga, ucenjivanja, pretnji i ubijanja pa nadalje...

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

ZVER PRISILJAVA DRUGE ZEMLJE DA KRSE OSNOVNA PRAVA COVEKA KOJA SU SAMI USTANOVILI I POTPISLI I DA BUDU IZNAD ZAKONA

Dobijanjem azila od venecuelanskog predsednika Madura, moj status azilanta je sada formalan, i ni jedna država nema osnova da ograniči ili ometa moje pravo da taj azil koristim, ali neke vlade u Zapadnoj Evropi i Severnoj Americi su demonstrirale spremnost da budu iznad zakona i da mi to onemoguće", kaže se dalje u njegovom saopštenju.

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

SNOKIJEVA PORUKA SVIMA NAMA I VAMA KOJI SE ISMEJAVATE OVDE:

"Ova spremnost moćnih država da igraju iznad zakona predstavlja pretnju za sve nas, i ne sme im se dozvoliti da u tome uspeju", rekao je Snouden i zamolio za pomoć pri "upućivanju zahteva za garancije za sigurnim prolaskom kroz odgovarajuće zemlje, napominjući da se ujedno nada i pozitivnom ishodu zahteva za azil koji će uputiti Rusiji.

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

U RELIGIOZNOM I VERSKOM SMISLU

KAO STO JE OVA ZVER DANAS JAVNO NE VISE IZA KULISA UCINILA SVE OVO.

Tako ce uciniti da se svi poklone i budu psolusni PRVOJ ZVERI KOJA JE RELIGOZNA SILA:

Off 13:11 I videh drugu zver gde izlazi iz zemlje, i imaše dva roga kao u jagnjeta; i govoraše kao aždaha.
    Off 13:12 I svu vlast prve zveri činjaše pred njom; i učini da zemlja i koji žive na njoj pokloni se prvoj zveri kojoj se isceli rana smrtna
    Off 13:13 I učini čudesa velika, i učini da i oganj silazi s neba na zemlju pred ljudima.
    Off 13:14 I vara one koji žive na zemlji znacima, koji joj biše dani da čini pred zveri, govoreći onima što žive na zemlji da načine ikonu zveri koja imade ranu smrtnu i osta živa.
    Off 13:15 I bi joj dano da dade duh ikoni zverinoj, da progovori ikona zverina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zverinoj.
    Off 13:16 I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
    Off 13:17 Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.

Off 13:18 Ovde je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zveri: jer je broj čovekov i broj njen šest stotina i šezdeset i šest.

Poslednji put ažurirao/la Glasnik. : 13.07.2013. u 12:38

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio coco bill Pogledaj poruku
    snouden je dakle snoki...a ja se sve pitam ko je f-kin snoki.
    dakle, druga zver je amerika, pošto je od ranije jasno da je prva zver vatikan.

NEDAJ SE SNOKI!!!!

mada, sje... ga rusi...oni su zver iz potaje.
    Bravo!!!!!

Ako Ruje ovde popuste, onda je na zalsot,bez i jedne mrlje Zver sila borj 1.

Ovih dana ako te pratili, Zver je pretila i Rujama.
    Poslednji put ažurirao/la Glasnik. : 13.07.2013. u 12:52

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Glasnice , mislim da je vrijeme da kupujes stapove i krenes na pecanje .
    Mani se tumacenja Otkrovenja jer ces otici u kujac .
    To otkrovenje su pisali ljudi koji nisu bas bili pri zdravoj pameti !

Poznat
    Učlanjen
    17.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    127

Karadžić
    2Ti 3:16 Sve je pismo od Boga dano, i korisno za učenje, za kar@nje, za popravljanje, za poučavanje u pravdi,

KJV
    2Ti 3:16 All scripture is given by inspiration of God, and is profitable for doctrine, for reproof, for correction, for instruction in righteousness:

Poznat
    Učlanjen
    17.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    127

Kako onda objasniti takvu preciznost...

da će druga zver (USA) učiniti da se CELA ZEMLJA pokloni prvoj zveri (Rimokatoličkoj crkvi)?

???

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

Glasnice , mislim da je vrijeme da kupujes stapove i krenes na pecanje .
    Mani se tumacenja Otkrovenja jer ces otici u kujac .
    Prijatelju moj.

Rec je o tome da ce drugi odlucivati o tebi da li ces moci i da pecas, i kako i gde i ko ce moci a ko ne.

AKO SE POKLONIS PRVOJ ZVERI U SKOROJ BUDUCNOSTI MOCICES INACE NEMAS NISTA OD PECANJA...

Mogo je Snoki pored tolke plate sada mirno da peca negde na pLAzi sa svojom devojkom, mesto da se pati tamo na aerodromu i strahuje za svoj zivot.

Izgledami da Snoki nije imao za koga to da uradi???

DANAS SE ODLUCUJE KO CE PASIVNO ILI AKTIVNO DA SE ODLUCI ZA PRVU I DRUGU ZVER; NE KADA TO DODJE...

DOK SE SNOKI TAMO MUCI ZA SVE NAS ON BI NA PECANJE???

E MOJI PISMENI EE???
    Poslednji put ažurirao/la Glasnik. : 13.07.2013. u 12:59

Poznat
    Učlanjen
    17.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    127

Ovo je VEST OPOMENE* koju nose hrišćani koji žive u poslednje vreme:

*(POSLEDNJE OPOMENE pre nego što prorečene katastrofe iz Otkrivenja nastupe po svojem redu)

I ANĐEOSKA VEST

Rev 14:6 I videh drugog anđela gde leti posred neba, koji imaše večno jevanđelje da objavi onima koji žive na zemlji, i svakom plemenu, i jeziku i kolenu i narodu.
    Rev 14:7 I govoraše velikim glasom: Bojte se Boga, i podajte Mu slavu, jer dođe čas suda Njegovog; i poklonite se Onome koji je stvorio nebo i zemlju i more i izvore vodene.

II ANĐEOSKA VEST

Rev 14:8 I drugi anđeo za njim ide govoreći: Pade, pade Vavilon grad veliki: jer otrovnim vinom kurvarstva svog napoji sve narode.

III ANĐEOSKA VEST

Rev 14:9 I treći anđeo za njim ide govoreći glasom velikim: Ko se god pokloni zveri i ikoni njenoj, i primi žig na čelo svoje ili na ruku svoju,
    Rev 14:10 I on će piti od vina gneva Božijeg, koje je nepomešano utočeno u čašu gneva Njegovog, i biće mučen ognjem i sumporom pred anđelima svetima i pred Jagnjetom.
    Rev 14:11 I dim mučenja njihovog izlaziće va vek veka; i neće imati mira dan i noć koji se poklanjaju zveri i ikoni njenoj, i koji primaju žig imena njenog.
    Rev 14:12 Ovde je trpljenje svetih, koji drže zapovesti Božije i veru Isusovu.

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

OCIGLEDNO DA JE SNOKI OVO STO RADI URADIO SA NAMEROM ZA SIROKU MASU I SVE NAS.

Medjutim mislim da praksa pokazuje da je Snoki i neznajuci, to jest Bog preko Snokija.
    To uradio za one koji znaju ove stvari da bi znali da je blizu kod vrata:

Mt 24:33 Tako i vi kad vidite sve ovo, znajte da je blizu kod vrata.

Nama ostaje da se molimo za Snokija...
    Poslednji put ažurirao/la Glasnik. : 13.07.2013. u 13:05

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

IAKO ISTINA O PRVOJ ZVERI NIJE NIKAKVA TAJNA.

Za mnoge i siru javnost je ona jos tajna i svako ko bi pokusao da razjasni tu tjanu, naprvice ga budalom i bolesnim.

ALI KAKO SE OVAKO DRUGA ZVER JASNO OTRKILA I POKAZALA; POKAZACE SE I RPVA ZVER.

Na zalsot mnogi ce ici i tada da pecaju a neznaju da su oni ti koji ce biti upecani...

- - - - - - - - - -

Najn , Krstarica je besplatna !
    Nisi mi odgvorio sta si zadnjih dana uradio da pordzis Snokija???

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio SDG (Soli Deo Gloria) Pogledaj poruku
    Kako onda objasniti takvu preciznost...

da će druga zver (USA) učiniti da se CELA ZEMLJA pokloni prvoj zveri (Rimokatoličkoj crkvi)?

???
    Ma , koja preciznost ? Ko Nostradamusova prorocanstava .
    Mogu da se tumace kako kome padne na pamet !

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio Glasnik. Pogledaj poruku
    IAKO ISTINA O PRVOJ ZVERI NIJE NIKAKVA TAJNA.

Za mnoge i siru javnost je ona jos tajna i svako ko bi pokusao da razjasni tu tjanu, naprvice ga budalom i bolesnim.

ALI KAKO SE OVAKO DRUGA ZVER JASNO OTRKILA I POKAZALA; POKAZACE SE I RPVA ZVER.

Na zalsot mnogi ce ici i tada da pecaju a neznaju da su oni ti koji ce biti upecani...

- - - - - - - - - -

Nisi mi odgvorio sta si zadnjih dana uradio da pordzis Snokija???
    Evo odgovoricu sada . Porucujem amerikancima nek se nose u pzdu mtrinu
    i da puste Snokija da ide samnom na pecanje ! Ebe mi se za to dal me
    spijuniraju ili ne !

Elita Glasnik. (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    51
    Reputaciona moć
    277

Odgovrio si jer znas da nemas cega da se bojis.

A gde si bio do sada?

Ucini to na ozbiljniji nacin u javnosti?

Ali to da li tebe briga ili ne.

Ipak oni odlucuju da li ces u Eu ili ne, i sta ces da radis i kako da zivis i koga da zatvaras, pustas iz ztavora pocev od Haga.

Kome koji deo zemlje da poklanjas.

Koje zakone ce tvoja vlast u zemlji da uvodi ili sklanja.

A koji se ticu takodje i tebe.

I zato sto vas sve tako briga, zato smo ovde gde smo i tek cemo biti...

ALI ONI CE TI ODLUCIVATEI STA CES JEDES STA CES DA VERUJES I KOME DA SE KLANJAS.
    Poslednji put ažurirao/la Glasnik. : 13.07.2013. u 13:54

Slične teme

1. istina
    Autor mr x u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 09.11.2004., 19:07
  2. Da li je istina da...
    Autor Nik... u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.09.2003., 00:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu