"To je moje pivo, Ustavom zagarantovano..."

Mandrake

Domaćin
Poruka
4.865



PS

Antioksidanse, molim te nemoj da me smaraš sa validnim izvorima, jer je tama očigledno aktuelna...

Na ovom patus forumu, u momentu kad dobijamo datum za ulazak u EU, ladno živi tema, kako smo na prekretnici ujedinjenja sa Rusijijom i ulaskom u evroazijsku uniju, bez ikakvih uvodnih izvora teme i linkova, pa se niko nije potrudio obriše takvu idiotariju...

Dakle, uključimo razum malo...

Hvala...

- - - - - - - - - -

Ako treba da postavim klip sa YT kao drugi post, a članak iz kurira kao prvi, uradiću i to, samo nemoj da brišeš, jer tako gubim mnogo vremena da ponovo otvorim temu...

A otvoriću je sigurno...
 
Mozda je kupovina alkohola glupa, a mozda i nije.

Ali je zabrana protivustavna.

Ako gradonacelnik prestonice krsi ustav drzave, onda je ovo posao za policijsko hapsenje.
Treba zvati policiju i traziti zastitu od bolida.
Sutra ce zabraniti prodaju hleba i benzina pre podneva, lekova pre 14h? Zabranice disanje izmedju pet i sedam??
Prso je.

SND - Srbija Na Dnu
 
.
Могу да набавим кокаин, вутру, ексере, све живо,
Једино што не могу је после 10 пиво.
Берету, калашњиков, никловани дезерт игл,
једино што не могу је после 10 пиво.

Могу да набавим кокаин, вутру, ексере, све живо,
Једино што не могу је после 10 пиво.
уранијум, плутонијум, епрувету с' грипом,
једино што не могу је после 10 пиво.

.
 
...... er tako gubim mnogo vremena da ponovo otvorim temu...

A otvoriću je sigurno...

Ебте Дачак,
па у 9:45 купиш 5-6 најлона "бомби"
и покренеш "приФатну иницијативу"....

Раскрчмиш то очас, зарадиш неку кинту (к'о тапкароши)
од остатка се и ти слатко усвињиш
и онда дођеш на Крсту
да постављаш "паметне" темилице ....

:lol::lol::lol:
 
Ебте Дачак,
па у 9:45 купиш 5-6 најлона "бомби"
и покренеш "приФатну иницијативу"....

Раскрчмиш то очас, зарадиш неку кинту (к'о тапкароши)
од остатка се и ти слатко усвињиш
и онда дођеш на Крсту
да постављаш "паметне" темилице ....

:lol::lol::lol:

Ne mogu ja to... Ja sam čovek umetnik... Jako duševna i suptilna osoba....

- - - - - - - - - -

Sem toga, to mene ne pogađa lično, nema takve zabrane u Nišu..

Ja se samo brinem za moju beogradsku braću što vole da šljokaju u kasne sate...
 
Poslednja izmena:
Потпуни кретенизам је одлука о тој забрани. Најсмешније је што је већ раније пре неког времена (не сећам се тачно када је то било, али знам да је већ била ова одлука једном донета) исти овај пропис ступио на снагу, па после прдн'о у чабар... А и какве то озбиљне проблеме по безбедност или здравље Београђана ће донети испшијање пшива после 22:00? Веће проблеме праве они по сплавовима и кафанама (нисмо ваљда заборавили "традиционалну српску свађу" Даниловића и његовог ортака) него народ који се задеси испред киоска у 10 увеће или после. Штавише, они и неће правити никакав проблем, пиће пиво по парковима или тако негде. И никог неће узнемиравати. И вук сит и овце на броју. Али не, мора Драган Ђилас да се куррчи, па би опет да забрањује. Све се бојим да то овај пут нико неће јеббатти ни 2 посто...
 
Ne mogu ja to... Ja sam čovek umetnik... Jako duševna i suptilna osoba....

- - - - - - - - - -

Sem toga, to mene ne pogađa lično, nema takve zabrane u Nišu..

Ja se samo brinem za moju beogradsku braću što vole da šljikaju u kasne sate...

Јест' бWе, ово важи само за Престоницу ...
У провинцији можеш да се ождрљекаш у било које доба дана и ноћи
и


:lol::lol::lol:
 



PS

Antioksidanse, molim te nemoj da me smaraš sa validnim izvorima, jer je tama očigledno aktuelna...

Na ovom patus forumu, u momentu kad dobijamo datum za ulazak u EU, ladno živi tema, kako smo na prekretnici ujedinjenja sa Rusijijom i ulaskom u evroazijsku uniju, bez ikakvih uvodnih izvora teme i linkova, pa se niko nije potrudio obriše takvu idiotariju...

Dakle, uključimo razum malo...

Hvala...

- - - - - - - - - -

Ako treba da postavim klip sa YT kao drugi post, a članak iz kurira kao prvi, uradiću i to, samo nemoj da brišeš, jer tako gubim mnogo vremena da ponovo otvorim temu...

A otvoriću je sigurno...

Алкохоличару... :lol:
 
Lik je prvo snimio ime radnje a onda uzeo alkohol posle 22h(komunalni prekršaj) i ostavio 200 din(platio) bez izdavanja fiskalnog računa(poreski prekršaj). Prvo radnice mogu da popiju otkaz ili da im smanje platu jer su to dozvolile (verovatno ih snima kamera) a onda ako neko iz gradske vlasti vidi ili iz poreske uprave i dune im da zahebavaju,imaju video dokaz o poreskom prekršaju(50.000-500.000 kazne) i komunalnom(od 5-250.000) i to ako je preduzetnik a ako je prodavnicu u okviru d.o.o. onda se to duplira. Tako da tom "caru" vlasnik prodavnice ako mu se desi ovaj scenario ima puno pravo da obradi svaku kosku u telu.

Loš način(opravdanog) protesta.
 

Back
Top