Podrska za dijetu 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a ti radi malo vezbica istezanja ... znas ono kad se okacis o ragastov od vrata
pa se polako istezes i raskrckas kicmu ... vratices ta 2 cm i imas idealnu visinu
za tezinu ... mada i sad ne treba preterivati ... znas zbog cega ;)

..ja ragastov u stanu nemam o koji mogu da se okacim:(
..imam samo jedan od vrata kupatila, ali je takav da se ne moze nista uraditi,
cak ni na ulazna vrata ne mogu, jedino kad otopli pa u parku...
...da znam zasto;)

...hvala:heart:
 
znam nasta si ti mislila ... to je odlicno ali ni ja to nemam
nego se jednostavno uhvati rukama sa nogama na podu i kontra silama istezi
to je inace dobro za kicmu ... odo da uradim par komada u svim rotacijskim pravcima :D
 
Poslednja izmena:
Ljudi, ja sam nova ovde, bas ste zanimljivi.Nego, jel probao neko onu nera dijetu? :hahaha:

Ja sam probala nera dijetu, kao i gomilu drugih "čarobnih" dijeta i odgovorno mogu da kažem, dok se ne smanji količina hrane i ne izbaci (odnosno svede na minimum) masno, prženo, grickalice, slatkiši, testa, ne digne doope i rade vežbe, brzo hoda, penje stepenicama..... nema trajnijeg efekta. S tim što oni koji su skloni gojenju moraju taj način ishrane i vežbi da prihvate kao način života. Tj. zauvek. I da, meni se odlično pokazalo kad imam redovne obroke i voćne uzine s tim što i kafu računam kao užinu. Zbog rada u smenama ne mogu uvek da jedem u isto vreme. Imam različitu satnicu kad radim pre podne (doručak 8, kafa u 11, voće u 13, ručak u 16-17, večera u 20 (to bi trebalo izbaciti, ali....), kad radim posle podne doručak u 9, ručak u 13, kafa u 16, voće u 18, večera 21.30 (znam prekasno, ali s obzirom da je prethodni konkretan obrok bio u 13, meni je to potrebno). Nemojte sad da mi pišete da bi bilo bolje ovako ili onako, ja sam sebi uredila kako je meni zgodno.

E sad o Nera dijeti. Kupiš za skupe pare taj sirup kog realno ima za pet dana, a tamo preporučuju da se uzima bar deset. Znači, trebalo bi da kupiš dva, što je duplo više para za duplo duže gladovanje. Istina, ja nisam bila gladna. Dosta sam dobro izdržavala i skinula sam 3 kg. Ali pitanje je šta posle?!
Ništa od tih preparata nema trajni efekat.
 
ne boli me kičma bre..:mrgreen:
žiga me jedno mesto na goozi, aj d da ne spamujemo..

...ajd', ja bih ipak otisla do lekara:)

...e pa da upisem nesto da ne bude sve spam....juce prepesacila jedno 5km u toku dana....
...danas u najavi isto toliko...

...za dorucak nes kafa i banana, za rucak corbast pasulj i kupus salata bez hleba, vecera oko 18h kupus salata i kuvano jaje....
 
Moram da vas pitam nešto ...
Danas na poslu smo imale temu o ovsenim pahuljicama
Jedna strana priča da ih treba jesti često jer su dobri antioksidanti , dok druga strana ističe da ovsene pahuljice goje.
Sad sam u dilemi da li da ih kupujem ili ne
Help !
I još jedno pitanje ...da li suvo grožđe goji ?
 
Moram da vas pitam nešto ...
Danas na poslu smo imale temu o ovsenim pahuljicama
Jedna strana priča da ih treba jesti često jer su dobri antioksidanti , dok druga strana ističe da ovsene pahuljice goje.
Sad sam u dilemi da li da ih kupujem ili ne
Help !
I još jedno pitanje ...da li suvo grožđe goji ?

suvo grozdje je zdravo i goji ako se uzima u vecoj kolicini jer ima koncentrisane secere, kao i svo drugo suvo voce..
ovsene pahuljice nemaju toliko antioksidanata (a,e c vitamin) kao sto imaju b komplex..izuzetno su zdrave, ali u ogranicenoj dozi..po obroku je dovoljno za osobu prosecne kilaze i fizickih aktivnosti oko 3 supene kasike za jutrnji obrok..
 
suvo grozdje je zdravo i goji ako se uzima u vecoj kolicini jer ima koncentrisane secere, kao i svo drugo suvo voce..
ovsene pahuljice nemaju toliko antioksidanata (a,e c vitamin) kao sto imaju b komplex..izuzetno su zdrave, ali u ogranicenoj dozi..po obroku je dovoljno za osobu prosecne kilaze i fizickih aktivnosti oko 3 supene kasike za jutrnji obrok..

pošto je kod mene na poslu neizvodljivo jesti ih ujutru ...da li može uveče , ima li svrhe
na koju količinu suvog grožđa da se zadržim ?
 
...ja sam se ugojila 5kg i, zacudo, dopada se ljudima...pa je nekako pocelo i meni da se svidja. Celog zivota sam se plasila zbog pescanika sta ce se desiti ako dobijem na kilazi ali nista, rasporedilo se svuda a delujem nekako prirodnije u licu svezije, momak sa kojim izlazim je odusevljen, bice da sam ja sve to pogresno ranije shvatala...pusticu do januara ovako pa ako se ne naviknem bacicu se na mediteransku dijetu da regulisem visak koji broji gotovo dve kantice masti od po 3 kile
 
ma pusti sta okolina kaze tako su i meni uvek govorili sto je sladak pa kad smrsas sta ti je jesi se razboleo:lol:nego lepo radi ti malo vezbe trcanje bajs pa da vidis kako tih 5 kg napravise problem da nemas snage ni kondicije nizasta :ok:
 
Dzordzi ja sam i nabacila kilazu jer sam prestala sa trcanjem a prestala sam zbog povrede, nije da sam htela:(. Doduse ima tu neceg, kada sam trenirala za trku moja majka se prepala da sam bolesna, znas imam srcoliko lice koje je bilo upalo, upalo, uvuceni obrazi...ali meni se svidjalo, necu da te lazem. Sada, nakon pauze vidim da se masti zadrzavaju oko grudi, gornjeg dela ruku, butina i guze, struk, stomak, vrat su mi ostali isti...mozda sam i ja fanaticna vazda bila, sta znam, moji su uvek tvrdili da je moja osnovna gradja krupna, pokusacu da slikam ovih dana pa ces mi iskreno reci jer ja ne znam sta da mislim, pomesana su mi osecanja...
 
ajde vazi bas me zanima..nebitno sto ja ne volim visak nego da se svaka crta oslikava to moze i na krupnijoj gradji..nego kazem da sam neprimetno za 2 nedelje nabacio 2-3kg i osecam da teze radim zgibove..necu ici skoro u teretanu i moram kod kuce odrzavati kilazu i snagu do proleca..pogledas se u ogledalo i ako ti se dopada ok je..ali da nista ne uskracuje taj visak..od pokretljivosti do garderobe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top