UEFA optuzila Hrvatsku za rasizam!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
balotelli_496481S1.jpg


Ovde ceo tekst

---------------------

Ovo je stvarno sramota, kakvo divlje ponasanje na onakvom turniru

Hrvatima bi trebalo zabraniti svako ucesce na medjunarodnim sportskim takmicenjima dok se ne obuzdaju.

Mada ne verujem da je tako nesto moguce

Bice posledica, bice ...
 
Nemojte džaba da se ložite, njima će i sad da progledaju kroz prste.

Kao i kad su pravili kukaste krstove telima na tribinama, pokazivali fašističke pozdrave i sl.

Da smo mi u pitanju trajno bi nas izbacili .

Шта се десило након ватерполо финала у Словенији (Цеље?)? Ништа! Хрвати су баштеници "тисућљећне западноеуропске уљудбе"!Еуропљани су болећиви спрам истих.
 
Шта се десило након ватерполо финала у Словенији (Цеље?)? Ништа! Хрвати су баштеници "тисућљећне западноеуропске уљудбе"!Еуропљани су болећиви спрам истих.

Hrvatski fašizam nikada nije stavljen na dnevni red od strane demokratske Evrope niti su im postavljeni bilo kakvi uslovi oko ulaska u EU na tom polju. Ono što je za jednu Nemačku neprihvatljivo, jer je pod konstantnom lupom sveta , Hrvatskoj se maksimalno toleriše, prikriva ili samo prećutno prelazi preko toga.
 
Шта се десило након ватерполо финала у Словенији (Цеље?)? Ништа! Хрвати су баштеници "тисућљећне западноеуропске уљудбе"!Еуропљани су болећиви спрам истих.

e,za to se mozemo zahvaliti nasem vatrpolo savezu,koji nije prstom mrdnuo ,niti je hteo da tuzi rvatski vatrpolo savez...a,mogli su, imali su sve dokaze da posalju u P.MATERINU rvate,ali su izjavili da ''zarad dobrih odnosa i sa nadom da se tako nesto vise nece ponoviti ,odnosi naseg i hrvatskog saveza ostanu u dobrim odnosima''

zakljucak; KO NAS 'BE KAD SMO BUDALE ,KAO I UVEK !!!
 
e,za to se mozemo zahvaliti nasem vatrpolo savezu,koji nije prstom mrdnuo ,niti je hteo da tuzi rvatski vatrpolo savez...a,mogli su, imali su sve dokaze da posalju u P.MATERINU rvate,ali su izjavili da ''zarad dobrih odnosa i sa nadom da se tako nesto vise nece ponoviti ,odnosi naseg i hrvatskog saveza ostanu u dobrim odnosima''

zakljucak; KO NAS 'BE KAD SMO BUDALE ,KAO I UVEK !!!

Чини ми се ,не тврдим,да је наш савез мољакао ЛЕН да се коцкасти не казне.Шизофрено!
 
e,za to se mozemo zahvaliti nasem vatrpolo savezu,koji nije prstom mrdnuo ,niti je hteo da tuzi rvatski vatrpolo savez...a,mogli su, imali su sve dokaze da posalju u P.MATERINU rvate,ali su izjavili da ''zarad dobrih odnosa i sa nadom da se tako nesto vise nece ponoviti ,odnosi naseg i hrvatskog saveza ostanu u dobrim odnosima''

zakljucak; KO NAS 'BE KAD SMO BUDALE ,KAO I UVEK !!!
Mi smo budale samo utoliko što ne nateramo Jugoslovene,komuniste i polutane da idu i da se žvalave sa Hrvatima,zato što su oni ti koji žele intimne veze s njima a ne mi.
 
ЖИВОТИЊЕ нацистичке а руску децу казнули због пар добацивања СРАМОТА

Mnogo davno sam ja imao prilike da radim sa ruskom decom. Paren6 od 17 godina je umeo da popije gasetku piva (dvacact6 cetike stuki). A klinke koje su im dale jednom, dale su im SAMO tri puta (ptvi, poslednji i jedini).... Sta znaju ruska decica sta je to mera! :D

_nobody_
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top