Zašto Đi Ping ne dolazi u Hrvatsku?

Kinezi bužaju tunel u vlaškoj nakon šta su sagradili most. Gledam ih danas btj iskrcavaju ih iz busa, idu u kineski restoran. Dođu iz pi...materine i onda idu u kineski restoran. Frikovi, mislio sam upaliti brisače i vozi ali sam se suzdržao, moj lagodni život koji će biti još lagodniji kad izbuše tunel nije zaslužio da gulim zbog kineza. Danke dojčland

autorska tema...

obrazloženje ali bez vulgarizama...

...Hvala !!!
Pa Hrvatima ne treba Car imamo našeg predsjednika Vlade i biramo svake 4 godine!Si Đi ne zna Hrvatski a platili smo im sve što smo kupili ali ne prodajemo temelje pa se Si Đi malo ljuti što se nismo pogodili ono "pola meni,pola šarcu dajem" :hahaha: !Ali ima blesavih koji to prodaju "buka banka i šaka nabace" :mrgreen:

Zajedno sa morem?
Otkad se to računa u površinu?
Ali nebitno, nećete još dugo da se širite po našem delu Jadranskog mora... :mazi:
Što je ovo danas? Svjetski dan neobrazovanih?! :roll: :lol:

More ulazi u ukupnu površinu neke države, a kopno je dio temeljne, kopnene površine. Zato postoji razlika između površine (što označava kopnenu površinu) i ukupne površine.

Otkad su to brdski pastiri s toplim vunenim čarapama ikada imali ikakve veze s morem? :lol: Srpski vicevi. :lol:

Back