ЦРНОГОРЦИ....УБИ ЗАКОЉИ ДА СРБИН НЕ ПОСТОЈИ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Crnogorci: Ubij, zakolji da Srbin ne postoji

http://www.kurir-info.rs/crnogorci-ubij-zakolji-da-srbin-ne-postoji-clanak-274798
Lider crnogorske opozicione stranke Srpske liste Dobrilo Dedeić, rekao je da je takvo ponašanje navijača na Cetinju političko maslo Mila Đukanovića

Ne propustite...Srbija poražena od Crne Gore

Lider crnogorske opozicione stranke Srpske liste Dobrilo Dedeić najoštrije je kritikovao ponašanje navijača crnogorske košarkaške reprezentacije za žene, koji su provokativno skandirali "Ubij, zakolji, da Srbin ne postoji".
U saopštenju dostavljenom medijima, Dedeić kaže da je to dokaz raspoloženja među značajnim delom pripadnika crnogorske nacije koji nemaju problem da javno manifestuju fašizam i srbofobiju.
Utakmica ženske košarkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore igrana je juče na Cetinju, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Domaćin je pobedio 85:68.
"Na sličan način pripremane su konkretne faze diskriminacije, a neretko i pogroma, u raznim delovima Evrope u poslednjih stotinu godina", naveo je Dedeić.
On je najavio da će Srpska lista tužilaštvu dostaviti snimak sa utakmice u očekivanju nedvosmislene reakcije.
"Video zapise prosledićemo i ambasadama Srbije, Rusije, SAD, Kine, Velike Britanije, Nemačke i Francuske u Podgorici i postaviti dokaze - snimke na Jutjub mreži", najavio je Dedeić.
On je izrazio uverenje da će srpska ambasada adekvatno reagovati i da je zvanični protest najmanja moguća reakcija na presiju kojoj su bile izložene srpske košarkašice i navijači, ali i svi pripadnici srpske zajednice u crnogorskoj državi.
"Da Ustav i zakoni važe i za Srbe i da su Srbi uvažen narod u crnogorskoj državi, društveno nedopustive pojave tipa poziva na nasilje "Ubij, zakolji, da Srbin ne postoji", ne bi se mogle dogoditi. Da ne bude zabune - sve je ovo političko maslo Mila Đukanovića", zaključio je Dedeić.
Selektorka srpskih košarkašica Marina Maljković, posle meča nije komentarisala ponašanje navijača na Cetinju.

:super::super::super:
То браћо....потаманите Србе....
ПС
Модерацијо...ел сад добро има линк?
:rotf::rotf::rotf:
 
ЕВО ЈОШ
http://www.pressonline.rs/sr/sport/kosarka/story/226566/Crnogorci+skandirali+%22Ubij%2C+zakolji%2C+da+Srbin+ne+postoji%22.html

Crnogorci skandirali "Ubij, zakolji, da Srbin ne postoji"
Lider crnogorske opozicione stranke Srpske liste Dobrilo Dedeić najoštrije je danas kritikova ponašanje navijača crnogorske košarkaške reprezentacije za žene, koji su provokativno skandirali "Ubij, zakolji, da Srbin ne postoji".
U saopštenju dostavljenom medijima, Dedeić kaže da je to dokaz raspoloženja među značajnim delom pripadnika crnogorske nacije koji nemaju problem da javno manifestuju fašizam i srbofobiju.
Utakmica ženske košarkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore igrana je juče na Cetinju, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
"Na sličan način pripremane su konkretne faze diskriminacije, a neretko i pogroma, u raznim delovima Evrope u poslednjih stotinu godina", naveo je Dedeić.
On je najavio da će Srpska lista tužilaštvu dostaviti snimak sa utakmice u očekivanju nedvosmislene reakcije.
"Video zapise prosledićemo i ambasadama Srbije, Rusije, SAD, Kine, Velike Britanije, Nemačke i Francuske u Podgorici i postaviti dokaze - snimke na Jutjub mreži", najavio je Dedeić.
On je izrazio uverenje da će srpska ambasada adekvatno reagovati i da je zvanični protest najmanja moguća reakcija na presiju kojoj su bile izložene srpske košarkašice i navijači, ali i svi pripadnici srpske zajednice u crnogorskoj državi.
"Da Ustav i zakoni važe i za Srbe i da su Srbi uvažen narod u crnogorskoj državi, društveno nedopustive pojave tipa poziva na nasilje "Ubij, zakolji, da Srbin ne postoji", ne bi se mogle dogoditi. Da ne bude zabune - sve je ovo političko maslo Mila Đukanovića", zaključio je Dedeić.
 
Crnogorci: Ubij, zakolji da Srbin ne postoji

Lider crnogorske opozicione stranke Srpske liste Dobrilo Dedeić, rekao je da je takvo ponašanje navijača na Cetinju političko maslo Mila Đukanovića

navijaci-crne-gore-1339671263-174536.jpg


Lider crnogorske opozicione stranke Srpske liste Dobrilo Dedeić najoštrije je kritikovao ponašanje navijača crnogorske košarkaške reprezentacije za žene, koji su provokativno skandirali "Ubij, zakolji, da Srbin ne postoji".

U saopštenju dostavljenom medijima, Dedeić kaže da je to dokaz raspoloženja među značajnim delom pripadnika crnogorske nacije koji nemaju problem da javno manifestuju fašizam i srbofobiju.

Utakmica ženske košarkaške reprezentacije Srbije i Crne Gore igrana je juče na Cetinju, u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Domaćin je pobedio 85:68.

"Na sličan način pripremane su konkretne faze diskriminacije, a neretko i pogroma, u raznim delovima Evrope u poslednjih stotinu godina", naveo je Dedeić.

On je najavio da će Srpska lista tužilaštvu dostaviti snimak sa utakmice u očekivanju nedvosmislene reakcije.

"Video zapise prosledićemo i ambasadama Srbije, Rusije, SAD, Kine, Velike Britanije, Nemačke i Francuske u Podgorici i postaviti dokaze - snimke na Jutjub mreži", najavio je Dedeić.

On je izrazio uverenje da će srpska ambasada adekvatno reagovati i da je zvanični protest najmanja moguća reakcija na presiju kojoj su bile izložene srpske košarkašice i navijači, ali i svi pripadnici srpske zajednice u crnogorskoj državi.

"Da Ustav i zakoni važe i za Srbe i da su Srbi uvažen narod u crnogorskoj državi, društveno nedopustive pojave tipa poziva na nasilje "Ubij, zakolji, da Srbin ne postoji", ne bi se mogle dogoditi. Da ne bude zabune - sve je ovo političko maslo Mila Đukanovića", zaključio je Dedeić.

Selektorka srpskih košarkašica Marina Maljković, posle meča nije komentarisala ponašanje navijača na Cetinju.

 
Ја не могу да верујем кави су ово идиоти... Навијачи, као и свуда, прва заједничка ствар су им глупост... Наравно, вођа навијача је неки од шиптарске "браће", а ови јадници се примили.

Taj rad...
 
sa iste utakmice:


A evo i par bistrih dukljanskih komentara...

Ziva istina.A sto se srba tice opste poznato je da oni oduvjek,od kad znaju za sebe imaju kompleks od Crne Gore,Crnogoraca,Crnogorskog postenja i cojstva,onoga sto je njima kroz istoriju nedostajalo i sto im nedostaje u sadasnjici!

Koliko su smijesni izgovori srba to je bruka.Na svaki klip ces nac ,,siptari ste,ustase ste,njegos se u grobu prevrce,milovo maslo je sve to,,

samo vam je krivo sto u crnoj gori ima onih koji vole svoju drzavu vise nego tamo neku tudju.

toliki kompleksasi od kojih pola vjerovatno nikad nece krocit u srbiju a ovamo se prave srbi.

ka da ne znam ja kako funkcionisete.svi srbi ovo ono a kad je vrijeme da se kaze ko je srbin javno niko ne smije

MALO NAS JE AL NAS IMA, SRUSIT CEMO SNOVE SVIMA!!!!

DA JE VJECNA CRNA GORA !!!

A ovi preko granice se pojedose jer ne mogu vise sa dzakovima krompira i paprika da ljetuju u Cg po 3 mjeseca.

SRBI, MI NIJESMO VASA BRACA. I DAJTE VISE SA TOM TITULOM OLADITE VISE

Ološ...:bljak:
 

Па ти што скандирају су беда која је примила неку сићу од шиптара потпаљивача. Поред свог њиховог чувења да "раде поса' ", немају леба да једу и продају се за ситну кинту.
 
crnogorac nacijom = ustasa

posle ovoga to je definitivno jasno

jer skandiraju identicno sto i ustase

premotajte video sa utakmice na 13:00 minuta da cujete kako skandiraju "SRBE NA VRBE"

to je njihov obraz cast i kultura

djubrad montenegrinsko ustaska

posto si otvorio temu pravilno--racunam da sad ne mogu da je zatvore..pa da ponovim pisanje sa predhodne i pisanje od ranije..
dakle--ja sam slicno doziveo jos 93 na cetinju...tad mi ne dadose da dignem pare u posti i kupim neke stvari u samoposluzi--jer sam bio u uniformi...rekose mi da idem u srbiju...doduse odmah su zamenjene drugim radnicama...doziveh i da mi pripiti policajac--nije bio na duznosti ali je bio u uniformi psuje majku srbijansku--zasto nosim pistolj i idem u uniformi po CG...verujuci da me je fizicki napao--vojnik pod ugovorom raspali rafal uvis...guzva se razisla zacas....na utakmici lovcen borac iz cacka je bilo svacega...otimane su i paljene srpske zastave..psovana srbijanska i srpska majka itt...naravno da NIJEDNA TV NIJE IZVESTILA O OVOM...posle svega pogresno sam procenio---mislio sam da ce CG da se odcepi daleko pre nego sto je to uradila...
 
Па ти што скандирају су беда која је примила неку сићу од шиптара потпаљивача. Поред свог њиховог чувења да "раде поса' ", немају леба да једу и продају се за ситну кинту.

Jeste... ali ima tih monteniger ustasa, evo sto Paja prica....
 
posto si otvorio temu pravilno--racunam da sad ne mogu da je zatvore..pa da ponovim pisanje sa predhodne i pisanje od ranije..
dakle--ja sam slicno doziveo jos 93 na cetinju...tad mi ne dadose da dignem pare u posti i kupim neke stvari u samoposluzi--jer sam bio u uniformi...rekose mi da idem u srbiju...doduse odmah su zamenjene drugim radnicama...doziveh i da mi pripiti policajac--nije bio na duznosti ali je bio u uniformi psuje majku srbijansku--zasto nosim pistolj i idem u uniformi po CG...verujuci da me je fizicki napao--vojnik pod ugovorom raspali rafal uvis...guzva se razisla zacas....na utakmici lovcen borac iz cacka je bilo svacega...otimane su i paljene srpske zastave..psovana srbijanska i srpska majka itt...naravno da NIJEDNA TV NIJE IZVESTILA O OVOM...posle svega pogresno sam procenio---mislio sam da ce CG da se odcepi daleko pre nego sto je to uradila...
oni stite svoje interese i kad su tamo i kad su kod nas.
na ovim izborima su nastupali i kao nasa vecina i kao manjina/crnogorska partija/
zapanjujuca je nasa naivnost.
 
posto si otvorio temu pravilno--racunam da sad ne mogu da je zatvore..pa da ponovim pisanje sa predhodne i pisanje od ranije..
dakle--ja sam slicno doziveo jos 93 na cetinju...tad mi ne dadose da dignem pare u posti i kupim neke stvari u samoposluzi--jer sam bio u uniformi...rekose mi da idem u srbiju...doduse odmah su zamenjene drugim radnicama...doziveh i da mi pripiti policajac--nije bio na duznosti ali je bio u uniformi psuje majku srbijansku--zasto nosim pistolj i idem u uniformi po CG...verujuci da me je fizicki napao--vojnik pod ugovorom raspali rafal uvis...guzva se razisla zacas....na utakmici lovcen borac iz cacka je bilo svacega...otimane su i paljene srpske zastave..psovana srbijanska i srpska majka itt...naravno da NIJEDNA TV NIJE IZVESTILA O OVOM...posle svega pogresno sam procenio---mislio sam da ce CG da se odcepi daleko pre nego sto je to uradila...

Милова Црна Гора се 100% уклапа у ону народну: " 'рани псето да те уједе!" :cool:
 
posto si otvorio temu pravilno--racunam da sad ne mogu da je zatvore..pa da ponovim pisanje sa predhodne i pisanje od ranije..
dakle--ja sam slicno doziveo jos 93 na cetinju...tad mi ne dadose da dignem pare u posti i kupim neke stvari u samoposluzi--jer sam bio u uniformi...rekose mi da idem u srbiju...doduse odmah su zamenjene drugim radnicama...doziveh i da mi pripiti policajac--nije bio na duznosti ali je bio u uniformi psuje majku srbijansku--zasto nosim pistolj i idem u uniformi po CG...verujuci da me je fizicki napao--vojnik pod ugovorom raspali rafal uvis...guzva se razisla zacas....na utakmici lovcen borac iz cacka je bilo svacega...otimane su i paljene srpske zastave..psovana srbijanska i srpska majka itt...naravno da NIJEDNA TV NIJE IZVESTILA O OVOM...posle svega pogresno sam procenio---mislio sam da ce CG da se odcepi daleko pre nego sto je to uradila...

sta reci ? to je njihovo pravo lice.


drago mi je sto smo bolji ljudi od njih.

ovako nesto nikada se nece skandirati u Srbiji.

a njih ako obraza nije sramota, neka ih makar bude sramota guzice .
 
oni stite svoje interese i kad su tamo i kad su kod nas.
na ovim izborima su nastupali i kao nasa vecina i kao manjina/crnogorska partija/
zapanjujuca je nasa naivnost.

niko nije krivlji za stanje u srbiji nego srbi iz srbije...svoju naivnost skupo placaju...ali tako hoce---sve internacionalac do internacionalca...svim narodima je dozvoljeno--cak i pozeljno da budu nacionalisti--samo srbima to nije...svako ispoljavanje nacionalizma u srba--odmah se poistovecuje sa sovinizmom..dok je sovinizam pozeljan kod drugih--posebno kod crnogoraca...
 
Navijaci...znaci ne umiju nista originalno da smisle, vec kopiraju jedni druge, sto znaci da su uglavnom priglupi i bez svoje JA, i nazalost, najbucniji su.

A i ovaj Dedeic, pa nasao se bas ko ce da komentarise bilo ko, a ta budaletina prva siri mrznju kod ovog i ovako zatucanog naroda.

Da je se to desilo na fudbalskoj utakmici, moglo bi da prodje tako... Nije baš da je normalno, ali je uobičajeno.
Ovo je ženska košarkaška utakmica, gde nema mesta ovakvom divljanju, osim ako se ne radi o patološkoj mržnji...
 
Ja u svakom slucaju cu ici u Boku i dalje... Igalo i Herceg Novi mi ne prave nikakve neprijatnosti...

Htedoh da kupim i plac, ali cene otisle u nebesa (ustvari ne mogu da kupim kao strani drzavljanin, ali neki objekat mogu)...

Pa sad su pale, uskoro ćeš moći da kupiš jeftino.... ja idem u Baošiće, skoro sam odvezo decu sa babom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top