Sinoc kod Marica, Nikolic je.......

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.699
Upadljivo odsustvo bilo kakvog komentara posle sinocne emisije "Cirilica" kod Milomira Marica, gde je gostovao Tomislav Nikolic, i gde je javno izneo strategiju podele Kosova, doduse veoma biranim recima.

U stilu: Da je nasa pozicija sve losija i losija, i da ono sto smo imali pre 12 godina sad mozemo da sanjamo, a da ono sto imamo danas, mozda sutra mozemo samo da sanjamo..
U tom kontekstu je pomenuo sever Kosova, i konstatovao da mi realno nemamo nikakvu vlast u Pristini i da se treba truditi da zadrzimo teritorije gde imamo vlast, posebno apostrofirajuci recenicu da ako je medjunarodna zajednica odobrila Pristini da bude nezavisna od Beograda, da nema pravo onda da sprecava da Mitrovica bude nezavisna od Pristine.

Bas sam se zacudio odsustvu svakog komentara o tome, cak i sa strane desnih stranaka, Dveri, SRS-a, DSS-a......
 
Upadljivo odsustvo bilo kakvog komentara posle sinocne emisije "Cirilica" kod Milomira Marica, gde je gostovao Tomislav Nikolic, i gde je javno izneo strategiju podele Kosova, doduse veoma biranim recima.

U stilu: Da je nasa pozicija sve losija i losija, i da ono sto smo imali pre 12 godina sad mozemo da sanjamo, a da ono sto imamo danas, mozda sutra mozemo samo da sanjamo..
U tom kontekstu je pomenuo sever Kosova, i konstatovao da mi realno nemamo nikakvu vlast u Pristini i da se treba truditi da zadrzimo teritorije gde imamo vlast, posebno apostrofirajuci recenicu da ako je medjunarodna zajednica odobrila Pristini da bude nezavisna od Beograda, da nema pravo onda da sprecava da Mitrovica bude nezavisna od Pristine.

Bas sam se zacudio odsustvu svakog komentara o tome, cak i sa strane desnih stranaka, Dveri, SRS-a, DSS-a......

Pocelo je pocelo...vec vidjeno,nije od dzabe postavljen...sad ce biti da je on izdajnik,a ne Tadic...samo on izgleda jos nije svestan toga
 
Upadljivo odsustvo bilo kakvog komentara posle sinocne emisije "Cirilica" kod Milomira Marica, gde je gostovao Tomislav Nikolic, i gde je javno izneo strategiju podele Kosova, doduse veoma biranim recima.

U stilu: Da je nasa pozicija sve losija i losija, i da ono sto smo imali pre 12 godina sad mozemo da sanjamo, a da ono sto imamo danas, mozda sutra mozemo samo da sanjamo..
U tom kontekstu je pomenuo sever Kosova, i konstatovao da mi realno nemamo nikakvu vlast u Pristini i da se treba truditi da zadrzimo teritorije gde imamo vlast, posebno apostrofirajuci recenicu da ako je medjunarodna zajednica odobrila Pristini da bude nezavisna od Beograda, da nema pravo onda da sprecava da Mitrovica bude nezavisna od Pristine.

Bas sam se zacudio odsustvu svakog komentara o tome, cak i sa strane desnih stranaka, Dveri, SRS-a, DSS-a......

jel se dodje do istine..?? da tadic i nikolic trce stafetu za isti tim...
 
Sta znam, meni nacelno ideja podele Kosova ne deluje utopijski.......Ali samo PRECUTNA, u stilu, vi u Pristini zivite svoj zivot, mi vas necemo priznati, ali da pustite ove u Mitrovici isto tako............Nazalost,bojim se da Srbija nema bas adute za tako nesto.......
Takva precutna u kojoj mi ne bi priznali Kosovo, bi nam dala vremena, da se promene stvari, da Siptari izgube podrsku pravljenjem sra.nja po Makedoniji, Grckoj, CG.....U krajnjem slucaju da sama Srbija ojaca svoje pozicije......

Sve u svemu, bojim se da nas ovako ili onako , svakako u bliskoj buducnosti ,ceka jos jedan rat za Kosovo.
Jedina sreca u tome je sto ovaj put mi imamo uticja na to KAD CE ON POCETI, sto moze biti od presudne vaznosti....
 
Upadljivo odsustvo bilo kakvog komentara posle sinocne emisije "Cirilica" kod Milomira Marica, gde je gostovao Tomislav Nikolic, i gde je javno izneo strategiju podele Kosova, doduse veoma biranim recima.

U stilu: Da je nasa pozicija sve losija i losija, i da ono sto smo imali pre 12 godina sad mozemo da sanjamo, a da ono sto imamo danas, mozda sutra mozemo samo da sanjamo..
U tom kontekstu je pomenuo sever Kosova, i konstatovao da mi realno nemamo nikakvu vlast u Pristini i da se treba truditi da zadrzimo teritorije gde imamo vlast, posebno apostrofirajuci recenicu da ako je medjunarodna zajednica odobrila Pristini da bude nezavisna od Beograda, da nema pravo onda da sprecava da Mitrovica bude nezavisna od Pristine.

Bas sam se zacudio odsustvu svakog komentara o tome, cak i sa strane desnih stranaka, Dveri, SRS-a, DSS-a......


Seselj i radikali su odavno i unapred dali svoj komentar na ovo, im li smisla ponavljati ga gluvima?
 
Kod Marica? Ja procitao prvo kod Marice, pa se pitam sta ce ToNi na krivom kyrcu?! Sada vidim da sam izgresio, da imam dioptriju, i vidim na za razliku od mene ToNi ne treba naocare.

Za razliku od BoTa on vidi i bez slusnog aparata, vidi sta su sluzni aparatciki odradili!:mrgreen:

_nobody_
 
jel se dodje do istine..?? da tadic i nikolic trce stafetu za isti tim...

ma Pajo brate dole Americka kolonija....nije moglo ni 1999 ni 2003 ni 2008 ni danas,oni su zacrtali,isplanirali i uradili...nije mogao ni Milosevic da pregovara sa njima,ni Kostunica ni Tadic....niko...nece moci ni Nikolic
oni su isplanirali da Kosovo bude nezavisno,i da ga kao takvog koriste za svoje potrebe jer ima marionetsku vlast...neznam koliko znas,ali i Klark I Olbrajtova imaju neke mnogo jake monopolske firme dole,koje su dobili za zasluge...zapravo ne dobili,trazili
stoga,niti je Milosevic mogao bolje...niti je Tadic izdajnik...on je samo pokusao da im se priblizi,probao je da im se slihta,nebi li oni kao promenili stav o nama....nije upalio i prosao Kostunicin stih,sa paljenjem ambasada...mozda to narod vise voli,ali sut i rogat ne idu...to zna i Nikolic...i svi oni,koji su mislili da ce on da mobilise raju i krene na jedan finalni siloviti juris...ne zive u relnom svetu...sa Amerikancima mora vrlo oprezno da se razgovara,Srbija nije u mogucnosti da prezivi jos jedne sankcije ili nesto slicno.....mi smo mali,i ceo zivot smo morali da slusamo velike,iako smo umislili da smo i mi neki igraci...ali nismo
nismo bili ni 1813 ni 1833 ni 1878 ni 1912 ni 1918 ni 1945 ni 1948 ni 1991 ni 1999 a ni danas nismo....u svim ovim istorijski bitnim trenucima za Srbiju..Srbija je morala da slusa odluke velikih sila i da postupi po njima
sto bi mi u vojsci rekli...postupi po naredjenju.....befel ist befel
Tadic je kao i Djindjic pokusao,da im se umili,da ide kontra politiku od Miloseviceve koja je bila inat....ali smo na kraju taj inat uterali sami sebi....oni su pokusali,ali mislim da nije imalo efekta....mozda su nas malo ostavili na miru...a i to je vec nesto......sto se Nikolica tice,on je seljacki politicar....on nije lud,on zna puls naroda...on zna da narod,to sto hoce i sto moze,ima konotaciju,srce hoce a dupe klokoce....jos jedne sankcije,ovaj narod nemoze da izdrzi...jos jedan pritisak,i gotovo je....on zna,da nesme kontra velikih sila,on zna da realne pomoci od Rusije a tek tamo Kine...nema ni u tragovima,mi padamo u interesnu sferu Amerike,Nemacke i Turske...tu se Rusija ne pita...to sam shvatio,onda kad su naputili aerodrom u Pristini i dali ga Englezima...po principu,hvala braco Srbi,ali nama ovo netreba

On mora zbog raje,zapravo svi oni,zbog raje moraju da mantraju pricu Kosovo je Srbija,Kosovo je srce Srbije...realno...to je gotovo....okupirano je..kad smo se povukli 1999,ja sam bio negde u sredini...mi smo cekali oko Prizrena i Orahovca,stekovani sa novijim tenkovima,invaziju kopnenih snaga....kad smo se povlacili,bio sam pri kraju sredine,da tako kazem....iza nasih poslednjih je bio mali gap,i ulazili su saveznici....mi smo svi izasli,izneli svo ljudstvo i tehniku...to je tada bilo gotovo...niko ne ulazi vojskom negde da bi ti to dao posle

treba osvestiti ljude i reci...1999 Kosovo je PALO..u muskoj borbi,na megdanu..ko 1389....to jesad okupirano i nije nase...mi smo to i 1999 i potpisali.....cekati novu 1912....ko zna kad ce biti mozda i za 200 god..mozda za 50 mozda i opet za 500....ali pricati price da je neki politicar los,jer nemoze da povrati Kosovo je nebuloza danas

svaki od njih ima neki svoj sistem rada,kako prilazi evropi...Tadicev je bio ponizan....probao je to...Nikolic,ocigledno ne vidi neki mnogo bolji...ne jer on nece,nego jer ga nema....ili cemo da slusamo,ili nas nece biti...ne brzo,ali polako...belom kugom i nemastinom...ljudi ce ili otici iz zemlje,ili ce ovde pocrkati od gladi bez posla i sa minimalnim platama i cenama hrane ko u monte karlu

znaci,ili zivotariti i keziti se i klanjati zlocincnima...pa mozda i preziveti...ipak su Srbi slusali okupatora 500 god..i to vrlo poslusno ugalvnom...pa preziveli i opstali....ili ici na poslednji juris pa ko pukovnik ko pokojnik...a sta posle
nema tu mnogo izbora....ili dza ili bu
 
Zbog tih stavova Djindjic je verovatno i ubijen..........Samo mala ispravka, to su prvo bili Cosicevi stavovi, koje je prihvatio Djindjic
....а Ћосића нису због тога убили. Можда је Ђинђић је причао на немачком па су га лоше схватили. Тома незна стране језике и може бити миран.

А сада форумски референдум ,,ЗА'' и ,,ПРОТИВ'' !!!
 
Poslednja izmena:
На жалост, плашим се да је Томислав у праву. Највише чему се ми у овом тренутку можемо надати је подела Косова, односно да нам остану српски крајеви на северу. За нешто више од тога морамо чекати боља времена. Која ће можда и доћи, обзиром на слабљење запада и јачање Русије.
 
Upadljivo odsustvo bilo kakvog komentara posle sinocne emisije "Cirilica" kod Milomira Marica, gde je gostovao Tomislav Nikolic, i gde je javno izneo strategiju podele Kosova, doduse veoma biranim recima.

U stilu: Da je nasa pozicija sve losija i losija, i da ono sto smo imali pre 12 godina sad mozemo da sanjamo, a da ono sto imamo danas, mozda sutra mozemo samo da sanjamo..
U tom kontekstu je pomenuo sever Kosova, i konstatovao da mi realno nemamo nikakvu vlast u Pristini
Čekaj, je l' to gostovao BoTa ili ToNi?
 
4661_2.jpg


Ludnica. :cepanje:
 
Мислим да је Дипломин први interview после инагурације требао бити на Јавном Сервису, а не на Happy _ју код Марића.

Вероватно је то тако јер је Диплома, благо речено танак у знању (о економији, геополитици, итд., итд.) за озбиљне политичке интервјуе са њим, а нарочито за телевизијске интервјуе, па му Марићев више забавно-политикантски приступ вођењу емисије "Ћирилица" сасвим одговара (нарочито за тај први интервју).
 
ma Pajo brate dole Americka kolonija....nije moglo ni 1999 ni 2003 ni 2008 ni danas,oni su zacrtali,isplanirali i uradili...nije mogao ni Milosevic da pregovara sa njima,ni Kostunica ni Tadic....niko...nece moci ni Nikolic
oni su isplanirali da Kosovo bude nezavisno,i da ga kao takvog koriste za svoje potrebe jer ima marionetsku vlast...neznam koliko znas,ali i Klark I Olbrajtova imaju neke mnogo jake monopolske firme dole,koje su dobili za zasluge...zapravo ne dobili,trazili
stoga,niti je Milosevic mogao bolje...niti je Tadic izdajnik...on je samo pokusao da im se priblizi,probao je da im se slihta,nebi li oni kao promenili stav o nama....nije upalio i prosao Kostunicin stih,sa paljenjem ambasada...mozda to narod vise voli,ali sut i rogat ne idu...to zna i Nikolic...i svi oni,koji su mislili da ce on da mobilise raju i krene na jedan finalni siloviti juris...ne zive u relnom svetu...sa Amerikancima mora vrlo oprezno da se razgovara,Srbija nije u mogucnosti da prezivi jos jedne sankcije ili nesto slicno.....mi smo mali,i ceo zivot smo morali da slusamo velike,iako smo umislili da smo i mi neki igraci...ali nismo
nismo bili ni 1813 ni 1833 ni 1878 ni 1912 ni 1918 ni 1945 ni 1948 ni 1991 ni 1999 a ni danas nismo....u svim ovim istorijski bitnim trenucima za Srbiju..Srbija je morala da slusa odluke velikih sila i da postupi po njima
sto bi mi u vojsci rekli...postupi po naredjenju.....befel ist befel
Tadic je kao i Djindjic pokusao,da im se umili,da ide kontra politiku od Miloseviceve koja je bila inat....ali smo na kraju taj inat uterali sami sebi....oni su pokusali,ali mislim da nije imalo efekta....mozda su nas malo ostavili na miru...a i to je vec nesto......sto se Nikolica tice,on je seljacki politicar....on nije lud,on zna puls naroda...on zna da narod,to sto hoce i sto moze,ima konotaciju,srce hoce a dupe klokoce....jos jedne sankcije,ovaj narod nemoze da izdrzi...jos jedan pritisak,i gotovo je....on zna,da nesme kontra velikih sila,on zna da realne pomoci od Rusije a tek tamo Kine...nema ni u tragovima,mi padamo u interesnu sferu Amerike,Nemacke i Turske...tu se Rusija ne pita...to sam shvatio,onda kad su naputili aerodrom u Pristini i dali ga Englezima...po principu,hvala braco Srbi,ali nama ovo netreba

On mora zbog raje,zapravo svi oni,zbog raje moraju da mantraju pricu Kosovo je Srbija,Kosovo je srce Srbije...realno...to je gotovo....okupirano je..kad smo se povukli 1999,ja sam bio negde u sredini...mi smo cekali oko Prizrena i Orahovca,stekovani sa novijim tenkovima,invaziju kopnenih snaga....kad smo se povlacili,bio sam pri kraju sredine,da tako kazem....iza nasih poslednjih je bio mali gap,i ulazili su saveznici....mi smo svi izasli,izneli svo ljudstvo i tehniku...to je tada bilo gotovo...niko ne ulazi vojskom negde da bi ti to dao posle

treba osvestiti ljude i reci...1999 Kosovo je PALO..u muskoj borbi,na megdanu..ko 1389....to jesad okupirano i nije nase...mi smo to i 1999 i potpisali.....cekati novu 1912....ko zna kad ce biti mozda i za 200 god..mozda za 50 mozda i opet za 500....ali pricati price da je neki politicar los,jer nemoze da povrati Kosovo je nebuloza danas

svaki od njih ima neki svoj sistem rada,kako prilazi evropi...Tadicev je bio ponizan....probao je to...Nikolic,ocigledno ne vidi neki mnogo bolji...ne jer on nece,nego jer ga nema....ili cemo da slusamo,ili nas nece biti...ne brzo,ali polako...belom kugom i nemastinom...ljudi ce ili otici iz zemlje,ili ce ovde pocrkati od gladi bez posla i sa minimalnim platama i cenama hrane ko u monte karlu

znaci,ili zivotariti i keziti se i klanjati zlocincnima...pa mozda i preziveti...ipak su Srbi slusali okupatora 500 god..i to vrlo poslusno ugalvnom...pa preziveli i opstali....ili ici na poslednji juris pa ko pukovnik ko pokojnik...a sta posle
nema tu mnogo izbora....ili dza ili bu

mene nerviraju isti postupci politicara a razlicite price...
nervira me da ovaj narod politicari vecito lazu...i sto ga vise lazu--narod vise veruje...obmana i laz je postala srpska svakodnevnica...
znam ja da smo mali...i da ta kap vode treba da se ponasa u talasu jedinstveno...ali i od mnogo kapi vode nastaje talas...vestina vodje i jeste u tome da izvuce maksimalno za zemlju saradjujuci sa velikim zemljama ciji se interesi poklapaju sa delom interesa srbije...i hrvatska je mala--jos manja od srbije...al je uspela da izvuce za sebe maksimum slepajuci se uz interese nemacke...
 
Prvo, ti moras da das link da zaista cujemo i vidimo sta je rekao Nikolic (sinoc, znaci kao predsedni Republike..?) a onda da se iz teksta vidi sta jeste rekao a sta je eventualna proizvljnost postavljaca teme)...

Link?

Drugo, je li Toma kriv sto mi nemam vlast nad (u) Pristinom, sto nemamo nikakvu vlast na KiM?

Je li on vladao 12. godina ili je takoreci juce dosao, bez (jos uvek) ikakvih poluga vlasti?

Sta je rekao a da nije istina?

Jedino sto mozemo to je da nikad zvanicno NE PRIZNAMO KiM kao tzv. nezavisnu Republiku, a poturanje Tomi da je ovo i ono- ma, vec vidjeno.

Cudi me da se nisu jos sjatili svi tomomrsci da ga optuze za "12 godina lose vladavne na KiM", i cudi me da ne znate da su na ovim posledjinjim izborima, dva poslanika dobile SNS i DSS, da je za Nikolica na predsednickim izborima, glasalao najvise izaslih na KiM.

Lako je opljnuti, dajte alternativu, ispravite sto je godinama propasceno i upropascen.

I, da, prozborite koju i na racun BoTe, Jeremica i Stefanovica, bio bi red, ako vec savesti nemate!
 
Upadljivo odsustvo bilo kakvog komentara posle sinocne emisije "Cirilica" kod Milomira Marica, gde je gostovao Tomislav Nikolic, i gde je javno izneo strategiju podele Kosova, doduse veoma biranim recima.

U stilu: Da je nasa pozicija sve losija i losija, i da ono sto smo imali pre 12 godina sad mozemo da sanjamo, a da ono sto imamo danas, mozda sutra mozemo samo da sanjamo..
U tom kontekstu je pomenuo sever Kosova, i konstatovao da mi realno nemamo nikakvu vlast u Pristini i da se treba truditi da zadrzimo teritorije gde imamo vlast, posebno apostrofirajuci recenicu da ako je medjunarodna zajednica odobrila Pristini da bude nezavisna od Beograda, da nema pravo onda da sprecava da Mitrovica bude nezavisna od Pristine.

Bas sam se zacudio odsustvu svakog komentara o tome, cak i sa strane desnih stranaka, Dveri, SRS-a, DSS-a......

Podela je trebala biti obavljena davno, jos pre medjunarodnog priznanja kosova. Danas je kasno. Nazalost!
 

Back
Top