Zašto sajt B92 redovno objavljuje apokaliptične tekstove?

dualcore

Ističe se
Banovan
Poruka
2.856
Zašto to rade i kome je to u interesu?Optuživani su za pro-režimski medij,izdajnike,anacionalni su svi,to je davno i sam Veran Matić na radiju rekao,mislim pre jedno 20-ak godina ali ne može biti u interesu vlasti koja bi Srbiju u EU tekst kao današnji:"Velika evropska depresija na pragu?"

Link

Zatim danima se protežu Soroševi komentari raspada Evrope,čovek ostareo pa misli"posle mene potop".

Mnogi koji su protiv ove vlasti koriste baš tekstove sa B92 da kritikuju vlast.
 
U mnogim drzavama zapadne Evrope, favorizovanje losih vesti je zabranjeno zakonom. Svakom ne svetu je onako , kako ga ubede mediji da mu je. Upravo zato mi imamo sitoacije da na primer vrhunski strucnjak iz neke oblasti, koji u Srbiji ima dobro placen posao i veliku oceevinu, rasproda sve u Srbiji, pa ode u SAD fda tamo raznosi pice... jer nije u opste svestan ni kako mu je bilo, niti kako mu je tamo. Bombardovanje losim vestima podstice defetizam kriticnih masa, a defetizam sprecava kreativnost i ono posebno osecanje koje se zove elan, pa samim tim i produktivnost i kreativnost. Naravno. albansko-hrvatska televizija i te kako svesno radi na tome.
 
U mnogim drzavama zapadne Evrope, favorizovanje losih vesti je zabranjeno zakonom. Svakom ne svetu je onako , kako ga ubede mediji da mu je. Upravo zato mi imamo sitoacije da na primer vrhunski strucnjak iz neke oblasti, koji u Srbiji ima dobro placen posao i veliku oceevinu, rasproda sve u Srbiji, pa ode u SAD fda tamo raznosi pice... jer nije u opste svestan ni kako mu je bilo, niti kako mu je tamo. Bombardovanje losim vestima podstice defetizam kriticnih masa, a defetizam sprecava kreativnost i ono posebno osecanje koje se zove elan, pa samim tim i produktivnost i kreativnost. Naravno. albansko-hrvatska televizija i te kako svesno radi na tome.

ok ali vidiš,RTS sajt se ne da-stoji čvrsto u odbrani režima,što bi neki rekli ove bande žuto-lopovske:

"Србији не прети банкрот"

LINK
 
U mnogim drzavama zapadne Evrope, favorizovanje losih vesti je zabranjeno zakonom. Svakom ne svetu je onako , kako ga ubede mediji da mu je. Upravo zato mi imamo sitoacije da na primer vrhunski strucnjak iz neke oblasti, koji u Srbiji ima dobro placen posao i veliku oceevinu, rasproda sve u Srbiji, pa ode u SAD fda tamo raznosi pice... jer nije u opste svestan ni kako mu je bilo, niti kako mu je tamo. Bombardovanje losim vestima podstice defetizam kriticnih masa, a defetizam sprecava kreativnost i ono posebno osecanje koje se zove elan, pa samim tim i produktivnost i kreativnost. Naravno. albansko-hrvatska televizija i te kako svesno radi na tome.

Tako je i u žutoj Srbiji , kad čitaš Blic , Politiku , Pres i gledaš RTS, Pink i B92 pomisli čovek da živi u Holandiji , svaki dan stižu milijarde investicija , stalno sa otvaraju novi putevi ,mostovi ,fabrike radna mesta , naši sportisti najuspešniji , turisti hrle u Srbiju , pravosudje šljaka ko sat , svi krimosi na robiji , svi voze dobra kola ... ,biće da su Šaper i Djilas usvojili te zakone iz zapadne Evrope pa samo prosipaju optimizam .
 
Poslednja izmena:
Заиста је апокалиптично и забрињавајуће што постоји могућност да наша будућност и једини пут, Европска Унија, оде у мајчину. Не могу замислити гору катастрофу. Домаћи европејци би изумрли као диносауруси када их је погодио метеор.
 

Back
Top