Николић: Изнећу доказе о изборној крађи, Европа је важна али Србија је преча

A novi izbori ?
РИК је прогласио изборе за регуларне, иако су против тога гласали пресдставници напредњачког блока, ДСС, Двери, ПРС, мислим чак и Преокрета.
 
Нека он прво изнесе "доказе" да његова диплома није купљена.

Kakve veze imaju izbori sa diplomom ?

Mene njegova diploma uopšte ne interesuje ali zato me interesuje koja je demokratska lopina ukrala moj glas ... e to govedo ću lično mojom rukom da kastriram i da ga nateram da pojede to parče svinjetine.
 
Изнеће деканка факултета ових дана :)
То би требало да изнесе комисија за то задужена, а не деканка која ће сигурно да брани свој факултет - да му не буде одузета лиценца за рад.
 
Poslednja izmena:
Kakve veze imaju izbori sa diplomom ?

Mene njegova diploma uopšte ne interesuje ali zato me interesuje koja je demokratska lopina ukrala moj glas ... e to govedo ću lično mojom rukom da kastriram i da ga nateram da pojede to parče svinjetine.

MIsliš govedine.........
 
То би требало да изнесе комисија за то задужена, а не деканка која ће сигурно да брани свој факултет - да му не буде одузета лиценца за рад.

Pa normalno,ne nego treba da iznese neko ko ce unapred da optuzi nikolica za nelegalnu diplomu.

A za tu diplomu niko ne treba da se pravda niti da je brani uopste,ako i kad bude redovna kontrola po fakultetima tad moze da prodje proveru,ovako se moze smatrati samo kao maltretiranje gradjana.

Inace,ako ti licno nemas dokaze za ovo sto inosis na forumu,moras znati da cinis krivicno delo.
 
Kakve veze imaju izbori sa diplomom ?

Mene njegova diploma uopšte ne interesuje ali zato me interesuje koja je demokratska lopina ukrala moj glas ... e to govedo ću lično mojom rukom da kastriram i da ga nateram da pojede to parče svinjetine.

А мене, замисли, баш интересује! Баш ме интересује да ли се Председник Републике лажно представља као МАСТЕР ЕКОНОМИЈЕ, баш као што је лагао о измишљеној "изборној крађи", а да би пред симпатизерима али и финансијерима СНС_а оправдао 15 % мање гласова од очекиваног броја.
 
А мене, замисли, баш интересује! Баш ме интересује да ли се Председник Републике лажно представља као МАСТЕР ЕКОНОМИЈЕ, баш као што је лагао о измишљеној "изборној крађи", а да би пред симпатизерима али и финансијерима СНС_а оправдао 15 % мање гласова од очекиваног броја.

Sta tebe i slicne tebi interesuje nikoga drugoga ne interesuje,a kradja glasova se cak ne moze porediti ni sa jednim KD koliko je to tezak prestup.
 
А мене, замисли, баш интересује! Баш ме интересује да ли се Председник Републике лажно представља као МАСТЕР ЕКОНОМИЈЕ, баш као што је лагао о измишљеној "изборној крађи", а да би пред симпатизерима али и финансијерима СНС_а оправдао 15 % мање гласова од очекиваног броја.


E za to se žali svom šefu mesne zajednice pa neka on interveniše.

Mene i još 8 -9 miliona Srba i građana Srbije interesuje ono od čega živimo.
 
Pa normalno,ne nego treba da iznese neko ko ce unapred da optuzi nikolica za nelegalnu diplomu.

A za tu diplomu niko ne treba da se pravda niti da je brani uopste,ako i kad bude redovna kontrola po fakultetima tad moze da prodje proveru,ovako se moze smatrati samo kao maltretiranje gradjana.

Inace,ako ti licno nemas dokaze za ovo sto inosis na forumu,moras znati da cinis krivicno delo.

Нема ту шта много да се доказује.
На пример, постоји стенографска белешка састанка главног одбора радикала којим председава Тома Диплома, а на том факултету је тог истог дана "полагао" 2 или (мислим) чак 3 испита!
На дан дипломирања, био је на завршној конвенцији СРС пред изборе 2008, итд., хаха доказа има колико ти душа иште!
Али, спасиће га управо премијер Борис, неће се та срамота Томина даље откривати, а Тома ће бити кооперативан и неће враћати законе на поновно усвајање, и ствар решена. Ферштен?
 
Poslednja izmena:
A sa njim zajedno i Djilas,Sutanovac,Kostres,Trivanka i ostali kupci diploma...


U zadnjih 12 godina skoro svako demokratsko svinjče kupilo je diplomu. Od uličara, preko noći, postali su doktori nauka i ozakonjeni lopovi.
Zato i imamo pojavu gomile eXperata, stručnjaka, analitičara i gomile demoratskih budaletina koji su doveli državu u ćor sokaka.
 
U zadnjih 12 godina skoro svako demokratsko svinjče kupilo je diplomu. Od uličara, preko noći, postali su doktori nauka i ozakonjeni lopovi.
Zato i imamo pojavu gomile eXperata, stručnjaka, analitičara i gomile demoratskih budaletina koji su doveli državu u ćor sokaka.
Kakav kadar,takva i drzava.Pokusavam da zamislim neku uspesnu kompaniju sa takvim ekspertima.Verovatno bi propala za mesec dana.Srbija se jos i dobro drzi.
 
VIDOVDANSKI IZBORI ...................
raz_097.gif
 

Back
Top