Bog i Djavo su zajedno stvorili sve ovo sto jesmo i vidimo?

Vi ne razumete.... ako je Isus mogao nevidljivo da se vrati 1914-te i nevidljivo da vlada na nevidljivom nebu pored svog nevidljivog oca, zašto onda SPC nije mogla nevidljivo da se otcepi tri veka pre nego što je nastala?

Da vama tu možda nije nešto NELOGIČNO? :klap:

Naravno da ima smisla, to samo mi ateistirani-demonizovani-reptilizovani-od Satane nagovoreni-pomućenog uma ne razumemo :lol:
 
Bili ateisti ili vjernici,ne treba da gajite mrznju prema drugim ljudima!
Jer ako ste vjernik i mrzite ateiste vi ste onda gori pred bogom od bilo kakvog ateiste.
A ako ste ateiste i mrzite vjernike,vi ste onda losi ljudi.

Niko ne treba da TVRDI da je njegova vjera prava a ostale nisu!Jer postoji samo jedan Bog(Gospod,Otac,Sila...)i sve se svodi u istom zavrsetku.
Budite samo dobri ljudi,i nek dobro pobijedi u vama i onda spoznacete pravu istinu.
 
a ko je rekao da savrsensvo ne izabere? kacis mi nepostojace misli

ja stvarno ne znam gde ti zivis, ja se ubi objasnjavajuci na ovom forumu o slobodnoj volji a ti meni sad kazes

daj molim te ne lazi

JS jedini i kapiraju slobodnu volju

nije tacno :manikir:

naravno da sam u pravu...

nemas pojma :cao:


fart-fart-gas-gross-smiley-emoticon-000602-large.gif


Vi ne razumete.... ako je Isus mogao nevidljivo da se vrati 1914-te i nevidljivo da vlada na nevidljivom nebu pored svog nevidljivog oca, zašto onda SPC nije mogla nevidljivo da se otcepi tri veka pre nego što je nastala?

Da vama tu možda nije nešto NELOGIČNO? :klap:

:hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:

Oni veruju u sve što im starešine kažu (nije važno što lažu).
 
Bili ateisti ili vjernici,ne treba da gajite mrznju prema drugim ljudima!
Jer ako ste vjernik i mrzite ateiste vi ste onda gori pred bogom od bilo kakvog ateiste.
A ako ste ateiste i mrzite vjernike,vi ste onda losi ljudi.

Niko ne treba da TVRDI da je njegova vjera prava a ostale nisu!Jer postoji samo jedan Bog(Gospod,Otac,Sila...)i sve se svodi u istom zavrsetku.
Budite samo dobri ljudi,i nek dobro pobijedi u vama i onda spoznacete pravu istinu.

Apsolutno tačno. Ja sam na prvoj strani najviše govorio o tome. I zapravo sam ti dao najbolje odgovore. Ako si pošten - vidiš da je tako. Da si živ i zdrav. I da ti je pevac uvek prav.
 
:dash: :dash: :dash: :rotf: :hahaha: :hahaha: nemo vise da lupas molim te cumrem od smeha

crkveni raskol http://hr.wikipedia.org/wiki/Crkveni_raskol


tako su nastale sekte


Crkveni raskol


16. srpnja 1054. došlo je do konačnog raskola između Istočne i Zapadne crkve. Ovaj raskol neki nazivaju veliki raskol, odnosno velika šizma.

Crkveni raskol 1054. koji je podijelio crkvu na na Katoličku i Pravoslavnu, dogodio se za vrijeme vladavine carigradskoga patrijarha Mihajla Keraularija i pape Lava IX.
 
crkveni raskol http://hr.wikipedia.org/wiki/Crkveni_raskol


tako su nastale sekte


Crkveni raskol


16. srpnja 1054. došlo je do konačnog raskola između Istočne i Zapadne crkve. Ovaj raskol neki nazivaju veliki raskol, odnosno velika šizma.

Crkveni raskol 1054. koji je podijelio crkvu na na Katoličku i Pravoslavnu, dogodio se za vrijeme vladavine carigradskoga patrijarha Mihajla Keraularija i pape Lava IX.

Sekte su nastale 1054, a prava religija 1870 :rotf:
 
Moje misljenje ma sta,i ko da je tvorac nas i svega sto znamo nije postavio bas tako dobro i zlo na 50%-50%.Vec da u ljudima postoji i dobro i zlo.A ljudi sami biraju sta ce da rade i kojim putem da idu.
Na pitanje ko je pravi bog ja bih odgovorio da nijedan covjek ne moze odgovorit na to pitanje.
A sto se tice Boga i Djavola.Mislim da su to imena za dio sile koja vjecito tvori dobro-Bog a dio sile koja vjecito tvori zlo-Djavo.

da, ja sam se nagledao zlih beba (novorodjencadi) da ti ne mogu opisati, toliko su zle da se stalno deru i ne daju ti da se odmoris ko covek, pa kad im mama da sisu onda su dobra to je onih 50%.
 

Back
Top