A-SMYLE Prijave 2012

U subotu je polaganje u Beogradu, i planiram da odem. Koliko sam uspela da shvatim, prvi test ima 16 pitanja na zaokruzivanje, i ne bi trebalo da je mnogo tezak, samo osnovno. I pise negde da 60ak posto prodje taj prvi krug. Tek kasnije ide provera pricanja, gde, kako sam razumela, postavljaju pitanja u kojima zele da provere da li si ''dobro dete''. Tj, sta bi radila ako zelis negde da ides, a staratelji te ne pustaju, ili ako imas problema u skoli sta ces da uradis. Posle toga ide krug u kome te stave u grupu, sa jos 3-4 kandidata, i igraju se neke igre gde je poenta da pokazes da si ti ''lider'' i da vide kako se socializujes. Nisam sigurna kada se pise esej, ali i on je na temu kao i prvi usmeni. Za polaganje je potreban nekakav dokument, ili kopija izvoda iz maticne knjige i slika 3x4. Sto se para tice, smatram da je najbolje da se o tome misli tek kada se i ako dobije program, ali nije ti potrebno previse ako se ne bahanalises, s' obzirom da ti je sve placeno. Mene zanima da li je potrebno da se popuni nekakva prijava? Htedoh tebe Petre da pitam na Facebook-u, ali ne moze da ti se posalje poruka. ;)
 
Zdravo svima! Ja sam Nina iz NS-a. Idem u drugi razred gimnazije. Prijavila sam se za A-Smyle program ove godine, polozila testove, poslala aplikaciju i sada cekam prolece. Htela sam da pitam za vase utiske i, naravno, kako ste prosli na testiranju. :)
 
Caoo svima :) '97 sam godiste,idem u prvi razred srednje u Beogradu.Zakasnio sam sa prijavom,jer sam za ovaj program saznao pre nekoliko dana. :( Posto vidim da je vecina zavrsila treci krug,zamolio bih vas,ako mozete da date neke primere.Znam da imaju pitanja i eseji,ali me zanima tema eseja.Hteo bih da se prijavim sledece godine.Engleski odlicno znam. :-)
 
Ljudi zasto je ova tema tako mrtva ???
aj da malo ozivimo :D
za ove koji su prosli u 3. krug : kako podnosite neizveznost ?? ja evo sad broojim dane do aprila (nije kao da non stop mislim o tome il nes tako)
za ove koji zele da se prijave slobodno nek pitaju pitanja u vezi testiranja :D
msm jeste da se ja sad prvi put javljam al jbga neam s kime da pricam o ovome a necu da smaram ljude oko sebe
 
Da li ce i ove skolske godine da se odrzi ovo takmicenje?Oduvek mi je bila zelja da odem u Americku srednju skolu.Koliko dece je proslo ove godine 2012-2013.I da li mozete da mi preporucite neke agencije,ako je neko bio ili ako zna da je neka agencija dobra u razmeni djaka.Hvala unapred
 

Back
Top