NIKOLIC JE NEKAKO DRAZI OD TADICA

nekako je pravi covek iz naroda, onaako mio, fin, porodican covek sa sredjenim zivotom niije agresivan i napadan, nekako kao da ga poznajes imas utisak, za razliku od tadica kojji je ustogljen i hladan
Tomica silni je car,shebao svoga kuma ostavio ga na cedilu kao goovno na kisi,prebacio se u komforniji stan od 200kvadrata godinama pokusava doci na vlast te prica jedno ,sad kad je uzjasio prica nesto drugo,a ja sam i dalje na istom mestu,zivim u trosnoj kucici na kraju sela,deca mi ne primaju deciji dohodak odkako su rodjena,zena nigde ne radi ja se patim na dnevnicu da ih prehranim i ko ce meni dokazati da ce obicnom coveku zasijati zato sto je neki drugi drkos uzjahao narodu na grbacu.
 
Samo što građani sada svakodnevno postaju siromašniji zahvaljujući Nikoliću
dokle bre?
0453.gif
 
Ма све је ОК тераско... боље оплети, немој да се увлачиш.

Томислав је човек који је ишао ка овом циљу већ више од 20 година.
Увек је знао шта хоће, али није газио преко људи као неки....
Свашта је преживљавао и доживљавао али није изгубио душу.
Можда би он теби постао незанимљив саговорник, јер је увек сконцентрисан шта треба да каже и ретко се зеза и опушта.
E bas se radujem sto je ostvario svoj san!
 
Томини надимци:

Тома Чернобил (јер је сав сив), Тома Кратки (кад је био пред. скупштине 4 дана), Тома Искариотски (кад је издао Шешеља), Тома Стиропор (кад је сео на стиропор), Тома Томбола (кад је изненадна победио), Тома Ганди (кад је гладовао).
 
Томини надимци:

Тома Чернобил (јер је сав сив), Тома Кратки (кад је био пред. скупштине 4 дана), Тома Искариотски (кад је издао Шешеља), Тома Стиропор (кад је сео на стиропор), Тома Томбола (кад је изненадна победио), Тома Ганди (кад је гладовао).

Za ovo 'kratki' moze da zahvali Kostunici :D
 

Back
Top