Naši kućni ljubimci

Direkt

Elita
Poruka
17.571
Da vidimo tinejdžeri, ko od vas ima kućnog ljubimca :) ?

I da l' ih držite u stanu ili u dvorištu(ako već imate kuću) ?

Uskoro dobijam malu macu(ili dve) od drugarice, planiram da je držim u stanu pošto nema smisla ispred zgrade gde svakojake džumare prolaze :D
Imao sam i papagaja al neam slike a evo šta imam :D


Prve tri slike: potomci najstarije mačke koje sam imao... bilo ih je 4-5 ali su samo ove dve preživele
Nemam slike od matore al je ona bila legenda- jednom je donela palačinku u ustima, izlazeći iz komšijinog dvorišta... još je bila namazana sa kremom :rotf:
image000s.jpg

image001ki.jpg

image005kzh.jpg


Rex i njegov mali kojeg je moj ujak ostavio negde kod Perleza.. i rex je umro, ja ga lično sahranio :(
Njega je deda doneo, našao ga kod Borče, ubacio u kola i dovezao čak do Čente :)

image007pd.jpg


Mala Lili koja je isto riknula pre dve godine... i nju sam sahranio
25873112.jpg


Ova je fala bogu i dalje živa... tačnije mačor je, živ i debeo ko zmaj, a ovo sam ga uslikao kad sam ga jedne noći našao kod kafane u selu i doveo ovako mršavog kući xD



A ovakvu bih voleo da imam :heart:

Silver_Tabby_Kitten_Walking_IMG_4108.jpg
 
Imam tarantule, psa Asku (ima slika u albumu), papagaja Kića i kornjacu bez imena jer se svejedno ne odaziva...sve ih drzim u stanu...

A imao sam svasta od zivotinja...sovu, zmiju, skorpiju, misa, hrcka, macku, ribice i jos ponesto...

Voleo bih da imam neku zmiju, bradatu agamu, macke ašera, Ocicat ili nesto na tu foru sa divljim izgledom...majmuna Callithrix pygmaea sa kojim bih pio jutarnju kafu...Cincilu, africkog tvora ...i jos mnoge druge zivotinje, mrzi me traziti slike...
 
Poslednja izmena:
Super tema! :)

Ahhm, ja imam jednu žutu papigicu koju mnogo volim. Zove se Kole. Najčešće je poslušan i miran, ali ponekad zna biti dosadan kad počne da glasno cvrkuće. Čak me ponekad ranom zorom probudi. xD
Imam nekoliko mačaka koje su se kod mene udomaćile. Ne znam čije su bile, ali su stalno dolazile u moje dvorište, i ja ih redovno hranila. Sad su se udomaćile, pa ih mogu nazvati svojima. Nisam im dala imena.
To je trenutno stanje. Ali moje životinjsko carstvo će se proširiti u skorije vrijeme, nadam se.

Inače, imala sam jednog psa koji nažalost više nije među nama. Zvao se Boni, i mnoga me lijepa sjećanja vežu za njega.
Na primjer, svaki dan me je pratio do škole, čekao me dok se ne završi nastava, i išao nazad sa mnom. Bio je moj najbolji prijatelj. :(

I želim da napravim mali zoološki vrt u svojoj kući kad odrastem.:D
 
Poslednja izmena:
neam nista, a inace imala sam identicnu macku kao ova tvoja bela :D zvala se megi :heart:

a imala sam i zeca pre mnogo godina, koji se zvao ushonja r. (stv ne znam sta je oznacavalo to slovo r :lol:) al su ga moji zaklali i ispekli a mene slagali da je pobego :eek: aaaaaaa
 

Back
Top