DA LI STE NEKOG UPOZNALI???

krvolok:
Shizi:
hanibal77:
eeee cool.moze i da se vidimo pre.nadjemo se na pola puta.ja sam blizu freiburga(50km)
Moze!Ne znam gde je Freiburg tacno... severno od Salzburga, a istočno od Klagenfurta ... sta bi ti bilo pola puta otprlike? to bi bilo kod Graca, i požuri da ne zakasniš na ISPRAĆAJ U VOJSKU, muzika ima note i za " Nizamski rastanak " !!!
pali brate narodnjaci su zakon
 
hanibal77:
Shizi:
hanibal77:
eeee cool.moze i da se vidimo pre.nadjemo se na pola puta.ja sam blizu freiburga(50km)
Moze!Ne znam gde je Freiburg tacno...sta bi ti bilo pola puta otprlike?
500km otprilike
freiburg je blizu stutgarta
tek,onako btw...obzirom da ne stizes u junu :wink: ja sam u junu tamo :wink: samo napisi sta ti nedostaje,da te obraduijem,mislim npr jogurt :wink: euro krem :wink: nemogu da se setim,uobicajenih zelje vas "od preko" :wink:
 
hanibal77:
krvolok:
Shizi:
hanibal77:
eeee cool.moze i da se vidimo pre.nadjemo se na pola puta.ja sam blizu freiburga(50km)
Moze!Ne znam gde je Freiburg tacno... severno od Salzburga, a istočno od Klagenfurta ... sta bi ti bilo pola puta otprlike? to bi bilo kod Graca, i požuri da ne zakasniš na ISPRAĆAJ U VOJSKU, muzika ima note i za " Nizamski rastanak " !!!
pali brate narodnjaci su zakon

Pa, ne ide ti muž u kuvare ili za posilnog, već u ARTILJERIJU, bre !!! Tu moraš držati NIVO i sa muzikom !!! :lol:
 
krvolok:
Shizi:
hanibal77:
eeee cool.moze i da se vidimo pre.nadjemo se na pola puta.ja sam blizu freiburga(50km)
Moze!Ne znam gde je Freiburg tacno... severno od Salzburga, a istočno od Klagenfurta ... sta bi ti bilo pola puta otprlike? to bi bilo kod Graca, i požuri da ne zakasniš na ISPRAĆAJ U VOJSKU, muzika ima note i za " Nizamski rastanak " !!!

Kako bi bilo kod Graza?
 
krvolok:
hanibal77:
krvolok:
Shizi:
hanibal77:
eeee cool.moze i da se vidimo pre.nadjemo se na pola puta.ja sam blizu freiburga(50km)
Moze!Ne znam gde je Freiburg tacno... severno od Salzburga, a istočno od Klagenfurta ... sta bi ti bilo pola puta otprlike? to bi bilo kod Graca, i požuri da ne zakasniš na ISPRAĆAJ U VOJSKU, muzika ima note i za " Nizamski rastanak " !!!
pali brate narodnjaci su zakon

Pa, ne ide ti muž u kuvare ili za posilnog, već u ARTILJERIJU, bre !!! Tu moraš držati NIVO i sa muzikom !!! :lol:
a sto to tebi pruza toliko zadovoljstvo?i da ode u vojsku neces imati koristi
 
hanibal77:
krvolok:
hanibal77:
krvolok:
Shizi:
hanibal77:
eeee cool.moze i da se vidimo pre.nadjemo se na pola puta.ja sam blizu freiburga(50km)
Moze!Ne znam gde je Freiburg tacno... severno od Salzburga, a istočno od Klagenfurta ... sta bi ti bilo pola puta otprlike? to bi bilo kod Graca, i požuri da ne zakasniš na ISPRAĆAJ U VOJSKU, muzika ima note i za " Nizamski rastanak " !!!
pali brate narodnjaci su zakon

Pa, ne ide ti muž u kuvare ili za posilnog, već u ARTILJERIJU, bre !!! Tu moraš držati NIVO i sa muzikom !!! :lol:
a sto to tebi pruza toliko zadovoljstvo?i da ode u vojsku neces imati koristi

Misliš ?!? A kad ti dođeš u posetu, pa on SLUČAJNO ne dobije izlazak iz kasarne, pa ... :lol:
 
posto moj muz ne moze da dodje zbog vojske onda sam mislila da dodjem sama i ostavim dete pa da idem s njim na more pa opet da dodjem po dete.posto je to vise dolazaka i odlazaka otpada avion nego bih morala busom.a kad pomislim da se klackam ceo dan u lasti najezim se.zato dolazim na jesen avionom kad se oporavimo od mora i novog auta(finansijski)sa malom
 
hanibal77:
posto moj muz ne moze da dodje zbog vojske onda sam mislila da dodjem sama i ostavim dete pa da idem s njim na more pa opet da dodjem po dete.posto je to vise dolazaka i odlazaka otpada avion nego bih morala busom.a kad pomislim da se klackam ceo dan u lasti najezim se.zato dolazim na jesen avionom kad se oporavimo od mora i novog auta(finansijski)sa malom

Onda to lepo javi Šiziki, a ne da te k'o luda čeka, danima u Gracu i raspituje se kod prolaznika : " Hanibal, bitte ?!? ", pa je već i konzulat obavešten o njenom čudnom i nasrtljivom ponašanju !!!
 
krvolok:
hanibal77:
posto moj muz ne moze da dodje zbog vojske onda sam mislila da dodjem sama i ostavim dete pa da idem s njim na more pa opet da dodjem po dete.posto je to vise dolazaka i odlazaka otpada avion nego bih morala busom.a kad pomislim da se klackam ceo dan u lasti najezim se.zato dolazim na jesen avionom kad se oporavimo od mora i novog auta(finansijski)sa malom

Onda to lepo javi Šiziki, a ne da te k'o luda čeka, danima u Gracu i raspituje se kod prolaznika : " Hanibal, bitte ?!? ", pa je već i konzulat obavešten o njenom čudnom i nasrtljivom ponašanju !!!
vidim ja sve se goozis da budes pozvan na onaj rucak sa pommes frites :lol:
 
krvolok:
hanibal77:
vidim ja sve se goozis da budes pozvan na onaj rucak sa pommes frites :lol:

Pa, normalno, ali tek kad muž, strojevim korakom, krene od Preševa ka Bujanovcu, a ja, u sumrak, stižem kod tebe, noseći poklon SPECIJALNO kupljen na Por Bliankuru, na taj narečeni pommes frites !!! :lol:
ma sta tebi smeta moj muz ako si planirao da me pozoves na date? :lol:
 
hanibal77:
krvolok:
hanibal77:
vidim ja sve se goozis da budes pozvan na onaj rucak sa pommes frites :lol:

Pa, normalno, ali tek kad muž, strojevim korakom, krene od Preševa ka Bujanovcu, a ja, u sumrak, stižem kod tebe, noseći poklon SPECIJALNO kupljen na Por Bliankuru, na taj narečeni pommes frites !!! :lol:
ma sta tebi smeta moj muz ako si planirao da me pozoves na date? :lol:

Moja EKSCENTRIČNA ETIKA, al' kad se završi ono " ... moj Milaneeeee, kad u vojsku pođeš, kad u vojsku pođeeeeeš ... ", tvoju KAPIJU neću da prođem !!! :lol:
 

Back
Top