Dota 2

Eto sad mozes da igras! Gl Hf! :D

kao sto sam ti napisao u poruci ne mogu da igram zbog ovog errora:

error1.jpg


a na ovoj drugoj slici se vidi nesto zanimljivo. u gornjem levom uglu stoji game played 23 min!? kako ako nisam igrao. takodje na ovoj slici mozes da vidis i drugo obavestenje koje se pojavljaju kad nakon prvog obavestenja kliknes ponovo na play.

dota2.jpg


da li je iko od ucesnika u ovoj temi a koji igraju dotu 2 imao ovaj problem a resio ga je?
 
Поздрав!

Пробај следеће:

http://gyazo.com/7342fe68c5d58f1257c44d02b0f7a75b.png?1353861314

Verify integrity of game cache

Ако то не помаже, пробај да реинсталираш игру.

probao sam da verify ali ne pomaze. pregledao sma dosta foruma i ono sto mogu da kazem da jako mnogo ljudi ima ovaj problem i da nema resenja. nazalost mnogi nece moci da igraju zbog toga. e sad, da li je do kompa hardverski, jer moj komp je prastar, da li je do raznih pomocnih programcica, nzm.
 
Можеш ли да ми пошаљеш спецификације од твог компа?

komp je star ali bi bar usao u igru. da igram ne bi mogao. mozda. stvar je najverovatnije druge prirode, s obzirom da veliki broj ljudi ima isti error. mnogi kazu da je njihova konfiguracija daleko bolja od minimalne pa imaju problem. tako da iako je moguce, malo je verovatno da je konfiguracija uzrok.
 
Procitah upravo na fejsu da AlienWare deli 10 hiljada Dota 2 kljuceva, pa reko da vam javim i ovde kome je i dalje bedak sto ne moze da igra.
Ne znam da li vazi i za nasu zemlju ali probajte.

http://www.alienwarearena.com/giveaway/dota-2-closed-beta-key-giveaway

EDIT.

Videh da je jedan nas lik prokomentarisao da je uzeo kljuc, izgleda da vazi i za nas.
 
Poslednja izmena:
komp je star ali bi bar usao u igru. da igram ne bi mogao. mozda. stvar je najverovatnije druge prirode, s obzirom da veliki broj ljudi ima isti error. mnogi kazu da je njihova konfiguracija daleko bolja od minimalne pa imaju problem. tako da iako je moguce, malo je verovatno da je konfiguracija uzrok.

Ako ti taj komp nicemu ne sluzi pokusaj da reinstaliras ceo win, po mogucstvu win 7, ili XP poslednju verziju.
Ja kada sam prvi put krenuo da downloadujem igru nisam uspeo, isto sam imao neki error, ali sada tacno ne mogu da se setim koji, uglavnom morao sam da je iz control panela uninstaliram pa da ponovo pokrenem download.
Ima resenje za problem uvek, samo ga treba naci.
 
Ako ti taj komp nicemu ne sluzi pokusaj da reinstaliras ceo win, po mogucstvu win 7, ili XP poslednju verziju.
Ja kada sam prvi put krenuo da downloadujem igru nisam uspeo, isto sam imao neki error, ali sada tacno ne mogu da se setim koji, uglavnom morao sam da je iz control panela uninstaliram pa da ponovo pokrenem download.
Ima resenje za problem uvek, samo ga treba naci.

probo sam druze i sa reinstal, ali kao sto su i drugi rekli , ne pomaze. clare claymore mi je dosta pomogla, poslala mi je par mogucih solucija sa steam suport foruma.
 
Aj kada dodjem kuci videcu za taj problem, a bilo bi dobro da nam das konfiguraciju PC.
I btw. instaliraj najnovije drajvere za graficku, zna dosta cesto i do toga da bude problem.
 
Poslednja izmena:
procesor je ispod minimalne konfiguracije. procesor je amd athlon 2000, tj 1700 mhz, a minimum je kao 3ghz. i ono sto je vaznije procesor ne podrzava sse2, vec samo sse. mada ne znam sta je to. ostale stavke minimalne konfiguracije su ok. sp3 i svi drajveri i pomocni prigrami su update. tako da nije to. bice da je to sse2.
 
Ajd da probamo ovako, sto se tice poruke, game already running ili steam already running imao sam i ja, udji u task manager preko ctrl+alt+delete, i pod tabom processes nadji steam.exe *32 i klikni na end process, a zatim posle par sekundi ponovo pokreni steam.
Da ti se ovo stalno ne bi desavalo kada udjes u win, loguj se na steam, i pod settings ili options, ne znam tacno gde jer nisam trenutno logovan, iskljuci start steam when windows starts.
Drugo, proveri za svaki slucaj da li su ti drajveri poslednja verzija, idi na oficijalni sajt nvidie ili amd, nadji svoju graficku i proveri.
Trece, pokusaj da se logujes na steam kao administrator.
Cetvrto, skini neki program koji ce ti skenirati sve .dll fajlove, da vidis koji ti fale, ovo je cest slucaj sa XP, jer je meni dosta puta falio po koji .dll file kada sam instalirao neke od programa koje koristim.
Peto, ugasi anti-virus i probaj onda da udjes u igru.
Sesto, reci firewall-u u control panelu da ti omoguci ulazak na steam i dota 2, tj. stikliraj ih.
Aj, pa javi rezultate, gl!

P.S. Sedmo, ide N.G. nagruvaj par petica pa reci roditeljima da ti kupe nov racunar srednje klase. :D
 
Poslednja izmena:
Zadnjih 4-5 partija ne mogu da uzmem pobedu, ne razumem ljude koji igraju samo za sebe, pogotovo ne one koji troluju igru, sa lvl 1 borba sa Roshan-om.

EDIT

I naravno sada kada moj tim dobija svi se dc.
E pa prijavio sam ih sve!
 
Poslednja izmena:
Zadnjih 4-5 partija ne mogu da uzmem pobedu, ne razumem ljude koji igraju samo za sebe, pogotovo ne one koji troluju igru, sa lvl 1 borba sa Roshan-om.

EDIT

I naravno sada kada moj tim dobija svi se dc.
E pa prijavio sam ih sve!

Onda ne znas da igras.
U redu je sto ne znas, ali je glupo sto ogovaras one koji znaju... U stvari, cak nije lepo da ogovaras ni one koji gore igraju od tebe, a kamo li ove ostale.
 
Meni se desava da izgubimo partiju, iako imam npr 22-3... Uglavnom dvojica iz mog tima feduju tako sto do 10og lvl-a umru 20ak puta.. i tako se smorim...
 
Mislim da ja sada mogu, upravo sam se logovao na steam i vidim 5 poruka.
Your new items (5), pod gifts. o_O

EDIT

Ako neko ima duplo bilo koji item, a pogotovo sesir od Windrunner neka mi javi pls.
 
Poslednja izmena:

Back
Top