Quantcast

Dota 2

SlAyEr_KiD 333

Domaćin
Poruka
3.709
LOL, no one answered...
Da moze, moras da dobijes bet kluc od ovih iz valva.
Imas proces na www.playdota.com, pa tamo pogledaj.
Pre je bilo mucenicki to dobiti, ali znam vec poprilicno mnogo njih koji su dobili beta kljuc i igraju.
Jedino sto mene sprecava je losa konfiguracija, ali radim na tome da dobijem nov pc.
I iako nisam igrao, pogledao sam sve testove i snimke...Nastavak je bolji i jednostavniji, sto ce veteranima tesko pasti.
Npr, dugmici za magije su (q,w,e,r), mada mozda mogu i neki drugi dugmici da se odaberu, a u staroj doti su gotovo za svakog heroja izmesani i drugaciji npr. lupam b,f,t,d..pa to cini stvari laksima, mada je meni to iskreno prelako. Automatski se nauci qwer i bacas magije kao od sale, dok je u staroj teze..Moras da se skoncentrises da bi bacio pravu magiju.
Ali probacu novu i mozda ostavim staru Dotu, iako ne volim sto su neke stvari pojednostavljene.

Poslednja izmena:

.FiLoZoF.

Zainteresovan član
Poruka
177
Pozz,
Nikako ne mogu da nadjem Beta Key( Product Key ) za dota 2. Obozavam dotu i sada je izasla Dota2 a nemam kod :( Da li neko ima ovaj kod? Da je dobio a ne treba mu... Molim vas ako neko ima da mi posalji Privatnu poruku :dash: PLzz :pinch: Molim vas da pomognete beznadeznom gejmeru :dash:

Moonchild86

Aktivan član
Poruka
1.556
Ja kada sam kupovao d3 dobio sam 3-4 beta kljuca za wow i d3, ali iskreno ne znam da li je to za dota 2 ili ove nove pande, ili je to jedno te isto? Ne razumem se stvarno u tu igru, ali pogledacu kuci kada dodjem pa ti javljam, strpi se ako mozes.
btw. dobar ti avatar iako ne gotivim ni malo Kakashia. :)

Poslednja izmena:

.FiLoZoF.

Zainteresovan član
Poruka
177
Ja kada sam kupovao d3 dobio sam 3-4 beta kljuca za wow i d3, ali iskreno ne znam da li je to za dota 2 ili ove nove pande, ili je to jedno te isto? Ne razumem se stvarno u tu igru, ali pogledacu kuci kada dodjem pa ti javljam, strpi se ako mozes.
btw. dobar ti avatar iako ne gotivim ni malo Kakashia. :)
Oke Hvala :) Avatar is mojih decackih dana :D

Lollol

Poznat
Poruka
9.467
Imam key ali ne igram igru. Prijavi se za betu, pa ga mozda dobijes, ja sam tako imao srece. S druge strane, uvek mozes da kupis pristup beti za 30 eur preko steama.

.FiLoZoF.

Zainteresovan član
Poruka
177
prijavio sam se ali kako da dobijem key? Skinuo steam i sve ono :D Ja znam puno igraca iz mog grada ( mali grad ali.. ) koji su presli na dotu 2 sa dote.. jedan od njih igra za Godfather iz Nisa

Moonchild86

Aktivan član
Poruka
1.556
Meni je bilo zanimljivo gledati Korejance kako igraju warcraft III, dodju na turnir sednu kao u bioskopu i gledaju na platnu kako se kolju, samo mi je bzv. kada te rasuje na samom pocetku, vise sam za to da se napada posle 20-30 min.
Mislim da oni imaju cak i TV prenos meceva.

Moonchild86

Aktivan član
Poruka
1.556
Ljudi ja ovo nista ne kontam, odlucio sam da isprobam igru i otisao na sajt http://www.dota2.com i kliknuo na sign up a onda mi ponovo nudi sign up ili get steam.
Kako se uopste reguje za ovu igru i jel potrebno da se skine instalacija, i da li imam neke beneficije ako sam pazario neku Blizzardovu igru, da ne cekam beta key ili sta je vec potrebno?

Clare_the_Claymore

Zainteresovan član
Poruka
125
Kao sto rekoh, moras da imas instaliran Steam. I da imas profil na steamu, na koji se ulogujes, i tek onda radis anketu. Mozda je veca sansa da dobijes invite ako instaliras DotA 2, pa tek onda odradis anketu. Ako treba neka pomoc oko odgovora na pitanja, pitaj slobodno.

Moonchild86

Aktivan član
Poruka
1.556
Problem je sto mi je kuci jako spor net, ne znam koliko to ima uticaj, ali cim je steam verovatno ima, instalirao sam ga i sada se update-uje, kada zavrsim kreiracu profil