o cemu razmisljate dok ...

Razmisljam o njoj.
Razmisljam kako mi je lepo.
Kako mi je fino i slatko.
Kako je ona slatka.
Kako je lepa, kako dobro izgleda.
Kako imam srece sto je ona tu.
Kako lepo mirise.
Kako lepo izgleda njena golisava oznojana koza.
Kako cu sad da joj uradim ovo ono.
Sledeca poza.
Kako je smesno trcala.
Kako sam joj skidao gacice.
Kako ce da mi upadne njena kosa u oko u usta.
Sta bi njoj moglo da bude lepo i da joj odgovara.
Sta bi meni bilo lepo.
Kako dobru guzu ima.
Kako volim da je pomazim stisnem.
Mi zagrljeni.
Kako je lezala skroz opustena.
Da prolaze mi neke slike o njoj kroz glavu.
Razmisljam o njoj.
 
najbolje je kad ne razmisljam,samo se opustim i... :D :oops:
poslednji put kad sam razmisljala,bilo je nesto kao: zasto pokusava da svadju resi sexom,kako bih sad volela da sam s nekim drugim,nekim ko se ne bi trudio da bude dobar prema meni samo tih j*benih pola sata u krevetu,cak s nekim o kome ne znam nista pa ne moram s njim da se raspravljam i sutra,ma ni da ga gledam! i sta pokusava ovim? sad ja treba da vristim od srece,da sv*sim 3 puta i to ce znaciti da mu priznajem da je u pravu,da je "master of my universe" i "case closed" i sve opet po starom i kako on hoce! :evil: no,you'll never gonna get it,not this time...zaboravljam da je on on,uzivam kako ja hocu:my way or the highway! je postajem gruba,a on zbunjen. ja prestajem da razmisljam,on pocinje da razmislja... 8) losh sex
eto zasto ne treba razmisljati ni o cemu dok to radis! :wink:
 
peach:
najbolje je kad ne razmisljam,samo se opustim i... :D :oops:
poslednji put kad sam razmisljala,bilo je nesto kao: zasto pokusava da svadju resi sexom,kako bih sad volela da sam s nekim drugim,nekim ko se ne bi trudio da bude dobar prema meni samo tih j*benih pola sata u krevetu,cak s nekim o kome ne znam nista pa ne moram s njim da se raspravljam i sutra,ma ni da ga gledam! i sta pokusava ovim? sad ja treba da vristim od srece,da sv*sim 3 puta i to ce znaciti da mu priznajem da je u pravu,da je "master of my universe" i "case closed" i sve opet po starom i kako on hoce! :evil: no,you'll never gonna get it,not this time...zaboravljam da je on on,uzivam kako ja hocu:my way or the highway! je postajem gruba,a on zbunjen. ja prestajem da razmisljam,on pocinje da razmislja... 8) losh sex
eto zasto ne treba razmisljati ni o cemu dok to radis! :wink:
Nemoj da beziz - suoci se sa tim, a onda kad stvoris zdrave uslove, opusti se uzivaj i ne razmisljaj 8)
 
Vrhunac se blizi,ludilo a ja razmisljam o nekom drugom i kako taj neko ima zlatne ruke,bas tako zlatne ruke koje cine cuda:))I kontam ja delicem mozga sta se desava i onda pocinjem da govorim u sebi(usana zabijenih u njegovo rame,da ne provristim)
xxx imas zlatne ruke!!! :oops:
 
peach:
uzivam kako ja hocu:my way or the highway!
Nice!
Ako on tebi kaze to isto?
Si cula za dogovore i kompromise nekad. A i ono za onog koga volim...sve.

Kako se on oseca kad mu ti to tako kazes? Sta on moze da uradi u takvoj situaciji? I gde vodi ta filozofija?

1. Moze da bude jadan i da ti prica: Da da tako je maco sve si u pravu, samo ti meni daj ribice. I onda te to bas vodi u tu situaciju koju si opisala... ili kako je to neko priznao u los sex.

2. Da i on tebi odgovori u istom zargonu i onda ste zavrsili.

3. Da nadjete dogovor i kompromis. Sa mnogo lepsim tonom.
 

Back
Top