ljubav je slepa...

Jedinicaa

Poznat
Poruka
9.230
ima li istine u tome?
Zapravo, moje pitanje glasi, da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...
 
well well well
nigde, ali nigde i nikad necemo naci ljubav koja malo ne boli, koja malo ne nervira, gde ne moramo malo da istrpimo, itd. covek umetnik ce umeti da prepozna sta je to sto umemo, mozemo i treba da podnesemo tokom ljubavisanja. i taj isti umetnik ce umeti da ceni ljubav i uziva u delu ljubavi koji ne nervira, ne boli, itd. vrlo tanka granica je i vrlo vesht covek mora biti da bi tako balansirao, a u sustini uzivao :D

naravno, izuzimam extremne situacije, ludila, ili ono sto bash ide coveku na krivog stojka.
 
ima li istine u tome?
Zapravo, moje pitanje glasi, da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...

Ima. Da, da se jedostavno razbolim kada odu bez reci. . Kada shvatim da zbog daljine ne mogu izdrzati. Kad se okrenu za drugom. Ma, ima svega raznog. I to je u redu. NIko nije kriv sto je takav i onakav, vec ja, sto nisam umela da se izborim sa tim i takvima. Sto sam pogrešne volela. Jednostavno loše ljude. Vec sam se svaki put ozbiljno fizicki razboljevala. Opet, ponavljam, nije mi niko kriv. Dovoljan je šamar u lice, sto više nemam najvrednije a sto imaju njih dvojica sada. Zdravlje. Sve drugo neka ide. :kiss:
 
Poslednja izmena:
e, moram da lupim spam na sopstvenu temu>
msm `krivi stojko` ti se bas uklopio u kompletno izlaganje, bas si me nasmejala...
nego... nisi bas bila precizna, ne zelis da odgovoris pa zbog toga pises uopsteno ili...
 
Ima. Da, da se jedostavno razbolim kada odu bez reci. I to je u redu. NIko nije kriv sto je takav i onkav, vec ja, sto nisam umela da se izborim sa tim i takvima. Vec sam se svaki put ozbiljno fizicki razboljevala. Opet, ponavljam, nije mi niko kriv. Dovoljan je šamar u lice, sto više nemam najvrednije. Zdravlje. Sve drugo neka ide. :kiss:

joj, ovo je bilo surovo iskreno, respekt!
 
ima li istine u tome?
Zapravo, moje pitanje glasi, da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...

Na moju srecu na kraju uvek ukljucim mozak. Koliko god se zablentavim za nekim imam granicu preko koje ne idem jer cuvam prvenstveno sebe. Budem u fazonu "dobro desilo se", ali ne moze da se desava bas svaki put, jer to je onda obrazac ponasanja.
 
ima li istine u tome?
Zapravo, moje pitanje glasi, da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...

Desilo mi se i to ne samo dok sam bila "zaslepljena", nego sam cak i svesno prelazila preko nekih stvari. Sad kad se setim toga, ni sama ne znam za koji moj sam to radila :)
 
Na moju srecu na kraju uvek ukljucim mozak. Koliko god se zablentavim za nekim imam granicu preko koje ne idem jer cuvam prvenstveno sebe. Budem u fazonu "dobro desilo se", ali ne moze da se desava bas svaki put, jer to je onda obrazac ponasanja.

eh, nisi dzaba ucila skolu...
ja ipak uhvatim sebe da sam ispala glupa (u svojim ocima i ocima svoje sujete) bar 2-3 puta pre nego mi se mozak ukljuci, znaci li to da sam zaista glupa, msm sa strucnog stanovista gledano?
 
ima li istine u tome?
Zapravo, moje pitanje glasi, da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...

Ne sa istom osobom, ali zato sa osobom toliko sličnog karaktera,kao da su sestre bliznakinje.:lol:
 
e, moram da lupim spam na sopstvenu temu>
msm `krivi stojko` ti se bas uklopio u kompletno izlaganje, bas si me nasmejala...
nego... nisi bas bila precizna, ne zelis da odgovoris pa zbog toga pises uopsteno ili...

jedinice :))))))
ma ja uglavnom pishem uopsteno i o zakljucima do kojih dolazim...retko kad ces videti mene d apishem desilo mi se to i to.
realno desilo se, naravno. nego kad si sa osobom sa kojom prosto vidis sebe...prestanes da razmisljas o tome toliko.
 
Ima. Da, da se jedostavno razbolim kada odu bez reci. . Kada shvatim da zbog daljine ne mogu izdrzati. Kad se okrenu za drugom. Ma, ima svega raznog. I to je u redu. NIko nije kriv sto je takav i onakav, vec ja, sto nisam umela da se izborim sa tim i takvima. Sto sam pogrešne volela. Jednostavno loše ljude. Vec sam se svaki put ozbiljno fizicki razboljevala. Opet, ponavljam, nije mi niko kriv. Dovoljan je šamar u lice, sto više nemam najvrednije a sto imaju njih dvojica sada. Zdravlje. Sve drugo neka ide. :kiss:

Imaš reputacija identičan broj sa godinom boja na Kosovu !
Nekakva simbolika je u pitanju.
Nadam se da je pretskazanje za nešto pozitivno !?
:think: :ok:
 
eh, nisi dzaba ucila skolu...
ja ipak uhvatim sebe da sam ispala glupa (u svojim ocima i ocima svoje sujete) bar 2-3 puta pre nego mi se mozak ukljuci, znaci li to da sam zaista glupa, msm sa strucnog stanovista gledano?

Ne to znači da si zaljubljiva,brzopleta,ekstrovertna,
iskrena i naivna....!
Treba li još da nabrajam ?
Valja malo razmisliti pre donošenja odluke o tome
koga voleti.....
 
ima li istine u tome?
Zapravo, moje pitanje glasi, da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...

Pa ne u mom slucaju ali da osoba s kojom sam..samo kad je destruktivna ne vidi da joj se cini dobro i nesvesno se povredjuje
 
ima li istine u tome?
Zapravo, moje pitanje glasi, da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...

Jok, nije ljubav slepa, samo se pogresno tumaci!
A zablentavim na momente...bilo je situacija koje su mi nekada bile simpaticne ali ako se nastavi onda zasmeta.
Iskreno, nisam bila preterano netolerantna prema nekom ponasanju, ali umem da kazem i da se pobunim ako nista drugo-razlaz.
I nisam se nikada ni zbog cega kajala, zasto bih? U tom momentu sam nagonski reagovala.
Kada su osecanja u pitanju, uglavnom smo svi slabi, do momenta dok ne pocnemo gubiti dostojanstvo.
 
imam dozu naivnosti i polazim sa stanovista da su svi dobri.....i posto sam izbirljiva, puno ulozim u odnos u kojem sam i sklona sam da dajem sansu za sansom....ali, manje sam tolerantna sa godinama na greske i lose postupke jer me je zivot naucio da ce me ljubav svakako proci ako pored sebe imam nekoga za koga razumski znam da je posrnuo....
 

Back
Top