Bol do ludila, mislim stvaaaaaarno...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Khm, nemam obicaj da postavljam ovako glupave teme, ali ne mogu da odolim:
Da li neko moze da mi resi jednu veliku dilemu...?
Naime, izgleda da su se na nasoj estradi pojavili ljudi koji pisu tekstove, a nisu bas sasvim sigurni sta su hteli da kazu. Idealan primer je ova pesma i recenica koja je nekako upala u nju: "Ti si simbol moga vremena..."
Eto, bas sam razmisljala o toj recenici i nikako ne mogu da je uguram u ovu pesmu, a da ima smisla.
Kakvog, bre, vremena? I kakve veze ono ima sa pesmom?
Mislim, strasno!
Kanda je autor hteo da napise nesto sto ce delovati onako "umetnicki", a da pritom nije razmislio kako to da uklopi u pesmu...
A posto ce ova tema ubrzo biti zakljucana ili zapostavljena koristim priliku da svim "muzicarima" cestitam Novu Godinu. :D
 
sweet_A:
Tinar:
Tako je to kod nas. Textovi su najcheshce nebulozni, napisani samo da bi kolko-tolko pratili "ritam" pesme. Nema nikakve poruke. Ajde bar da ima smisla, ali... :roll: :lol: :lol:
to je tako smešno :lol: :lol: :lol: Al najbolje je kad neko kaže ''Baš je extra pesma''
Hm...Kako je pesma extra kad je skroz nebulozna :idea: Al verovatno im se dopada ''ritam'' :lol: :lol: kako ste već rekli

pa ne,njima je extra jeeer je to njihov idol napisao,a pre svega zato sto mogu uz to da "djipaju" :lol:
 
E, ima izuzetaka... nesto mi je bilo simpaticno sto sam cula, a stvarno je crni crnjak, no, kazem, ovo sto sam cula mi se svidelo:
"Kad sam s tobom, verujem u suprotno
Ne smem da se zaljubim u tebe...
Kad te sanjam, neka bude namerno
Sve sto radim, radim protiv sebe..."
Toliko znam od te pesme. Niti ko peva, niti bilo sta drugo, cak se ni melodije ne secam. Cula je jutros u kafani prekoputa skole kad sam bezala sa fizike ;)
 

Back
Top