Konstrakta predstavila singl "Novo, bolje"

[Pred-Refren]
Doktore, šta mi je?
Svuda vidim anomalije, šta mi je?
Sve to može mnogo bolje
Bolje, bolje, bolje, bolje, bolje, bolje
Bolje, bolje, bolje, bolje, bolje, bolje

Mnogo bolje (Bolje), bolje (Više), bolje (Brže), bolje (Brže), bolje (Jače), bolje (Evo, evo, sa'će)

[Refren]
Novo, bolje, brže veće, više, jače
Evo sa'će (Evo sa'će)
Novo, bolje, brže, veće, više, lepše, jače
Neprestano, neprestano
 
Prva Srbija bi bilo nesto poput Danice Crnogorcevic. Ceca, Breskvica i Konstrakta su ipak neka druga Srbija.

Pa ne bas, Danica radi neku izvornu etno muziku sto je vec ozbiljniji vid umetnosti (sto je realno namenjeno vrlo uskoj publici) a prvosrbijanci su uglavnom u nekom turbo-folk fazonu i operisani od bilo kakve umetnosti i uglavnom su im Ceca i Grand krajnji domet sto se muzike tice dok Konstrakta naginje vise ajmo reci malo urbanijoj publici.
 
Čini mi se da joj je bolja pesma In corpore sano.. U svakom slučaju bolje je da na takmičenje ide Konstrakta nego Breskice, Kruškice i slični.
Јесте. Та песма поставља нека круцијална питања...
1706979925790.jpeg

... а има и глобалне реперкусије.
 
Pa ne bas, Danica radi neku izvornu etno muziku sto je vec ozbiljniji vid umetnosti (sto je realno namenjeno vrlo uskoj publici) a prvosrbijanci su uglavnom u nekom turbo-folk fazonu i operisani od bilo kakve umetnosti i uglavnom su im Ceca i Grand krajnji domet sto se muzike tice dok Konstrakta naginje vise ajmo reci malo urbanijoj publici.
Ja bih pre rekao da se mnogo vise umetnosti moze naci u bilo kojoj numeri Blek Pantersa nego sto moze da se nadje u celom opusu Konstrakte.
 
[Pred-Refren]
Doktore, šta mi je?
Svuda vidim anomalije, šta mi je?
Sve to može mnogo bolje
Bolje, bolje, bolje, bolje, bolje, bolje
Bolje, bolje, bolje, bolje, bolje, bolje

Mnogo bolje (Bolje), bolje (Više), bolje (Brže), bolje (Brže), bolje (Jače), bolje (Evo, evo, sa'će)

[Refren]
Novo, bolje, brže veće, više, jače
Evo sa'će (Evo sa'će)
Novo, bolje, brže, veće, više, lepše, jače
Neprestano, neprestano
Umetnost u3PM
 

Back
Top