zasto opravdavate...

Snezna_kraljica:
Nina2:
divlja-u-srcu:
Evo ja! Jedna veza od 5 i jedna od 6 godina! Nisam bila prevarena niti sam varala!
:wink:
Samo 2 momka u zivotu? :shock:
Nina2, pobogu! :D Pa, secas se da je divlja odgovorila da je imala 0,1818181818 muskaraca godisnje - dakle, za 11 godina sexualnog zivota - dvojicu 8)
(a ja se, eto tako, bavim racunicom.. :roll: Strasno... Ali, bas me je zanimalo! :D )

Btw.. To je bas lepo... 8)

Ti sve to belezis u tefter 8)
 
Шта је превара?
-Погледати другог?
-Изаћи на кафу са другим?
-Секс са другим?
-Заљубљеност у неког другог, а без секса?
-Годинама бити веран у браку,а све време волети другог?
-Имати дугу везу са неким другим ван брака?
-Креснути се једном са неким другим?
-Пољубац са другим?
sve ovo gore navedeno je PREVARA a izaci na kafu sa drugim/drugom ili sex nije velika razlika jer ako vec volis neku osobu i stalo ti je do iste to nebi trebalo da radis e sad zar nije bolje biti slobodni strijelac bez obavze i zezati se okolo koliko zelis bez poslijedica ili varati svoju djevojku ili decka ...
ja licno smatram izlazak na kafu sa nekim drugim je je jednako kao poljubac ili sta ti ja znam jer jednostavno necu da razmisljam dali me je prevarila ako je bila u stanju da izadje sa drugim i na tu "kafu" znaci da nije to to i nebi trebali da budemo vise zajedno !!!!!!!!!!!!!
 
ludi_zanesenjak:
-Погледати другог?
-Изаћи на кафу са другим?
Ja stvarno ne razumem zasto je ovo prevara. Znaci sada kad imam decka ne sme me neki prijatelj izvesti na kafu ili ne daj Boze veceru zato sto sam zauzeta! :shock: :roll: :roll: :roll: Ustvari moze ali pod uslovom da tip ide sa nama drzi svecu i slusa sve sto pricamo (mozda se nismo videli 100 godina i zelimo da razgovaramo na miru :idea: ) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
ludi_zanesenjak:
Шта је превара?
-Погледати другог?
-Изаћи на кафу са другим?
-Секс са другим?
-Заљубљеност у неког другог, а без секса?
-Годинама бити веран у браку,а све време волети другог?
-Имати дугу везу са неким другим ван брака?
-Креснути се једном са неким другим?
-Пољубац са другим?
sve ovo gore navedeno je PREVARA a izaci na kafu sa drugim/drugom ili sex nije velika razlika jer ako vec volis neku osobu i stalo ti je do iste to nebi trebalo da radis e sad zar nije bolje biti slobodni strijelac bez obavze i zezati se okolo koliko zelis bez poslijedica ili varati svoju djevojku ili decka ...
ja licno smatram izlazak na kafu sa nekim drugim je je jednako kao poljubac ili sta ti ja znam jer jednostavno necu da razmisljam dali me je prevarila ako je bila u stanju da izadje sa drugim i na tu "kafu" znaci da nije to to i nebi trebali da budemo vise zajedno !!!!!!!!!!!!!

Malo si previse rigorozan zar ti se ne cini? To sto ti zelis za nekog se zove zatvor a ne ljubav. Mislim da ne izadje devojka ni sa kim sem sa tobom ni na kafu? A dugogodisnji prijatelji? Ti nemas drugarice? :roll:
 
ludi_zanesenjak:
sve ovo gore navedeno je PREVARA a izaci na kafu sa drugim/drugom ili sex nije velika razlika jer ako vec volis neku osobu i stalo ti je do iste to nebi trebalo da radis e sad zar nije bolje biti slobodni strijelac bez obavze i zezati se okolo koliko zelis bez poslijedica ili varati svoju djevojku ili decka ...
ja licno smatram izlazak na kafu sa nekim drugim je je jednako kao poljubac ili sta ti ja znam jer jednostavno necu da razmisljam dali me je prevarila ako je bila u stanju da izadje sa drugim i na tu "kafu" znaci da nije to to i nebi trebali da budemo vise zajedno !!!!!!!!!!!!!

Ha! Znas kako- najljubomorniji su oni koji svoje potajne zelje projektuju na svog partnera! :P
 
vd:
Hellen:
Па добро ево: могла бих да оправдам ону превару за коју партнер никада не би сазнао и НИКАДА НЕ БИ НИ ОСЕТИО ДА ЈЕ ПРЕВАРЕН!
zvuči licemerno ?

Није лицемерно. То би само значило да је та превара била небитна, да ничим није угрозила однос ни преварену особу!
 
Snezna_kraljica:
drea:
devojcurak:
....prevare...odnosno kada mislite da je prevara opravdana? :roll:
Za mene prevara je opravdana ako je partner dugo odsutan,sto znaci ako nismo u mogucnosti da se vidimo.Mada iskreno govoreci ni tada neznam sta bih ucinila,sve zavisi.
FUJ! :x
A koliko je to dugo? Znas sta... Ma koliko, a da znate da cete biti zajedno posle (jer znate da bolju/boljeg necete naci) - NIJE DOVOLJNO! JEdnostavno - NE SME SE PREVARITI NI U TAKVIM TRENUCIMA! Oni jacaju ljubav. A nije to to ako ti, kad on ode, pozelis da se povatas sa nekim i to i ucinis...
Ja znam kako je to kad on dugo nije tu. I znam po sebi - tada sam jos vise osetljiva, jos vise u mislima neznija prema njemu, i nikad mu ne bih mogla prirediti - prevaru. Bas zato sto znam da je udaljenost 'pipava stvar'

Iskreno se nadam da ne bi razmisljala tako da se to zaista desi.
:wink:

Засметало ми је ово НЕ СМЕ СЕ ПРЕВАРИТИ!!! Чим ти ( не мислим на тебе, него уопштено ) не вараш зато што се то НЕ СМЕ, онда то није верност. Верност је кад не превариш зато што ти то и не пада на памет, зато што немаш потребу за тим, а не зато што би то њега повредило или зато што то није морално!
Мени је већа превара живети ''верно'' а цео живот маштати о неком другом, него креснути се једном успут са неким небитним!
 
Hellen:
Шта је превара?
-Погледати другог? NE,NIKAKO
-Изаћи на кафу са другим? NE,NIKAKO
-Секс са другим? DA,SVAKAKO
-Заљубљеност у неког другог, а без секса? DA
-Годинама бити веран у браку,а све време волети другог? DA
-Имати дугу везу са неким другим ван брака? DA
-Креснути се једном са неким другим? DA
-Пољубац са другим? NE/DA
 
A kako mozes da znas da partner nece da sazna...?mislim ne kazem ja da ne treba varati....svako ima svoj zivot...i radi ono sto misli da treba da radi...samo me interesuje kako neko moze da bude siguran da partner nece saznati?....to je kljucna stavka....od toga sve potice....to je vec prvi korak u prevari.....s tim sto varate sami sebe...i jos nesto.....to je tipicno zensko razmisljanje....to da partner nece saznati....
 
begunac:
A kako mozes da znas da partner nece da sazna...?mislim ne kazem ja da ne treba varati....svako ima svoj zivot...i radi ono sto misli da treba da radi...samo me interesuje kako neko moze da bude siguran da partner nece saznati?....to je kljucna stavka....od toga sve potice....to je vec prvi korak u prevari.....s tim sto varate sami sebe...i jos nesto.....to je tipicno zensko razmisljanje....to da partner nece saznati....

Хе...све се може кад се хоће! :wink: И нема везе са полом!
Да се разумемо, није да ја нешто оправдавам превару! Сама сам била веома повређена због тога, а била сам верна, али заиста верна, 11 година! С друге стране у другим неким везама сам и ја варала, али никада нисам била откривена! :oops:
 
begunac:
A kako mozes da znas da partner nece da sazna...?mislim ne kazem ja da ne treba varati....svako ima svoj zivot...i radi ono sto misli da treba da radi...samo me interesuje kako neko moze da bude siguran da partner nece saznati?....to je kljucna stavka....od toga sve potice....to je vec prvi korak u prevari.....s tim sto varate sami sebe...i jos nesto.....to je tipicno zensko razmisljanje....to da partner nece saznati....
joj begunac kako možeš da kažeš da je to tipično žensko razmišljanje...Hellen je u pravu kada kaže da to nema veze sa polom...

A šta inače muškarci sa kres varijanti dođu kući i kažu ženi Mila kresnuo sam sekretaricu Cicu...znam da je fer da saznaš...a ona misli:joj kak je hrabar ja ne smem da mu priznam da je juče bio komšija Žika...ali ne zna ona da je on to već čuo ispred samousluge od loklanih pijanica koji ljušte pivo i skupljaju tračeve...a da je to znala... možda bi razmislila kada joj se Žika udvarao svežim ratlukom i pričom o alaskom parikašu koji on tako dobro skuva da u gradu nema boljeg...
 
Ljudi radite u životu sve što vas čini srećnim,život je jedan a brzo prolazi :lol:

Pa ako hoćete i misao je prevara zar ne??
Prevare ne postoje,postoji istina i laž.
Opušteno i ne budite rob sebi samima. :lol:
 
divlja-u-srcu:
ludi_zanesenjak:
sve ovo gore navedeno je PREVARA a izaci na kafu sa drugim/drugom ili sex nije velika razlika jer ako vec volis neku osobu i stalo ti je do iste to nebi trebalo da radis e sad zar nije bolje biti slobodni strijelac bez obavze i zezati se okolo koliko zelis bez poslijedica ili varati svoju djevojku ili decka ...
ja licno smatram izlazak na kafu sa nekim drugim je je jednako kao poljubac ili sta ti ja znam jer jednostavno necu da razmisljam dali me je prevarila ako je bila u stanju da izadje sa drugim i na tu "kafu" znaci da nije to to i nebi trebali da budemo vise zajedno !!!!!!!!!!!!!
pa prijatelj je neko skime si se igrala u pijesku jos kao djete znaci koga znas neki duzi vremenski period a ne neko koga si tek upoznala/o. SVAKI muskarac ima pretenziju da bude nesto vise nego "drug" e sad htijeli mi to ili priznati ili ne ali tako je ....
e sad ako ona/on nesto skriva da ide na kafu ili rucak sa nekim i ja to doznam ,nevalja nikako a ako mi kaze tad i tad cu da izadjem sa drugom na veceru ili sl onda nema problema ....
jednostavno postovanje prije svega !!!!!!
 
Prevara - ne mislim da neko moze da vara mene, osim ako se ja sama varam. Isto tako, on moze da vara sebe, jer je totalno zamlacivanje biti s nekim ako ti taj neko nije dovoljan.........bolje idi trazi sledeceg/u dok se ta(j) pravi/a ne pronadje. A ukoliko je neko u kres varijantama, onda nije kul da neku od njih laze da su u vezi (tooo je prevara)! Opravdanje za prevaru?: pa bezveze ga je traziti, nalaze ga oni koji hoce da oproste i tamo gdje ga nema, i obratno..... tesko da se moze generalizovati.
Ja sam jednom probala da predjem preko " prevare" , ali nema sansi jer se uvijek "vraca" ideja. Mogla bih, teorijski da "progledam" kroz prste nekoj neocekivanoj kombinaciji na noc, ukoliko nije u istoj drzavi i ukoliko NIKADA ne saznam :lol: :!: :evil:
 

Back
Top