Бугарски председник Георги Прванов у посети Македонији

Poruka
4.285
Бугарски председник Георги Прванов борави у радној посети Македонији на позив свог македонског колеге Ђорђа Иванова. Председник ће присуствовати и књижевном читању у Струги којом ће приликом бугарски песник Љубомир Левчев бити одликован наградом "Златни венац" фестивала Струшке вечери поезије. Левчев је први бугарски песник који добија ово одликовање, а иначе је добио низ награда широм света, као аутор 70 књига, објављених у 35 земаља.

http://www.bnr.bg/sites/sr/News/Pages/2208-v2.aspx
 
Ko pita Bugare? Bice kako odluce oni iza zavese, dogovore se, podele i onda vladaju.
U Makedoniji je trenutno na vlasti probugarska partija koja pojma nema sta radi, upropastili su sve sto su dotakli.Siromastija ulazi na velika vrata, slicno kao i kod vas.
Oni sto su u Makedoniji opozicija istrosili su sve adute kod naroda i oni pojma nemaju sta bi radili ako slucajno dodju na vlast.VMRO-DPMNE gubi polako rejting, ali zato SDSM ne dobija na popularnosti, ocajni su i jedni i drugi i zato samo laju jedni druge gde stignu.
Pre je bilo: Sjasi Murta da uzjasi Kurta, a sad je:Istavi se Murta da uzjase i Kurta.Sad i jedni i drugi jasu narod, a narod ko stoka, trpi i trpi i do kad ce, nezna se.
Eto to ti je.Na brdovitom Balkanu narod je oduvek bio za politicare stoka.
 
Ko pita Bugare? Bice kako odluce oni iza zavese, dogovore se, podele i onda vladaju.
U Makedoniji je trenutno na vlasti probugarska partija koja pojma nema sta radi, upropastili su sve sto su dotakli.Siromastija ulazi na velika vrata, slicno kao i kod vas.
Oni sto su u Makedoniji opozicija istrosili su sve adute kod naroda i oni pojma nemaju sta bi radili ako slucajno dodju na vlast.VMRO-DPMNE gubi polako rejting, ali zato SDSM ne dobija na popularnosti, ocajni su i jedni i drugi i zato samo laju jedni druge gde stignu.

:hahaha:

Ајде не лупај...Од ова влада Македонија цвета...гради се...Личи на нешто.

И нармално ова влада показује средни прст на грци и бугари..

А овај бугарин преседник ке добие метак некогаш...;)
 
Ko pita Bugare? Bice kako odluce oni iza zavese, dogovore se, podele i onda vladaju.
U Makedoniji je trenutno na vlasti probugarska partija koja pojma nema sta radi, upropastili su sve sto su dotakli.Siromastija ulazi na velika vrata, slicno kao i kod vas.
Oni sto su u Makedoniji opozicija istrosili su sve adute kod naroda i oni pojma nemaju sta bi radili ako slucajno dodju na vlast.VMRO-DPMNE gubi polako rejting, ali zato SDSM ne dobija na popularnosti, ocajni su i jedni i drugi i zato samo laju jedni druge gde stignu.
Pre je bilo: Sjasi Murta da uzjasi Kurta, a sad je:Istavi se Murta da uzjase i Kurta.Sad i jedni i drugi jasu narod, a narod ko stoka, trpi i trpi i do kad ce, nezna se.
Eto to ti je.Na brdovitom Balkanu narod je oduvek bio za politicare stoka.

Да не будем погрешно свачен али шта је то што нас је толико везало за Бугаре од кад је дошла ова влада.Односи Бугарска-Македонија никад нису били лошији.А оне које ти називаш садашња опозиција су одговорни за криминалну приватизацију,пљачка народа у пирамидалне штедионицеи да не набрајам више.Моментални рејтинг говори све.Не влада се народом са ароганције и препотентношчу.СДСМ је завршена прича.Бар у овом саставу.Иначе опет ти кажем да не будем погрешно свачен ја никада се нисам зачленио ни у једну странку.
 
Karlos ja nikad nisam bila clan nijedne partije.Iz moje familije potice covek koji je osnovao VMRO-DPMNE i svi osim mene su clanovi te partije i ja veoma dobro znam sta pricam.
Za opoziciju se slazemo da je najkriminalnija otkako postoji Makedonija.SDSM mozda nije ali Branko Crvenkovski jeste zavrsena prica.
Sandanski ja ne "lupam" i ne koristim takve izraze, nisu moj nivo.A to da se gradi, najlepsi primer je moje Kumanovo u koje se nista nije izgradilo, mislim na privredu, zadnjih 30 godina.
A za ostalo necu da pricam jer ja volim i postujem moju Makedoniju.Ne interesuju me oni koji je vredjaju jer vredjaju sebe, mene ne.ja znam ko sam, odakle sam i ko su moji koreni.Makedonski narod je jedan od najboljih na svetu i ponosna sam na to.Ja volim sve Makedonce i ne delim ih na partije jer jedinstvo je sada najpotrebnije.Samo jedinstven i slozan narod je jak, a nama to fali uvek jer neko mora da vlada, a najbolje se vlada ako se razjedini narod.
 
Karlos ja nikad nisam bila clan nijedne partije.Iz moje familije potice covek koji je osnovao VMRO-DPMNE i svi osim mene su clanovi te partije i ja veoma dobro znam sta pricam.
Za opoziciju se slazemo da je najkriminalnija otkako postoji Makedonija.SDSM mozda nije ali Branko Crvenkovski jeste zavrsena prica.
Sandanski ja ne "lupam" i ne koristim takve izraze, nisu moj nivo.A to da se gradi, najlepsi primer je moje Kumanovo u koje se nista nije izgradilo, mislim na privredu, zadnjih 30 godina.
A za ostalo necu da pricam jer ja volim i postujem moju Makedoniju.Ne interesuju me oni koji je vredjaju jer vredjaju sebe, mene ne.ja znam ko sam, odakle sam i ko su moji koreni.Makedonski narod je jedan od najboljih na svetu i ponosna sam na to.Ja volim sve Makedonce i ne delim ih na partije jer jedinstvo je sada najpotrebnije.Samo jedinstven i slozan narod je jak, a nama to fali uvek jer neko mora da vlada, a najbolje se vlada ako se razjedini narod.

Слажемо се у многе ствари само мало ми је засметало оно пробугарска или просрпска јер само те глупости слушам.Били су и једни и други и имали су власт па нисмо ни у Србију нити па у Бугарску.То је наше проклетство.Ако нема ко да нас дели онда сами се делимо и вадимо очи.
40242_148207248540116_100000525244961_345036_784976_n.jpg
 
Poslednja izmena:
A to da se gradi, najlepsi primer je moje Kumanovo u koje se nista nije izgradilo, mislim na privredu, zadnjih 30 godina.
.

Е па кад је у Куманово она комуњара за градоначалник...
Тај исти што јаде испод шиптарска застава у сиптарска села.

Тако да када тај комуњара отиде од Куманово.
Ке почне да се гради и да цвета.
 
Слажемо се у многе ствари само мало ми је засметало оно пробугарска или просрпска јер само те глупости слушам.Били су и једни и други и имали су власт па нисмо ни у Србију нити па у Бугарску.То је наше проклетство.Ако нема ко да нас дели онда сами се делимо и вадимо очи.
40242_148207248540116_100000525244961_345036_784976_n.jpg


DEBF5344513514419A18DCFE558541B5.jpg

foto%5Caa_xhepcisht_1.JPG
Da ne zaboravljas da i ovi nasi spadaju u ISTA ..... :mrgreen:
 
Ajde, ajde, došao ti predsednik u tvoju provinciju, a ti laješ ovde po forumu...

Ма кажем ти носталгија вуче.Био је овде и Тадиќ можда је и он дошао да види своју некадашњу провинцију.Ја ипак мислим да гладна кокош увек просо сања.
 
VMRO ili bolje VBRO ( unutrasnja bugarska revolucionerna organiozacija ) je defakto probugarska nesreca koja moze samo da sanja da dobije nesto a dobice nisto posto je tako zvana Makedonija odnosno Stara Srbija srpska zemlja .Svi clanovi od samog pocetka VMRO-su probugarski nastroeni a posebno interesantan je Damjan Grujic tada je bio Grujic ucenik drugog klasa bogoslovije pri skoli Sveti Sava .Novo pecena poturica Grujic od srpskog cetnika postaje blgarski komita .On ce posle ubiti blgarskog egzarskog ucitelja Goce Delceva u selu Banica nalog za njegovo ubistvo izdace Sofiski blgarski komitet.
 

Back
Top