PARALELA - SRBIJA I CRNA GORA,KAKO TO RADE JEDNI, A KAKO DRUGI

Zike, eto me sutra dolje, dje je bolje, Petrovac ili Sutomore ?

Šta znam... Zavisi šta želiš... U Petrovcu je najhladnja voda na crnogorskom primorju, al je Petrovac veoma lijepo mjesto za odmor... Mada nije bogato sad nekim provodom i sličnim stvarima. Sutomore ti je ove godine krcato, znaš i sam kako je tamo... Nije mnogo skupo, dosta lijepih đevojaka, najviše iz Srbije, nije loše mjesto za kupanje, im bolji provod nego u Petrovcu rekao bih.

p.s. Dobrodošao! :ok:
 
Šta znam... Zavisi šta želiš... U Petrovcu je najhladnja voda na crnogorskom primorju, al je Petrovac veoma lijepo mjesto za odmor... Mada nije bogato sad nekim provodom i sličnim stvarima. Sutomore ti je ove godine krcato, znaš i sam kako je tamo... Nije mnogo skupo, dosta lijepih đevojaka, najviše iz Srbije, nije loše mjesto za kupanje, im bolji provod nego u Petrovcu rekao bih.

p.s. Dobrodošao! :ok:

Presudilo :mrgreen:
 
Nije meni za to , nego me strah ovih vasih sa radarom :mrgreen: Da ne zavrsim ljetovanje ranije zbog njih ...:hahaha:

P.S Kakve su kontrole ?
Do Bijelog Polja znam napamet dje ih ima, a dje nema, a dolje je vec kriticno :mrgreen:

Mene ne diraju :mrgreen:
Šta znam, odavno nijesam bio kroz Platije, nijesam nešto u te tamo krajeve išao... Uglavnom ti vozači iz suprotnog smjera blicaju i upozoravaju, a i policija ne zaustavlja strance osim ako naprave neki teži prekršaj.
Imaš od Podgorice do Sutomora možda nekolike kontrole, sa onim fenovima (tako im ja zovem radare :mrgreen:), nije isključeno da mijenjaju lokacije, al ti uvijek neko blicne
 

Back
Top