Sastanak forumasa

Kog datuma je najbolje da se vidimo i odemo na vopi?

  • 18. avgusta

    glasova: 3 75,0%
  • 19. avgusta

    glasova: 0 0,0%
  • 20. avgusta

    glasova: 0 0,0%
  • 21. avgusta

    glasova: 1 25,0%
  • 22. avgusta

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Posto vecina vas sa ovog foruma zivi u Beogradu, za nedelju dana je beer fest, mnogi ce tad doci u BG, mislim da je idealna prilika da organizujemo neko druzenje.
Licno bih voleo da upoznam mnoge likove koje ovde citam, nalazim da ima dosta inteligentnih ljudi, kao i dosta budala. Zanimljivi su mi i jedni i drugi.

Znaci neki dan beer fest dok traje, dogovorimo se, nadjemo, popijemo neko pivo i tako to.

Jel ima neko za??
 
ако је нојкић трезан рекао да се на снимку (који је иначе убрзан) лепо види да је напад на теофила трајао 2 секунде :hahaha: можда би било интересантно слушати га шта прича после х кригли пива.
 
..ja sam "ZA"
beachvolleyball3.jpg
 
Posto vecina vas sa ovog foruma zivi u Beogradu, za nedelju dana je beer fest, mnogi ce tad doci u BG, mislim da je idealna prilika da organizujemo neko druzenje.
Licno bih voleo da upoznam mnoge likove koje ovde citam, nalazim da ima dosta inteligentnih ljudi, kao i dosta budala. Zanimljivi su mi i jedni i drugi.

Znaci neki dan beer fest dok traje, dogovorimo se, nadjemo, popijemo neko pivo i tako to.

Jel ima neko za??

e ovo ti je super ideja. samo sto necu imati vremena da vas vidim. Bicu negde za sankom.
Veliki pozdrav za sve! :kafa: :orkestar: :zurka: :pivce: :pivce:
 
ако је нојкић трезан рекао да се на снимку (који је иначе убрзан) лепо види да је напад на теофила трајао 2 секунде :hahaha: можда би било интересантно слушати га шта прича после х кригли пива.

Pa i nije bio neshto ubrzan snimak i taj napad i jeste trajao 2-3 sekunde...

Otvori temu "Trazim dobar skank " i ostavi kontakt telefon . :mrgreen:

Ma opushteno, vec je nashao kombinaciju. :mrgreen:

Aj i ti sa nama na bir festa? :per:

Da se druzimo malo, nismo se videli sto godina red je... :D
 
ако је нојкић трезан рекао да се на снимку (који је иначе убрзан) лепо види да је напад на теофила трајао 2 секунде :hahaha: можда би било интересантно слушати га шта прича после х кригли пива.

А па ја сам за ... Што да не ... Али да дођеш, а не као неки пуси да бежиш
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top