Evo zašto nije trebalo letovat u Grčkoj

slatix

Zainteresovan član
Poruka
310
DRAMATIČNO: Hiljade Srba blokirano u Grčkoj!

Srpski turisti ne mogu da se vrate iz Grčke pošto u ovoj zemlji zbog generalnog štrajka ne rade benzinske pumpe! Šverceri „na crno" gorivo prodaju po ceni od čak 5 evra za litar benzina!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ATIČNO:+Hiljade+Srba+blokirano+u+Grčkoj!.html

Evo jeftine Grčke i dobrodošlice za turiste koji na obali ništa neće osjetit.

Ma ajde....
Prosecan Srbin i onako u Grckoj ne kupuje gorivo jer je skuplje
Devedeset posto kupi u Makedoniji i imaju dovoljno da se do iste i vrate
Tako da.....smesno je ovo
Moze da poveruje neko ko nije bio u Grckoj
 
Ma ajde....
Prosecan Srbin i onako u Grckoj ne kupuje gorivo jer je skuplje
Devedeset posto kupi u Makedoniji i imaju dovoljno da se do iste i vrate
Tako da.....smesno je ovo
Moze da poveruje neko ko nije bio u Grckoj

Сад ће то сви да раде ал захеб је био за оне који нису ово очекивали! Ја сам се захебао па купио 30 литара у Грчкој (морао сам) ал кад сам видео цифре ус.ро сам се од среће, у повратку наравно точио код Чокалија.
Ал овакву глупост урадити сам себи, остајем без текста!
 
Znate sta je meni glupo u svakoj prici o turizmu? To sto kazu da je Grcka jeftina! Pa kako jeftina? Za 10 dana ti treba 500 evra!!! Sta je tu jeftino?
Slicno je i za Bugarsku. Meni su napricali da je tamo jeftinije ljetovati nego ziviti u Srpskoj, a kad sam ja malo proucio cijene po internetu, ispade da je mozda malo jeftinija od Grcke i da treba mozda 400 evra za ljetovanje.
 
Znate sta je meni glupo u svakoj prici o turizmu? To sto kazu da je Grcka jeftina! Pa kako jeftina? Za 10 dana ti treba 500 evra!!! Sta je tu jeftino?
Slicno je i za Bugarsku. Meni su napricali da je tamo jeftinije ljetovati nego ziviti u Srpskoj, a kad sam ja malo proucio cijene po internetu, ispade da je mozda malo jeftinija od Grcke i da treba mozda 400 evra za ljetovanje.

500 евра за пансион или само за ванпансион?
Летовање је скуп спорт, и није за гологузију, е сад што се ми напрегнемо преко сваке мере да би провели 10 дана у некој вукојебини, чија је једина предност то што се налази уз море - хеби га!
 
DRAMATIČNO: Hiljade Srba blokirano u Grčkoj!

Srpski turisti ne mogu da se vrate iz Grčke pošto u ovoj zemlji zbog generalnog štrajka ne rade benzinske pumpe! Šverceri „na crno" gorivo prodaju po ceni od čak 5 evra za litar benzina!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ATIČNO:+Hiljade+Srba+blokirano+u+Grčkoj!.html

Evo jeftine Grčke i dobrodošlice za turiste koji na obali ništa neće osjetit.

Navikli smo mi na tako sta, sto neko rece ---------> bitno je da ne biju
 
500 za pansion, put, troskove na moru...

Па то је баш јефтино!
- Иоле пристојан 3-креветни апартман минимум 350 евра (најам 10 дана)
- Гориво минимум 250 евра (3 аутобуске карте 160 - 200 евра)
- Ко потроши испод 200-300 евра на разно-разно (уз услов пуног приручног фрижидера од куће) свака част

Ја сам од 10.01-20.07 спржио много више од твојих 500 евра, без икаквог бахаћења!
 
DRAMATIČNO: Hiljade Srba blokirano u Grčkoj!

Srpski turisti ne mogu da se vrate iz Grčke pošto u ovoj zemlji zbog generalnog štrajka ne rade benzinske pumpe! Šverceri „na crno" gorivo prodaju po ceni od čak 5 evra za litar benzina!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ATIČNO:+Hiljade+Srba+blokirano+u+Grčkoj!.html

Evo jeftine Grčke i dobrodošlice za turiste koji na obali ništa neće osjetit.

Ej daj ne seri bre!!!Ti letuj u tvojoj "dramaticnoj" Srbiji!!!
 

Back
Top