Visoka cena "tisucljetnog sna"

Ja mislim da vi hrvati nemate razloga za bilo kakvo radovanje nasoj nevolji jer vase tek dolaze,a ti samo zapevaj neku tomsonovu,dok ne dodje vrene za plakanje.:lol:

ko gubi ima pravo da se ljuti :bye:

Hrvatska i dalje ima 56.542 km2 - dakle juče - danas - sutra .... ISTO:per:

a Srbija sve manje i manje... bilo 102.350 km² pa ošlo "drugo oko" (Crna Gora)
i ostalo 88.361 km² ... pa neki dan i službeno priznato da je ošlo i "Srce Srbije" Kosovo za DŽ i Srbija spala na 77.474 km² a kako je krenulo ...klima se Sandžak i Preševska dolina:think:


pa sad ti vidi, dal imaš razloga za smejanje:per:



 
Poslednja izmena:
kissass.jpg


Susedi,nece vam vise pomoci buljoljub, morace da vam idu cega dole ,pa ostrvca na prodaju,pa Italijani sad prete odcepljenjem Istre......lagao bi ako bi rekao da mi vas je zao. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Hocete nam pomoci nekako ako Talijani iskrcaju svoju vojsku u Istri? :roll:

Bratski smo narodi pa ono... tko ce kome ako ne svoj svome. Kako brat bratu da ne pomogne.
 
Hocete nam pomoci nekako ako Talijani iskrcaju svoju vojsku u Istri? :roll:

Bratski smo narodi pa ono... tko ce kome ako ne svoj svome. Kako brat bratu da ne pomogne.

ma vidiš da su proloopali otkako je Kosovo ošlo...sad onako bez "Srca" vrludaju i žešće loopaju

kakva Istra...pa u Istri nema talijana ni da ulicu odvoje od Hrvatske a kamoli celu Istru...al bitno da se loopa ...e šta ćeš...komplexi su čudo:mrgreen:
:hahaha::hahaha::hahaha:
 

ko gubi ima pravo da se ljuti :bye:

Hrvatska i dalje ima 56.542 km2 - dakle juče - danas - sutra .... ISTO:per:

a Srbija sve manje i manje... bilo 102.350 km² pa ošlo "drugo oko" (Crna Gora)
i ostalo 88.361 km² ... pa neki dan i službeno priznato da je ošlo i "Srce Srbije" Kosovo za DŽ i Srbija spala na 77.474 km² a kako je krenulo ...klima se Sandžak i Preševska dolina:think:


pa sad ti vidi, dal imaš razloga za smejanje:per:




Ovo boldano netocan navod. :rtfm:
 
Ne kažem ja džabe da su Hrvati isto što i ustaše...neki su samo malo manje zagriženi...

Ali kada vidiš koliko se svi, bez izuzetka, raduju srpskim problemima sve bude jasno kao dan.

veselim se loopanju ovih radikala koji vrludaju po forumu otvaraju teme o Hrvatskoj, pljuvaju po Hrvatima i drugim narodima a ostali su bez dobrog dela teritorije neki dan i to službeno

i umesto da se pokriju ušima i da se liše pljuvačina oni ko muve bez glave vrludaju:mrgreen:
 
Ne kažem ja džabe da su Hrvati isto što i ustaše...neki su samo malo manje zagriženi...

Ali kada vidiš koliko se svi, bez izuzetka, raduju srpskim problemima sve bude jasno kao dan.

Da, barem kad su hr clanovi ovog foruma u pitanju, kompleksi, zavist i frustracije, zbog toga su i ovde, nije im valjala Jugoslavija - srusena je, sta im sad ne valja? Ko im je sad kriv sto su totalno u qurzu?

Opet zli velikosrpski -yugo-cetnici :sad2:
 
Хрватску чека судбина коју је имала за време Матије Гупца с тим што ће у време данашње бити и депонија отпада,што Хрватима неће тешко пасти.
 

stručnjak za boolje:hahaha:

a šza ćeš jadan nema se s čim bavit (pošto mu zabraniše onoMad paradu na Ušću) pa merka (doduše virtuelno) moju boolju... umesto da razmišlja o "srcu Srnije" koji jeste u svojevrsnoj boolji već više od decenije...:per:

al DŽ mu objašnjavati ... kad mu je puna glava kyojove boolje:rotf:

Mого би о томе попричати са Цигијем.Човек је естета
 

Back
Top