Da li?

ForestGreen

Poznat
Poruka
9.545
treba nasa drzava zabrani neke od nevladinih organizacija koji su u Srbiji samo da bi propagirali sve suprotno od volje gradjana?
Mislim na "zene u crnom" kao i druge organizacije koje imaju zastitu drzave a ne bi trebale da rade barem po meni.
 
Не треба забранити, само забранити финансирање из иностранства
и укинути дотације из Буџета
и то чврсто контролисати ....

Ако хоће да се организују, нека сами плаћају ....
 
treba nasa drzava zabrani neke od nevladinih organizacija koji su u Srbiji samo da bi propagirali sve suprotno od volje gradjana?
Mislim na "zene u crnom" kao i druge organizacije koje imaju zastitu drzave a ne bi trebale da rade barem po meni.
Која држава?
:zper:

Овде нема државе већ скоро 20 година.

Последња држава на овом простору, географско-политичко-стратешком, била је СФРЈ.
 
Не треба забранити, само забранити финансирање из иностранства
и укинути дотације из Буџета
и то чврсто контролисати ....

Ако хоће да се организују, нека сами плаћају ....

Da ali kako to kontrolisati care? Dobro se zna da smo korumpirani, nema od toga nista, lepo im treba ukazati koju pretnju da znaju sta narod stvarno misli.
 
2guns.gif
НВО
 
Naravn da treba, dosta su se upetljali u politiku i polako naturaju svoje viđenje istine. A ko stoji iza njih i čije naloge ispunjavaju, o tome neka vodi računa državna bezbednost!
 
treba nasa drzava zabrani neke od nevladinih organizacija koji su u Srbiji samo da bi propagirali sve suprotno od volje gradjana?
Mislim na "zene u crnom" kao i druge organizacije koje imaju zastitu drzave a ne bi trebale da rade barem po meni.

te zene u crnom da nisi pipnuo..............jel ti jasno. oces opet da nas amerika bombarduje?
 

Back
Top