Mladicevi dnevnici jasno pokazuju da su ratovi u Hrvatskoj i BiH vodjeni iz Srbije

Ovo je jos jedan dokaz da Hrvatska ne smije odustati od tuzbe Srbije, a da bi i BiH trebala ponovo povesti proces. A svi korijeni sezu do SANU.

Pa vas onda lupiti po dzepu, da placate odstetu narednih xy godina.

:kafa:

Dok postoji hrvatska besmisleno je govoriti o svim drugim zlocinima. Ajde polako prvo da ukinemo tu nakazu pa cemo onda natenane da vidimo sta jos ne valja.
 

Ta je bar no name, no zato je ova kod vas fckn celebrity :lol:

marijauvreda2V.jpg
 
Ratni dnevnici, audiozapisi i drugi dokazi koji su u veljači pronađeni iza tajnog zida u kući Ratka Mladića u Beogradu jasnije povezuju Srbiju s ratovima u Hrvatskoj i BiH, piše ugledni The New York Times.

"Stručnjaci kažu da zapisi i snimke puno jasnije povezuju Srbiju s ratom. U njima se navode brojni sastanci sa Slobodanom Miloševićem, koji je uvijek inzistirao na tome da su akcije vojske bosanskih Srba i srpskih pobunjenika u Hrvatskoj bili spontani lokalni događaji", stoji u članku naslovljenom "Podaci o balkanskim ratovima pronađeni u kući osumnjičenog".

Da su dokumenti vrlo bitni potvrdio je NY Timesu i glavni haški tužitelj Serge Brammertz. "To je jedan od najvažnijih paketa dokumenata koje smo primili na sudu", kazao je Brammertz te dodao kako se rijetko dobiva toliko informacija od "tako središnjeg lika". Autentičnost tih dokumenata već je potvrdio Haški sud.
________________________________________________________________________

Sve je vise potvrda da je agresija vodjena iz Beograda. ;) Obruc se steze.

...NY Timesu...eeeee..
..da su samo mene pitali..ja bih im to rekao..sada ispada da su oni izmislili tolu vodu..a ja izmislio.... bojler... jos..91...al ..nema veze...samo neka oni..rade svoj posao...
....lako za mene....:D...
...ako me se sete... sete...:mrgreen: :mrgreen::hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ovo je jos jedan dokaz da Hrvatska ne smije odustati od tuzbe Srbije, a da bi i BiH trebala ponovo povesti proces. A svi korijeni sezu do SANU.

Pa vas onda lupiti po dzepu, da placate odstetu narednih xy godina.

:kafa:
Slazem se da je sve ovo dokaz o umesanosti Srbije, fasisti mogu samo da se sprdaju i negiraju bez cinjenica, jer nemaju argumente, ali ne bih se slozio da svi koreni sezu do SANU.
 
Srbija nije mogla uciniti nikakvu agresiju, tada je bila Juoslavija, osim toga ni jedinice nase vojske nisu prelazili Drunu i Dunav, sa iznimkom osobadjanja Vukovara, ali tada je bila SFRJ, dakle - chorak.

I to je sve ! :ok:

Međutim, govedari američki kao i europski prijatelji će još neko vreme da mašu s "ključnim informacijama" :hahaha: da zamajavaju naše prostore i pokrivaju NATO agresiju izvedenu bez dozvole SBUN.

Međutim, kao što "braća" vole da potsete : ratni zločin ne zastareva. :whistling:

Pa bre, nije Sloba bio volina ko ona dvojica paćenika, Buđman i Izmetbegović ... :roll: Dobili ste bitku ali ne i rat. Ima još da se igra. :mrgreen:
 
Kako god pogledam, okreni-obrni, sve je krenulo od SANU.

Sto ti mislis, gdje treba traziti uzroke 90-tim?

...točno...SANU..je nulta točka...novije..povijesti..
ALI..
NAČERTANIJE..mislim da je ipak ..to Nulta točka...

Načertanije

Načertanije (srp. Nacrt) je program nacionalne politike srpske kneževine, knjižica (nešto preko 5.000 riječi) Ilije Garašanina izdana 1844. To je ujedno i prvi Politički program Velike Srbije.

U njima se odbacuje zajednička država svih Južnih Slavena, a cilj je obnova srpskog carstva na podlozi državnog i povijesnog prava te srednjovjekovne tradicije: "Iz ovog poznanja proističe čerta i temelj srpske politike, da se ona ne ograničava na sadašnje njene granice, no da teži sebi priljubiti sve narode srpske koji ju okružavaju"[1].

U toj srpskoj državi bili bi potčinjeni Bugari, Makedonci, Albanci, Grci, Crnogorci te Bošnjaci srpskom narodu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top