Zašto Srbija ne kupi more..???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

iwo jima

Elita
Banovan
Poruka
20.250
.svjedoci smo u zadnjih par mjeseci da mnoge drzave prodaju svoje otoke/ostrva..(zbog dugova)..Grčka..Italija
.. ..mene zanima zasto Srbija ne bi sebi kupila par otoka i imala svoje more..svoje otoke .postala pomorska zemlja...evo šanse za Srbiju...:think: :think:
 
.svjedoci smo u zadnjih par mjeseci da mnoge drzave prodaju svoje otoke/ostrva..(zbog dugova)..Grčka..Italija
.. ..mene zanima zasto Srbija ne bi sebi kupila par otoka i imala svoje more..svoje otoke .postala pomorska zemlja...evo šanse za Srbiju...:think: :think:

Који ће нам рацку....кад имамо своје море....
додуше, моментално окупирано...али ће га вратимо....
:per: :per: :per:
 
.svjedoci smo u zadnjih par mjeseci da mnoge drzave prodaju svoje otoke/ostrva..(zbog dugova)..Grčka..Italija
.. ..mene zanima zasto Srbija ne bi sebi kupila par otoka i imala svoje more..svoje otoke .postala pomorska zemlja...evo šanse za Srbiju...:think: :think:


ORGANIZOVANA PROVOKATORSKA GRUPA-MUKTASI


Vodja grupe: Iwo Jima
avatar102739_6.gif
, poznatiji kao i Crni Ujko. Klon: Apotekar

Zamenik sefa grupe: Zapadni Susjed, poznatiji kao "Krtica"
avatar172124_38.gif
, mozak raznih provokatorskih akcija na "Krsti".

Visi operativac: TARASA BULJBA, poznatji kao Buljubasa. Bezocan u svojim provokacijama. Klon: Kozak

Operativac: mi hrvati, poznatiji kao Gologuzan.
avatar173333_16.gif


Opeativac: Piciginix, poznatiji kao Patka.
avatar112188_1.gif


Nizi operativac: U-boot, poznatiji kao Krofna.
avatar171918_2.gif





danger%20sign.jpg

OBAVESTENJE: UKOLIKO VIDITE BILO KOJE OD OVIH LICA NA PDF "POLITIKA", ODMAH OBAVESTITE NAJBLIZEG MODERATORA!


Vratio se vodja muktaca... :hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena:
ORGANIZOVANA PROVOKATORSKA GRUPA


Vodja grupe: Iwo Jima
avatar102739_6.gif
, poznatiji kao i Crni Ujko. Klon: Apotekar

Zamenik sefa grupe: Zapadni Susjed, poznatiji kao "Krtica"
avatar172124_38.gif
, mozak raznih provokatorskih akcija na "Krsti".

Visi operativac: TARASA BULJBA, poznatji kao Buljubasa. Bezocan u svojim provokacijama. Klon: Kozak

Operativac: mi hrvati, poznatiji kao Gologuzan.
avatar173333_16.gif


Opeativac: Piciginix, poznatiji kao Patka.
avatar112188_1.gif


Nizi operativac: U-boot, poznatiji kao Krofna.
avatar171918_2.gif





danger%20sign.jpg

OBAVESTENJE: UKOLIKO VIDITE BILO KOJE OD OVIH LICA NA PDF "POLITIKA", ODMAH OBAVESTITE NAJBLIZEG MODERATORA!


Vratio se vodja muktaca... :hahaha: :hahaha:

...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...
 
.svjedoci smo u zadnjih par mjeseci da mnoge drzave prodaju svoje otoke/ostrva..(zbog dugova)..Grčka..Italija
.. ..mene zanima zasto Srbija ne bi sebi kupila par otoka i imala svoje more..svoje otoke .postala pomorska zemlja...evo šanse za Srbiju...:think: :think:

Ja sam protiv pomenute kupovine:lol:...primetila sam da bivse SFRJ republike blagoslovene morem nece da maknu od njega:evil:...mnogo je bolje nemati isto pa putovati i istraziti lepote ove nase plave planetice a ne vezati se za jedno i misliti da je najlepse na svetu...Lepe plate i cirkulacija, ja glasam za takav odnos...:super::super:
 
Ja sam protiv pomenute kupovine:lol:...primetila sam da bivse SFRJ republike blagoslovene morem nece da maknu od njega:evil:...mnogo je bolje nemati isto pa putovati i istraziti lepote ove nase plave planetice a ne vezati se za jedno i misliti da je najlepse na svetu...
Lepe plate i cirkulacija, ja glasam za takav odnos​
...:super::super:

Pametno i ja sam za to. Obisao sam mnoga mora na svetu i odgovorno tvrdim da prica kako je Jadran najlepse more na svetu nema osnova.
Jedino za onoga ko je jedino Jadransko more vidio.
 
.svjedoci smo u zadnjih par mjeseci da mnoge drzave prodaju svoje otoke/ostrva..(zbog dugova)..Grčka..Italija
.. ..mene zanima zasto Srbija ne bi sebi kupila par otoka i imala svoje more..svoje otoke .postala pomorska zemlja...evo šanse za Srbiju...:think: :think:

a koji ce nam djavo ?

ja 1-2 put godisnje kupim komad mora kad hocu tamo gde hocu na koliko hocu

meni dosta....


ne patim od tih kompleksa....
 
ako bi trebali da kupimo gde komad mora ja predlazem da to bude na sinaju u egiptu .

prvo zato sto se na sinaju rodio monaski zivot i tamo su najstariji manastiri hriscanski i blizu je Jerusalim .

Onda NAJVECA PREDNOST - na SInaju sezona traje BUKVALNO CELE GODINE

Najniza temperatura mora je 19-20 stepeni u januaru a 28-29 u julu/avgustu

Zasto bi kupovali neka ostrva po mediteranu gde sezona prakticno traje maksimum 3 meseca kad mozemo da pazarimo isto po manjoj ceni na sinaju gde sezona traje prakticno cele godine :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top