KAKO DA NOVOSADJANI RESE PROBLEM SA NOVOSADJANKAMA

milost:
PROBLEM NASTAJE STO NOVOSADJANKE,SEM BEOGRADJANA I STRANACA,MALO KOGA DRUGOG GLEDAJU. ZA NOVOSADISTE KAZU DA SU NESPOSOBNI,TJ.DA SMO LENJI DA IM PRIDJEMO,STO NIJE ISTINA. ZANIMLJIVO JE DA GDE GOD DA ODEMO VAN NOVOG SADA,MOZEMO LAKO DA USPOSTAVIMO KONTAKTE,A PO MENI NAJBOLJE PROLAZIMO BAS U BG. VOLEO BI DA CUJEM VASE MISLJENJE KAKO "LALE" DA RESE TU SITUACIJU,TJ.DA LI IMA RESENJA?RADO BI CUO I MISLJENJE NOVOSADJANKI O OVOJ TEMI,JER CENIM SVAKOG.

Potpuno se slazem sa tobom brate u vezi sa novosadjankama.Sto se tice resenja one treba da se srede.Koliko puta sam startovao novosadjanke koje su me smekale i davale nekakvog doznanja o medjusobnoj privlacnosti a opet su me odbijale (pravo da ti kazem ne znam zasto).A sto se tice beogradjanki potpuno si u pravu .Opustene ribe poput nas (za razliku od nasih riba za koje je glavna zanimacija kad izadju stojanje i cekanje),kad god odem negde van Novog Sada imam duplo vise sanse sa nekom NE NOVOSADJANKOM koja je i duplo lepsa od nasih "lepih"
novosadjanki.Ne kazem da nase novosadjanke nisu lepe (naprotiv) ali brate njima fali neka daska u glavi.Zato jedva cekam naleto u Bugarsku,mislim da je to resenje tvog problema.Tamo ces naci preteranih ruskinja 8)
 
Anonymous:
Citao sam clanak,kako devojke u beogradu postaju sve slobodnije,i da je sasvim normalna pojava da devojka pridje muskarcu.Ne vidim razloga uopste zbog cega bi to bio problem.Zbog cega mi moramo da se vodimo,po meni blesavim stavovima da su muskarci ti koji moraju da pridju.U potpunosti podrzavam takve devojke,koje nisu toliko konzervativne,kao novosadjanke.Da li,ako se devojci svidja neki momak,treba da okrene glavu na drugu stranu,da ne bi ispalo kako ona njega zavodi,odnosno da ne bi ispala sponzorusa,ili nesta gore.Licno ako mi se neka svidi,prici cu joj,pa neka me ispali.U svakom slucaju cenim mnogo vise devojke koje imaju hrabrosti da pridju muskarcu,nego kukavice koje okrecu glavu na drugu stranu,kada ih samo pogledamo,i onda se cude sto novosadjani nece da pridju.Zasto bi????

To brate ti si moj covek, nadam se da ce poneka riba da se opameti kad procita ovo sto si napisao.Ali ipak nece TO SU NOVOSADJANKE!!!!!(naravno uvek ima izuzetaka)
 
Evo odgovora za JANS. Iako si strava riba momci ti ne prilaze zato sto su se umorili da ih devojke stalno odbijaju :( . Znas i mi imamo dusu. Da ti iskreno kazem, ja da sam riba pa da mi pridje i najveci klosar, bio bi sa njim barem tu noc da ga ne bi povrdio, dok vi ... ona varijanta :roll: ne svidja mi se gari , aj cao idem ja sad a ti vidi sta ces. Samo razmisli koliko ti je momaka prislo ... pa neznam u nekom vremenskom periodu... , a koliko si njih odbila. Nazalost ja te ne poznajem pa ne mogu da te osudjujem jer mozda to nije tako, ali kod vecine Novosadjanki jeste. Veruj mi na rec imao sam iskustva. :)
Mozda bi ti trebala da nesto preduzmes po pitanju prilazenja. Zar je to neki blam da devojka pridje gariju ako joj se on svidja ili to " nije uobicajno " u Novom Sadu, jer kako bi vi ribe rekle " Kakva sam ja to riba ako ja pridjem gariju", makar bila cena da nikad ne upoznas momka koji ti se svidja :D .
 
Najbolji nacin da resimo problem sa Novosadjankama je da ih napijemo, kad izadjemo sa njima da bi se one opustile, jer one to drukcije neznaju, a mi mozemo a ne moramo ...kako ko hoce... jer smo svejedno opusteni :lol: , pa tek onda mozemo lepo da se provodimo. Ali pre toga moramo da ih namamimo da izadju iz tih njihovih stanova jer usedelice, izadju do 2 puta mesecno ( mozda i manje) a mi bar 2 puta nedeljno. Zato je takav i odnos u klubovima, bilo gde da odemo. 8) 8) 8)
Voleo bi kad bi se Beogradske ribe zamenile nasim. One su bar opustenije i znaju da se zabave. :P
 
milost:
Iggy:
milost:
PROBLEM NASTAJE STO NOVOSADJANKE,SEM BEOGRADJANA I STRANACA,MALO KOGA DRUGOG GLEDAJU. ZA NOVOSADISTE KAZU DA SU NESPOSOBNI,TJ.DA SMO LENJI DA IM PRIDJEMO,STO NIJE ISTINA. ZANIMLJIVO JE DA GDE GOD DA ODEMO VAN NOVOG SADA,MOZEMO LAKO DA USPOSTAVIMO KONTAKTE,A PO MENI NAJBOLJE PROLAZIMO BAS U BG. VOLEO BI DA CUJEM VASE MISLJENJE KAKO "LALE" DA RESE TU SITUACIJU,TJ.DA LI IMA RESENJA?RADO BI CUO I MISLJENJE NOVOSADJANKI O OVOJ TEMI,JER CENIM SVAKOG.
Hajde da se menjamo!!!Posaljite vi nama novosadjanke,a evo vama ove nase beogradjanke.Moze?
Moze,ja cu tebe da upoznam sa novosadjankama,a ti mene sa beogradjankama.
DA VAM NE BUDE LOSE
 
Iggy:
milost:
PROBLEM NASTAJE STO NOVOSADJANKE,SEM BEOGRADJANA I STRANACA,MALO KOGA DRUGOG GLEDAJU. ZA NOVOSADISTE KAZU DA SU NESPOSOBNI,TJ.DA SMO LENJI DA IM PRIDJEMO,STO NIJE ISTINA. ZANIMLJIVO JE DA GDE GOD DA ODEMO VAN NOVOG SADA,MOZEMO LAKO DA USPOSTAVIMO KONTAKTE,A PO MENI NAJBOLJE PROLAZIMO BAS U BG. VOLEO BI DA CUJEM VASE MISLJENJE KAKO "LALE" DA RESE TU SITUACIJU,TJ.DA LI IMA RESENJA?RADO BI CUO I MISLJENJE NOVOSADJANKI O OVOJ TEMI,JER CENIM SVAKOG.
Hajde da se menjamo!!!Posaljite vi nama novosadjanke,a evo vama ove nase beogradjanke.Moze?

NE moze NECU DA SE SELIM! :wink:
 
VinceVoyer:
problem sa novosadjanima je u tome sto nemaju smisao za taktiziranje sa pripadnicama lepsheg pola.generalno ste svi fini i kulturni i ja vas sve gotivim,ali problem je u tome sto se tu gubi odredjena doza preko potrebne mushke drchnosti sto su beogradjani za razliku od vas uvek u prekoj meri posedovali.Nemojte da zastranite vec se dozovite pameti jer ce biti kasno.
inache novosadjanke su extra ali cinimi se da bi trebale da ostanu dosledne svog fazona,a ne da se tripuju na BG. ('al sam se isro')
pa probaj ti da taktiziras Jedno dve do tri godine pa onda mi javi da li imas isto misljenje
 
Sta da vam kazem!? Moja PetaW (ne ona shto je Dugi voli mnogo) me je izvela pred zid, a onda je stala naspram mene, onako slatka kakva jeste sa sve rupicom na obrazu kad se smeje, I PUCALA U MENE !!! Lezao sam tako neko vreme i krepavao, a bilo je dovoljno samo da mi pridje i stavi prstic na rupu shto mi napravi i ja bi ozdravio. Ali nije! Ako je mislila da cu da krepam...eee bato umem ja i sam da se prikrpim. Evo me ponovo zato. U pravi tren koliko mi se cini (sunce se bori da svuce vishak odece sa curica) pa svratio da vidim kako ide reshavanje problema sa Novosadjankama. Ja sam proshao sve faze i prosto ne mogu da se odluchim, da li je interesantnije lomatati se oko njih, "intimizirati" se sa njima, ili nakon svega patiti?
 
I tako priča ide u prazno kao:
-Pa idemo?
-Idemo.
-Može kafa?
-Može.
-Može sutra?
-Može.
Tra la la la.
-Pa ajd kada ćemo se "gledati" (što bi rekao moj prijatelj iz Pljevlja)?
-Pa ne znam, ja ne mogu baš sutra, ali jedan dan sledeće nedelje može aj čujemo se. važi?
Pa ne važi. Malo šale nije na odmet (gde su mladi tu je i šala :)). Ali nemojte posle da nas optužujete da smo neagilni.
 
glok:
I tako priča ide u prazno kao:
-Pa idemo?
-Idemo.
-Može kafa?
-Može.
-Može sutra?
-Može.
Tra la la la.
-Pa ajd kada ćemo se "gledati" (što bi rekao moj prijatelj iz Pljevlja)?
-Pa ne znam, ja ne mogu baš sutra, ali jedan dan sledeće nedelje može aj čujemo se. važi?
Pa ne važi. Malo šale nije na odmet (gde su mladi tu je i šala :)). Ali nemojte posle da nas optužujete da smo neagilni.
Peta mislim da bi bilo steta razocarati ovog coveka.Daj mu zaista sansu da izadjete na kaficu jedno pre podne.U svakom slucaju upoznaces jednu novu personu.
 
:D
toliko sam se nacitala o ovoj temi da sam izgubila nit ko ju je uopste i zapoceo, ipak svi koji su pisali nesto na tu temu su u pravu i to 99%.Ali vidis te normalne devojke su prosto izgurane od strane tih isfoliranih.Zasto?Novosadjani traze kao normalne devojke, ali ..da je izblajhana, preplanulog tena, tankog strukica, dugih nogu, da seta gradom polugola..Kad novosadjanin nadje normalnu devojku uvek, ipak glavu okrece za ovom isfoliranom koja prodje pored njega. Toliko o muskoj iskrenosti. Normalno klinke su ukapirale to i shodno tome se i ponasaju, jedini uslov da ih imas je da imas lovu ili dobra kola. O dzentlemenima vise nema ni govora, onakvim na kakve bi normalna devojka stavila na prvo mesto.
 
Juče sam se zatekao oko podneva u centru (neko će znati zašto). Prelep dan, trg pun tinejdžerki koje su kao otišle u školu, a na potezu od trga prema taxi-stajalištu prava parada goreopisanih sugrađanki. Ne vidim u čemu je problem, sve su zaista doterane. Doduše, jeste kao da su se sve obukle u jednoj prodavnici ili ispale iz spotova nekih hip-hop izvođača, ali su baš za to, za gledanje! Kao TV! Dobro, neki kanali na TV (znamo koji). Pa onda šta fali ako gledamo? Zvono za uzbunu treba da zatrubi ako počne čovek sa njima da razgovara. Ili ne daj bože, poželi da je dovede roditeljima za krsnu slavu. U ostalom: da li blajhana kosa, duge noge, preplanuli ten, tanak strukić i golišav stomačić obavezno za sobom nose i određeni mentalni status?
 
milost:
glok:
I tako priča ide u prazno kao:
-Pa idemo?
-Idemo.
-Može kafa?
-Može.
-Može sutra?
-Može.
Tra la la la.
-Pa ajd kada ćemo se "gledati" (što bi rekao moj prijatelj iz Pljevlja)?
-Pa ne znam, ja ne mogu baš sutra, ali jedan dan sledeće nedelje može aj čujemo se. važi?
Pa ne važi. Malo šale nije na odmet (gde su mladi tu je i šala :)). Ali nemojte posle da nas optužujete da smo neagilni.
Peta mislim da bi bilo steta razocarati ovog coveka.Daj mu zaista sansu da izadjete na kaficu jedno pre podne.U svakom slucaju upoznaces jednu novu personu.
Radim na tome... :wink:
 
Peta W.:
milost:
glok:
I tako priča ide u prazno kao:
-Pa idemo?
-Idemo.
-Može kafa?
-Može.
-Može sutra?
-Može.
Tra la la la.
-Pa ajd kada ćemo se "gledati" (što bi rekao moj prijatelj iz Pljevlja)?
-Pa ne znam, ja ne mogu baš sutra, ali jedan dan sledeće nedelje može aj čujemo se. važi?
Pa ne važi. Malo šale nije na odmet (gde su mladi tu je i šala :)). Ali nemojte posle da nas optužujete da smo neagilni.
Peta mislim da bi bilo steta razocarati ovog coveka.Daj mu zaista sansu da izadjete na kaficu jedno pre podne.U svakom slucaju upoznaces jednu novu personu.
Radim na tome... :wink:
Peta gde si nasla onu sliku,sto si stavila na svoj profil?
 

Back
Top