BADASS playlist? :p

Aooo kako ste sporiiii :(

Evo jos jedne:
Mada ovo i nije nesto badass previse.. Trazimo pjesme koje imaju pocetak kao Drowning Pools - Bodies ili Soil - Halo... Anyone?

Ajde bre, znam da ima odje hardcore tipova i tipica :p.
 
Moze, ali Till Lindermann je prilicno mrtav u izvodjenju svojih pjesama. Iako jako postujem i volim Rammstein, ne bih rekao da su njihove pjesme za ovu playlistu :p. Dajte nesto gdje je i muzika i pjevanje energicno.
Kao sto rekoh :"Trazimo pjesme koje imaju pocetak kao Drowning Pools - Bodies ili Soil - Halo".. Nemoguce da su one jedine sa ovakvim nacinom izvodjenja :)

Mozda ovako nesto?

ili ovako?


Mada SOAD i nije nesto pretjerano energican, mada mislim da moze da prodje.. Ne znam, pomazite da napravimo kul plejlistu :D
 
Poslednja izmena:
daj ljudi batalite sa tim death metalom, gdje pjevachi ne pjevaju nego skiche......... ima li nesto ko sto slam dunker trazi, nesto sto bi moglo da stane u red ovog prvog posta..... ovo sve ostalo je offtopic svega mi ......
 
Six Feet Under mi je zesci shit, kao i chitav Death Metal podzanr..
Pantera je pun pogodak, kako se nje nisam sjetio! :ok:
Megadeath su oke, ali not my thang, to je ono, ko voli nek' izvoli, nista protiv toga, ali meh.. :p

A sledecje 3 su indeed badass ali na svoj nachin, ja pokushavam da sastavim badass listu sa muzikom koja zvuci kao one komercialne pjesme odozgo :D

Ugl, hvala na doprinosu! :ok:

Jos od Dope!

Je li moguce da niko ne pravi masovno ovakvu muziku sem oni? :eek:
 

Back
Top