Sve istine o Titu

Да ли Тито има удела у Косовској независности? (Молим прочитајте текст претходно)

  • Има

  • Нема

  • Не знам (Ово дугме ће вероватно служити као украс)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
I

ivoni-nk

Gost
Edit:

U ovoj temi spojeno je nekoliko tema o J. B. Titu.

Postavljena anketa se odnosi na spojenu temu Он (Тито) нам је отео Косово и Метохију!, koja počinje na
str. 16, post #398
...

evo jos jedna tema malo da pojasnim ko je bio tito
Tito je imao jednu malu akt-tasnu, cini mi se od zmijske koze koju je uvijek nosio sa sobom. Sadrzaj tasne, pored kljuca, bio je obezbjedjen i malim katancem. Poslije Titove smrti, kod clanova komisije za sredjivanje Titove zaostavstine interesovao sam se sta su pronesli u toj tasni. Jedan od clanova komisije, adjutant Zoran Kostic, da su u tasni pronasli pored nesto zlatnog nakita, umrlicu Dvorjanke-Zdenke Paunovic, bivse supruge od 1. maja 1945. godine, izvod iz knjige vjencanih sa Jovankom Budisavljevic 1952. godine, sliku Pelagije Belousove, bivsa supruga, i kopiju izvjestaja austrougarskog ministarstva rata, s jeseni 1915.godine. U izvjestaju se nalazi spisak poginulih oficira, podoficira i vojnika u vrijeme bitke u Galiciji. U spisku se nalazi ime kaplara Josifa Franja Broza??!!!???
Tito je bio covjek zadatka kominterne i boljsevicke partije, covjek zaduzen za rad na rusenju kraljevine Jugoslavije. U tom cilju KPJ je saradjivala sa ustasama i drugim neprijateljskim organizacijama. Staljin vjerovatno nije bio zadovoljan Titovim radom ili iz nekih drugih razloga odlucio je da Tita smijeni.
Na ime Vlada Popovica(sekretar KP hrvatske) 1941.godine je stigla pismena depesa kojom je obavjesten da je Josip Broz Tito odlukom ovog organa smijenjen sa funkcije Generalnog sekretara KPJ kao nepodobna licnost za vodjenje partije u novonastalim uslovima. Popovic je sa depesom upoznao Tita. Dogovorili su se da o tome nikome ne govore a da depesu uniste. Posto nalog i depesa nije sprovedena u djelo u Beograd je doputovao Mustafa Golubic, Staljinov covjek od povjerenja, vjerovatno sa ciljem likvidacije Tita i jos nekih nepouzdanih jugoslovenskih komunista. Neko je iz beogradske partijske organizacije "druga" Golubica izdao Gestapou, koji ga je uhapsio i odmah zatim strijeljao.
U rjesenju "enigme Broz" pokusao je da mi pomogne jedan amerikanac, jugoslovenskog tj. hrvatskog porijekla, koji mi je poslao pismo i dozvolio da njegovu sadrzinu publikujem. Da se zakljuciti da je gospodin veliki poznavalac masonskog pokreta cak, moglo bi se reci da je i sam njegov clan. Prema njegovim saznanjima titov otac bio je Jevrejin, Joosip Klajn, veterinar koji je radio na imanju poljske grofice Marije u koju se zaljubio i ozenio je. Imali su dva sina Jozefa(Tito) i Henriha. Jozef je bio vrlo inteligento i radoznalo dijete. Brzo je naucio jahenje, macevanje i sviranje klavira(inace, otkud bi metalostrugar iz Kumrovca znao da svira klavir). Jozefovi rodjaci bili su poljski zatim meksicki violinista Henrih Serina i americki glumac Kirk Daglas.
Jozef je bio mason, clan rganizacije "slobodni zidari" koje se borila za promjenu svjetskog poretka na globalnom planu.
Jozef je sa bratom ucestvovao u Oktobarskoj revoluciji 1917.godine gdje mu je brat poginuo.
Tito je stupio u CEKA-u, odnosno NKVD. Dobio je novi identitet i upucen je u Pariz. Uspjeva da stupi u sluzbu Intelidzens Servis-a(britansku obavjestajnu agenciju) i upoznaje se sa Cercilom koji je pripadao radu "Iluminata"(masona). Cercil je Tita uveo u englesku masoneriju. Sesti stepen ove organizacije zove se Titus, pa vjerovatno otuda nadimak Tito.
Jos jedna zanimljivost:
Dragica Budjanovacki nastavnica iz Beograda tajno slusajuci emisije radio Moskve, cula je kada je spiker rekao(inace, ovo za vrijeme InfoBiro-a):"Jugoslovenski narode ti zivis u velikoj zabludi. Covjek na tvome celu nije Josip Broz, Hrvat iz Kumrovca i metalostrugar za koga se izdaje, vec Josip Klajn, madjarski Jevrejin rodjen u Belgiji. "Gospodin u belom"-kako su ga u modenskim krugovima zvali, nije metalski radnik, vec aristokrata koji je bio stalni posjetilac briselskih balova i miljenik belgijskih dama.
Inace, Tito je prvenstveno radio za svoj interes. On je okrenuo ledja Staljinu, masoneriji i katolicizmu, a koristio ih je samo ponekad zarad realizacije posebnih zadataka.[/b]
 
Poslednja izmena od moderatora:
Postoji teorija da ej postojao Tito iz Kumrovaca ali da je poginuo,ne znam kad i gde,i da je zamenjen ovim Titom o kome mi govorimo.NAvodno,kada je majka pokojnog Tita videla sina rekla je da to nije njen sin.
 
Ne, dragi moj CHE, nisu mediji nista razotkrili o voljenom drugu Titu. Bar, ne ovde, u Srbiji...Retki su pokusaji medija da nam priblize iole realnu sliku o Titu(posto postojeca nije bila tacna,ali se forsirala), sto govori,po mom misljenju, da taj pokret(komunisticki,anacionalni) jos nije nestao.

Tacno je da je "Tito" uzivao podrsku Cercila i to preko masonerije,obavestajnog rada do obezbedjivanja engleskog uticaja na Balkan(u svetskoj podeli Englezima je pripao Balkan).

Jasno je da nije bio obican radnik-metalac,vec vrhunski obucen agent-obavestajac( otuda ona svirka na klaviru i lepo "tancovanje",a i lose baratanje nasim jezikom nije zanemarljivo),a to sto se komunisti drze "zvanicne" biografije i istorije, govori o neverovatnoj zaludjenosti i odsustvu kritickog osvrta na "lik i delo J.B.", pa i celog komunistickog pokreta.
 

...on je, ustvari, Josip Ambroz, vanbracni sin poljske grofice i madjarskog Jevrejina, upravnika imanja u blizini Segeda.Rodjen je u Becu, a u vojno - obavestajnoj skoli u Pecuju preuzece identitet Josipa Broza, Hrvata takodje rodjenog u Becu, koji je umro 1913.godine...
...u Pecuju je sa (Am)Brozom bio i Miroslav (katolicko ime Fridrih) Krleza...
...inace, (Am)Broz je za vreme Spanskog gradjanskog rata bio u Spaniji(...sto nikada, naravno, nije priznao)...tada je i izdat nalog za njegovu likvidaciju koji nije izvrsen, i, zbog toga je Staljin poslao Mustafu Golubica 1940.godine u Beograd...

...a,za Josipa Broza je malo reci da je bio enigmaticna licnost...
 
Uostalom, kako bi jedan "obican radnik- metalac" mogao da rukovodi onako ogromnom drzavom? Ako on i jeste bio Josip Broz iz Kumrovca morao je neko da ga rukovodi. Koliko ja znam, on je bio neuk covek...ili se varam :?:
 
Gledao sam emisiju u kojoj se dokazuje na osnovu kriminalistickih analiza ko je Tito, da li je ubijen i zamenjen (mnogo teorija o tome...) i analizom njegovog UVA utvrdjeno je da je to isti covek, tj. da nije zamenjen (posmatrane su fotografije iz 1910, 1930 i 1950, i to je ista osoba...)
 
strani placenik:
Gledao sam emisiju u kojoj se dokazuje na osnovu kriminalistickih analiza ko je Tito, da li je ubijen i zamenjen (mnogo teorija o tome...) i analizom njegovog UVA utvrdjeno je da je to isti covek, tj. da nije zamenjen (posmatrane su fotografije iz 1910, 1930 i 1950, i to je ista osoba...)
A KO je vrsio te analize?
 
A KO je vrsio te analize?[/quote]

Jedan kriminalisticki strucnjak, pisao je covek i knjige o tome... Uglavno najsigurniji nacin identifikacije coveka je njegovo UVO! Posto se ne menja izmedju 1X i 10X - te godine. Covek objasnio celu metodologiju, kljucne tacke na uvu (ima ih 40-tak)... prikazao Titove slike sa kojima bi moglo da se spekulise, zumirao uvo na svakoj, oznacio te kljucne tacke i bez ikakve sumnje rekao da je to ista osoba (na slikama iz 1910, 1930 i 1950 -te)...
 
Bilo kako bilo, covek je vladao ovom drzavom mnogo dugo i ostavio je svoj pecat na nju i na ovaj narod, a mi danas i dalje nosimo taj njegov pecat kao ukleti.
Kao sto vidite i dalje je moderno kriviti Srbe i samo Srbe za sva zla koja su se desavala na ovim prostorima u poslednjih 200 godina.
 
strani placenik:
A KO je vrsio te analize?

Jedan kriminalisticki strucnjak, pisao je covek i knjige o tome... Uglavno najsigurniji nacin identifikacije coveka je njegovo UVO! Posto se ne menja izmedju 1X i 10X - te godine. Covek objasnio celu metodologiju, kljucne tacke na uvu (ima ih 40-tak)... prikazao Titove slike sa kojima bi moglo da se spekulise, zumirao uvo na svakoj, oznacio te kljucne tacke i bez ikakve sumnje rekao da je to ista osoba (na slikama iz 1910, 1930 i 1950 -te)...[/quote]
Mislila sam odakle je i kako se zove?
 
Znam tek jedno: I poslije Tita — Tito! :lol:
Čovjek ili.... tek, institucija i sinonim nikad više dokučive sreće, svakako!
Živi vi meni bili kroz i niz teorije, analize i slična zatupljivanja :wink:

Ja znam čemu a, ako je već važno, ne i kome sam se zakleo. Tito je morao vršiti nuždu, zamislite, i brisati guzu sa ili bez onog prsta! Aman, ljooooodi!
 
EVO VAM JEDAN ZANIMLJIV TEXT O TITU PREUZET SA SAJTA STARMAGAZINA:

:lol: :lol: U hiljadama knjiga pisano je o nekad doživotnom predsedniku SFRJ, ljubičici, i plavoj i beloj, najvećem sinu, zenici oka, učitelju, vrhovnom komandantu… Po ironiji sudbine, pamtimo uglavnom one čiji nam naslovi sad izazivaju smeh - "Tito i pčele", "Tito za strugom", "Tito i lovci", "Tito i narod Zambije", "Tito u očima pionira", "I posle Tita Tito"… Pevale mu, bre, i đankoze – "Dok je bilo Tita, bilo je i šita"!

Slao je Pismo, iš'o preko Romanije i vladao pola veka. Njegovoj sahrani prisustvovalo je više od 80 državnika! U njegovo vreme, živelo se… drugačije. Istorija očigledno još nema distancu da nam o njegovom fenomenu kaže nešto sigurnije i ozbiljnije. Čekamo, kolektivno. Priloga i teorija je mnogo. Evo, na primer, Mile nacionale. Čuveno tradicionalno srpsko ime, valjda najpodesnije da se metne u pesmu, priču, anegdotu, vic, izreku, u sve što može oslikati Srbina sa sve nosom i ponosom. Pa, logično poređenje – Mile što ide Lajkovačkom prugom i Mile protiv tranzicije! U "Titino vreme" Mile je išao peške, Lajkovačkom prugom, sa još jednim drugom, i – pušio cigaru. Opušteno. Bezbrižan lik koji u svom vokabularu nije imao izraze "stres", "telešop", "fešn vik", "transparentno", "koleteralno" SCG, "predsednički kandidati"… Brlja umesto bensedina, ako baš ima potrebe. A ovaj današnji Mile, kreten jedan kroz jedan. Nervozan, neuravnotežen, fobičan, negativan. Na momente simpatičan, al' definitivno bruka od čoveka. Titinom Miletu ni za mali prst.

T otalni fijasko lako je dokazati. Zato smo jo? neke ljude pitali kako sada gledaju na vreme kad je putovala ?tafeta, kad se priznavala samo partijska ?kola iz Kumrovca (ostale su bile sumljive), kad nesvrstani nisu bili poznati samo po proizvodnji side, kad je Trst bio zamalo pa na?, kad nismo igrali kvalifikacije za Ligu ?ampiona ili kad su, kako kome, bila vunena vremena. Zagoka Gojković : Većina ljudi, naročito starijih generacija, s nostalgijom se seća Tita. Nedostaje im to vreme, jer im je Josip Broz bio i ostao sinonim za lep život. Mogli su da uživaju, da putuju svuda po svetu ... Znalo se da će plate stizati, radili ili ne , i da će svega biti u izobilju. Samo se, na ?alost, nikad nisu pitali odakle dolaze te pare, i ko će ih , kada i ka ko vrati ti . M en i to vreme nimalo ne nedostaje.

Dragana Kuzmanović : Nije tačno! To je bio period prosperiteta! Svako vreme nosi svoje breme, blagodeti, politiku i lidere. A kao rezultat svega toga država se razvija i omogućava svojim građanima da se leče, putuju, školuju i žive. To je bila karakteristika Titove AVNOJ- evske Jugoslavije. Tito i Jugoslavija bili su osnivači Nesvrstanih, bili smo treći blok, između NATO pakta i Varšavskog ugovora. Tada smo imali kakav takav balans u svetu. Sada toga nema, centar odlučivanja premešten je na Zapad. S Titom je nestala nesvrstanost i nastalo omaložavanje UN. Džinovi, poput Indije i Kine, iako takođe zgaženi, ćute dok NATO uništava Irak, Avganistan, Jugoslaviju i sve što mu se nađe na putu ka ostvarenju ciljeva. Život je svuda težak, a kod nas su kontejneri glavne samousluge.

Nataša Jovanović : Pet decenija potčinjenosti Titu bio je period razgradnje srpskog bića, koju je Broz sa svojim komunistima svesno i tendenciozno činio tokom svoje vladavine. Taj period bio je oličenje totalitarizma, koji je uništio privredu, usporio napredak, onemogućio tehnološki prosperitet, rečju - unazadio nas.

Minja Subota : Za 25 godina otkako ga nema bio je i kritikovan i favorizovan. Neki su ga krivili čak i za sve što se na prostoru bivše Jugoslavije u proteklih 15 godina dogodilo. Ali sada, s određene distance, ljudi razmišljaju drugačije. Mi koji smo svedoci tog perioda, svesni smo da se tada bolje živelo. B ili smo deo sveta, imali veliki ugled i najcenjeniji pasoš u Evropi.

Nataša Jovanović : Da, ali Vi očigledno zaboravljate da su Broz i njegova klika konstantno pljačkali i otimali. Srpski narod koji je živeo zapadno od Drine i Dunava u AVNOJ-evskim Brozovim granicama bio je potpuno izolovan. Danska proizvodnja, utopistički koncept, jednopartijski totalitarni sistem, apsolutna diktatura… Sve što su komunisti radili ovom narodu se kasnije obilo o glavu. Stagniranje privrede, nedostatak tehnološkog napretka, period izolacije i sankcija, posledice su komunizma, levičarskog, na kraju i DOS- ovskog režima.

Zdravko Čolić : Rado se sećam tog vremena. U uniformi sam '74. s Lokicom Stefanović pevao pred Titom i Jovankom. To su bili počeci moje slave, divan period. Između ostalog, '78. sam pevao i čuvenu pemu Mire Alečković "Druže Tito mi ti se kunemo", koja je bila neka vrsta himne. Nikad se toga nisam stideo. Normalno je da se s određenom dozom nostalgije sećam tog perioda, budući da me za njega vezuju divni trenuci. U to vreme održana je i moja prva velika turneja "Putujući zemljotres". Naravno, ne žalim se ni danas, jer se taj uspeh manifestovao i kasnije, recimo na Marakani. Ipak, teško da bilo ko može poreći da su to bila lepa, vedra i bezbrižna vremena.

Nataša Jovanović : Podsetiću Vas da je Brozovo vreme bilo vreme najžešćih političkih progona. U vreme njegove diktature najveći disident bio je Vojislav Šešelj, koji je zbog svojih ideja o jedinstvu srpskog naroda '84. u Sarajevu osuđen na osam godina zatvora, od kojih je dve proveo u zeničkoj tamnici. Ali, pad komunizma i rušenje Berlinskog zida pokazali su da je bio u pravu. Obistinilo se ono što je tada govorio, da je ono što su komunisti radili inicijalna kapisla za sve što će se kasnije dešavati.

Dragana Kuzmanović : Ne slažem se s tim! Tada smo imali slobodu! Sigurna sam da će narod moje zemlje početi ponovo da je ceni sad kad je gubi. Tito je za mene bio simbol slobode i prosperiteta.

Zagorka Gojković : Mi smo specifičan narod koji voli lidere. Držimo se za jednog čoveka i obožavamo ga do smrti, čak i posle toga. To je ono što se naziva "čvrstom rukom" koja je nama očigledno neophodna. Na ovim prostorima bilo je malo demokratije. 500 godina smo bili pod Turcima, navikli smo na ropstvo pa se kasnije i komunizam na našem tlu lako primio. Nismo navikli na demokratiju i višepartijski sistem. A Tito je, mora se priznati, bio vešt lider. On najviše nedostaje starijim generacijama, a Srbija je, na žalost, zemlja starih ljudi pa se neke navike teško menjaju. Ljudi teško prihvataju promene, odbijaju sve što je novo i normalno svuda u svetu. Ne prihvataju ništa što je evropsko. Ti ljudi bi, sigurna sam, ponovo izabrali nekog takvog i čuvali ga dok ne umre. S druge strane, mladi su željni promena i lepšeg života i njima Josip Broz sigurno ne nedostaje.

Dragana Kuzmanović : Četvrt veka posle Titove smrti setila sam se stiha: Da li će sloboda umeti da peva, kao što su sužnji pevali o njoj…

Nataša Jovanović : Vreme je da izgradimo zdraviji demokratski sistem. Posle tolikog stradanja u vreme Brozovog terorizma, a kasnije i ostalih pogubnih režima, treba konačno da gazimo u nove stranice srpske istorije. Treba da izgradimo zdrav odnos s Rusijom koja je takođe bila žrtva komunističkog režima, ali i sa Zapadom jer nam je to neophodno zbog tehnološkog napretka. Treba da prihvatimo ono što je zdravo u njihovom zakonodavnom sistemu, jer bez demokratije i zdravog demokratskog procesa nema napretka.
 
Je li zna neko nesto vise o Titovoj tajni? Ko je on ustvari bio? Mnogi su postavljali pitanje koje je on nacionalnosti, zapravo: srbin, hrvat, jevrejin, rus ili neki levi strani spijun koga su ubacili u vrh nase vlade. I da li je on onaj isti Tito koji je komandovao partizanima u ratu? Opet neki kazu da je taj pravi poginuo, a da ga je zamenio dvojnik iz nepoznatih sumnjivih razloga. I konacno, zasto je rascepkao veliku staru Jugu? Zanimljivo je to da su davno objavili negde kako su pronasli njegov dnevnik u kome je napisao: Za.je.bao sam Srbiju za narednih sto godina. Pa :?:
 
Da shvatis istinu, ako je uopste i shvatis trebace ti dosta vremena (jos si mlad), a i Tito je jos deo 'ovog' sveta, nije jos deo istorije. Jedno je sigurno, u toku rata nije 'promenjen'. Sta je zaista bio ne znam, sumnja da je bio Hrvat. Ljudi takvog formata se ne radjaju na ovim prostorima. A i cenio nas je vise nego sto smo mi ikad cenili sami sebe... Srbi ce, a i ostali 'Jugosloveni', tek za dvadeset godina shvatiti format coveka kog su imali. To je najbolji Srpski vladar svih vremena. To ti garantujem.
Ovde ljudi jos ne shvataju da je Milosevic NAJGORI Srpski vladar, takodje svih vremena. I oni koji ga ne vole uglavnom ga mrze iz pogresnih razloga. Takodje, veci deo Srba se redovno vezuje za pogresne politicke opcije. Primer su radikali. I pre 120, i pre 70 godina, a i sad. Ljudi ne shvataju da su verovatno najvece stetocine Srpskog naroda Nikola Pasic i Voja Seselj...

Znam da ce se ovde javiti ljudi sa razlicitim misljenjima. Dijametralno razlicitim od mog. Drago mi je sto na mene ne utice to sto ce se desiti na Srpskoj politickoj sceni, napolju ionako provodim pola svog vremena. Ipak mi je zao ovog naroda. Za svoje gluposti ce ipak, na kraju, morati sam da plati. I niko mu drugi nece biti kriv.
 
Kakva TITOVA tajna ,gluposti i izmisljotine.Pamtim titovo vreme i njegovu vladavinu i nije mu se mnogo toga moglo zameriti u vladavini. bio ja veci demokrata i veci radikal od svih sadasnjih radikala i demokrata>kad bi se nakim cudom pojavio odmah bi bas oni koji ga najvise kude poceli da mu lizu bulju
 
mandrak-21:
Kakva TITOVA tajna ,gluposti i izmisljotine.Pamtim titovo vreme i njegovu vladavinu i nije mu se mnogo toga moglo zameriti u vladavini. bio ja veci demokrata i veci radikal od svih sadasnjih radikala i demokrata>kad bi se nakim cudom pojavio odmah bi bas oni koji ga najvise kude poceli da mu lizu bulju

Sram te bilo!!!
Zar neko iz srca Srbije i Sumadije, iz Kragujevca, moze da pise ovako o najvecem zlikovcu, tiraninu i krvniku srpskog naroda?
 
aleks1:
mandrak-21:
Kakva TITOVA tajna ,gluposti i izmisljotine.Pamtim titovo vreme i njegovu vladavinu i nije mu se mnogo toga moglo zameriti u vladavini. bio ja veci demokrata i veci radikal od svih sadasnjih radikala i demokrata>kad bi se nakim cudom pojavio odmah bi bas oni koji ga najvise kude poceli da mu lizu bulju

Sram te bilo!!!
Zar neko iz srca Srbije i Sumadije, iz Kragujevca, moze da pise ovako o najvecem zlikovcu, tiraninu i krvniku srpskog naroda?

сети се само ко га је довео на власт...е управо они које је после ***** у здрав мозак.
 
strani placenik:
Da shvatis istinu, ako je uopste i shvatis trebace ti dosta vremena (jos si mlad), a i Tito je jos deo 'ovog' sveta, nije jos deo istorije. Jedno je sigurno, u toku rata nije 'promenjen'. Sta je zaista bio ne znam, sumnja da je bio Hrvat. Ljudi takvog formata se ne radjaju na ovim prostorima. A i cenio nas je vise nego sto smo mi ikad cenili sami sebe... Srbi ce, a i ostali 'Jugosloveni', tek za dvadeset godina shvatiti format coveka kog su imali. To je najbolji Srpski vladar svih vremena. To ti garantujem.
Ovde ljudi jos ne shvataju da je Milosevic NAJGORI Srpski vladar, takodje svih vremena. I oni koji ga ne vole uglavnom ga mrze iz pogresnih razloga. Takodje, veci deo Srba se redovno vezuje za pogresne politicke opcije. Primer su radikali. I pre 120, i pre 70 godina, a i sad. Ljudi ne shvataju da su verovatno najvece stetocine Srpskog naroda Nikola Pasic i Voja Seselj...

Znam da ce se ovde javiti ljudi sa razlicitim misljenjima. Dijametralno razlicitim od mog. Drago mi je sto na mene ne utice to sto ce se desiti na Srpskoj politickoj sceni, napolju ionako provodim pola svog vremena. Ipak mi je zao ovog naroda. Za svoje gluposti ce ipak, na kraju, morati sam da plati. I niko mu drugi nece biti kriv.

I ti se srami!!! I Milosevic i Tito su potekli iz istog komunistickog sinjela, i ja stvarno ne znam koji od njih je bio gori po nas. Ustvari mislim da je Tito, posto je on despotski i autoritativno vladao vise od Milosevica. Sloba je njegov ucenik i njegova sklola!!! Obojica su, kao "srpski vladari" po srpski narod bili gori od turaka.

I jos jedno. Ovi danasnji radikali blage veze nemaju sa ondasnjim. Najveci srpski politicar svih vremena Nikola Pasic, u grobu se prevrce od ovih danasnjih tzv. srpskih Radikala. Da si nesto citao o tome mozda bi ti bilo jasnije. Vidim da nemas dovoljno obrazovanja da polemises o temi koju si zapoceo. Danasnji radikali su nastavljaci svetle tradicije AVNOJ-a, SKOJ-a i KPJ. To je jasno kao dan Srpski Radikali = komunisti!!!

Zbog ovakvih stavova, Srbija ne treba nicem dobrom da se nada!!!
 

Back
Top