Ovo moram da uradim...

...do 30. da zavrsim posdiplomske i putujem putujem putujem...ah da, i da naucim jos neke jezike koji me zanimaju...

...do 40. da imam vec dugooooo porodicu, da radim ono sto me ispunjava, da ucim i dalje, da vozim klince na sport i da ih naucim da budu otvorene duse...eto za 15. godina skoro unapred...
 
ja sam teo da idem na rammstein
i bio sam
al ocu opet
onda mora da se istetoviram do leta kako znam, ne mogu vise da cekam
znaci izgiboh
mora da skinem jos 5 kg
to ne znam kako al ima da odstranim i sise ako treba samo da ih skinem
onda mora da jos malo flipnem
keve mi
ne mogu vise da budem ovoliko normalna
da odem u beli svet da se verem po planinama
to mnogo volim
da letim u balonu
e to da
i ima tu jos nekih par onako zivotnih stvari
al necu da pisem o njima dosadne su
 
... (ili probam) do svoje 30, 40, 50, 60. godine (godine izaberite u odnosu na sadašnje - povećajte za 10ak).

Šta ste sebi zacrtali da ćete da uradite/probate u narednih 10ak godina?

Vise putovati,obici svet,koliko god budem u mogucnosti,biti doktorant do svoje 33.-e,maximum 35.-te.To je sto se tice neke zabave i posla.U ljubavi,da za nekih pet godina imam makar dvoje dece,finu porodicu i muza.Skromno. Eto,to je neki kratkorocan plan..
 
... (ili probam) do svoje 30, 40, 50, 60. godine (godine izaberite u odnosu na sadašnje - povećajte za 10ak).

Šta ste sebi zacrtali da ćete da uradite/probate u narednih 10ak godina?


Do dvadesete-da upišem fax i sex sa osobom istog pola.
Do tridesete-da završim fax i magistraturu, da proputujem i uradim sve ono što se na tim putovanjima uraditi može.:mrgreen:Pokretanje posla i humanitarne organizacije.Ostvarivanje u onome što radim.
Do četrdesete-da pronađem osobu koju ću voleti...ako ja uopšte nekoga mogu voleti...i da se sredim.
Ni ovo nisu neki planovi...ja ne planiram ništa.....ovo su želje.
 
Prošle, ne, pretprošle godine, kažem ja S.-u 'ajmo na morence da radimo, neke pare zaradimo i zezamo se, spavamo na plaži', on me samo zgroženo pogledao, rekao - nemam majke mi, a i da imam odakle mi, para za put, ja se smorila i shvatila da je vreme da mi postane bivši.
Elem, bila ja na moru i radila i parice zaradila. Nisam spavala na plaži, ali u podrumu na buđavom dušeku jesam i i dalje je to bio najbolji period u mojem životu.

Želim da odem u Peru.
Mnogo želim da odem u Peru, i Boliviju da vidim i Titicacu i Machu Picchu i plutajuća ostrva.
To mi je životni san.
Jako teško ostariv, svesna sam toga, ali se nadam da ću uspeti.

I želim kuću na vrhu jednog brdašceta.
Znam i kog.
Ispod jedne bandere.
Sa pogledom na park sa četinarima.

I želim fado da mi svira u kuhinji dok pravim kolače, a mačka da mi se vrti oko nogu, dok border koli laje u dvorištu...
I želim, želim, želim..
Želim auto.. i u njemu nekog mog i naše stvari i pun rezervoar ili barem punu visa karticu.
I kartu Evrope, ali i Azije.
I da mesec dana godišnje (ili bar dve nedelje) provedemo u putu...


To sve deluje jaaaaaaaaaaaako daleko..
Ali se mnogo nadam da ću uspeti.

Mislim, idem ka tome, imam čak i auto-kartu Evrope i plan puta u Peruu.. vredi i to nešto valjda :D
 
ovaj humanitarni rad zvuci ko da vezbas za izbor za mis
e jedan savet
to probanje seksa sa devojkom moze da te zezne
jer posle
hu
hm
mislim oke sve to
ali mozda bolje kasnije malo
nece ti izadje iz glave nikad
pa ces mozda imati problem sa muskarcima
tako neki
na primer
 
ovaj humanitarni rad zvuci ko da vezbas za izbor za mis
e jedan savet
to probanje seksa sa devojkom moze da te zezne
jer posle
hu
hm
mislim oke sve to
ali mozda bolje kasnije malo
nece ti izadje iz glave nikad
pa ces mozda imati problem sa muskarcima
tako neki
na primer
E to mi je san od pete....ne diraj me...:mrgreen::mrgreen:
Ahahahha...moguće, moguće....a ako se ne nađe neki da mi ga izbije iz glave....šta će mi muškarci onda...:mrgreen:
 
Do dvadesete-da upišem fax i sex sa osobom istog pola.
Do tridesete-da završim fax i magistraturu, da proputujem i uradim sve ono što se na tim putovanjima uraditi može.:mrgreen:Pokretanje posla i humanitarne organizacije.Ostvarivanje u onome što radim.
Do četrdesete-da pronađem osobu koju ću voleti...ako ja uopšte nekoga mogu voleti...i da se sredim.
Ni ovo nisu neki planovi...ja ne planiram ništa.....ovo su želje.

znaci do 40-e anarho sistem a posle ovaj pravi. pravo u masinu.

a i to je neki trend da ljudi u 40-ima izdaju ideale, glej ove 68-ase po americi. digli se protiv rata u vijetnamu a sad su komandanti i vojskovodje, svet samo puca i eksplodira ;)
 
E to mi je san od pete....ne diraj me...:mrgreen::mrgreen:
Ahahahha...moguće, moguće....a ako se ne nađe neki da mi ga izbije iz glave....šta će mi muškarci onda...:mrgreen:

da ti kazem nesto to je skroz oke
keve mi
ja mislim da sam bila sa muskarcima
samo jer su mi usadili u glavu da je to normalno
al sam od kad sam bio mali
tako kao ti sto kazes
voleo devojcice
:)
sta ti je u stvari san od pete
humanitarni rad
ili devojcice?hih strujo strujo
 

Back
Top