ljubomora, ubistvo pa sebe roknuo

jockobocko

Zainteresovan član
Poruka
187
Muskarci okrivljuju zene kako su dosadne stalno ljubomorisu pitaju gde je sta radi ...... ali iskreno ja uvek cujem za slucaj gde je decko ubio devojku iz ljubomore a ne obrnuto. Zena kada ubije to je u glavnom jer je muz tukao 10 godina pa joj dozlogrdilo jer nije mogla drugacije da ga se otrese (svakako ne opravdavam) ali zasto to u glavnom rade muskarci. Iako i zene ljubomorisu ocigledno da njihova ljubomora nije tako OPASNA po momka koliko je muska ljubomora opasna po zenu.
mislim svakako da treba da ima neku crtu mentalnog poremecaja kod sebe ali svakako ima i ludih zana pa muskarci ipak rokaju mnogo cesce
sta vi mislite?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Muskarci okrivljuju zene kako su dosadne stalno ljubomorisu pitaju gde je sta radi ...... ali iskreno ja uvek cujem za slucaj gde je decko ubio devojku iz ljubomore a ne obrnuto. Zena kada ubije to je u glavnom jer je muz tukao 10 godina pa joj dozlogrdilo jer nije mogla drugacije da ga se otrese (svakako ne opravdavam) ali zasto to u glavnom rade muskarci. Iako i zene ljubomorisu ocigledno da njihova ljubomora nije tako OPASNA po momka koliko je muska ljubomora opasna po zenu
sta vi mislite?

devojke ne nose pištolje
 
Poslednja izmena od moderatora:
tema je opsteg karaktera...ako krene rasprava o to dvoje "eminentnih licnosti" zatvoricu je...ovo je ljs ne pdf za skandale poznatih
ako se postvaljacica ne slaze sa ovim, tj rada je da procaska u stilu zute stampe, neka kaze pa da zakljucavamo a kome se cita o njima neka kupi novine il nek se uclani u grupe njihovih obozavaoca pa nek caskaju do mile volje
 
Ljubomora je nezdrava emocija koja vodi u razne psiholoske/psihicke poremecaje..
Zato kad je neko postavio temu kako forumasi "navodno" nisu ljubomorni, samo sam pomislila da je tako i bolje.. Pa, na kraju covek i ubedi sebe da je to lose prvenstveno za njega samog...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Muskarci okrivljuju zene kako su dosadne stalno ljubomorisu pitaju gde je sta radi ...... ali iskreno ja uvek cujem za slucaj gde je decko ubio devojku iz ljubomore a ne obrnuto. Zena kada ubije to je u glavnom jer je muz tukao 10 godina pa joj dozlogrdilo jer nije mogla drugacije da ga se otrese (svakako ne opravdavam) ali zasto to u glavnom rade muskarci. Iako i zene ljubomorisu ocigledno da njihova ljubomora nije tako OPASNA po momka koliko je muska ljubomora opasna po zenu
sta vi mislite?



Glupa je ljubomora,ona unistava vezu a i zivote,ja znam slucaj gdje je zena zbog ljubomore odsjekla muzu k.itu i to makazama kada je zaspao jer je utripovala da je vara sa frendicom.... Sto nije bilo istina,njemu su spasili ono sto je ostalo od kitica :(.

Mislim,sta drugo reci osim bolest....fuj...
 
Poslednja izmena od moderatora:
tema je opsteg karaktera...ako krene rasprava o to dvoje "eminentnih licnosti" zatvoricu je...ovo je ljs ne pdf za skandale poznatih
ako se postvaljacica ne slaze sa ovim, tj rada je da procaska u stilu zute stampe, neka kaze pa da zakljucavamo a kome se cita o njima neka kupi novine il nek se uclani u grupe njihovih obozavaoca pa nek caskaju do mile volje
:rotf:
Pa mislim i da nisam mod..
Cuj da komentarisem takvu tragediju..
Ko god je kakav bio nije zasluzio da umre..
 
Muskarci okrivljuju zene kako su dosadne stalno ljubomorisu pitaju gde je sta radi ...... ali iskreno ja uvek cujem za slucaj gde je decko ubio devojku iz ljubomore a ne obrnuto. Zena kada ubije to je u glavnom jer je muz tukao 10 godina pa joj dozlogrdilo jer nije mogla drugacije da ga se otrese (svakako ne opravdavam) ali zasto to u glavnom rade muskarci. Iako i zene ljubomorisu ocigledno da njihova ljubomora nije tako OPASNA po momka koliko je muska ljubomora opasna po zenu.
mislim svakako da treba da ima neku crtu mentalnog poremecaja kod sebe ali svakako ima i ludih zana pa muskarci ipak rokaju mnogo cesce
sta vi mislite?

svako ljudsko bice je opasno kad mu padne mrak na ochi..jer onda ne vlada njima njihov razum vec neshto vishe djavolsko,i tad dzabe svaka rasprava sa tobom osobom jer ne prichas sa njim-njom. Primer, ubio devojku,i njegova dobra strana se dozvala svesti i ubila sebe..Pitanje je samo koliko je ko extreman u toj svojoj mracnoj strani.
 
Glupa je ljubomora,ona unistava vezu a i zivote,ja znam slucaj gdje je zena zbog ljubomore odsjekla muzu k.itu i to makazama kada je zaspao jer je utripovala da je vara sa frendicom.... Sto nije bilo istina,njemu su spasili ono sto je ostalo od kitica :(.

Mislim,sta drugo reci osim bolest....fuj...

Ha ha,ne mogu da verujem jadan chova,osta bez dike...............bez zezanja, to su opasne stvari i vrlo shkakljive teme.
 
Pa el sad da pisemo ko je gori u zavisnosti iz kojih pobuda se odlucio na takav cin..pa recimo muskarac zato sto hoce da zadrzi osobu s kojom je a zena zato sto zeli da ga se otarasi..sad bi neko reko muskarac je kriv u oba slucaja jer je posesivan..pa malo tesko da je neopravdano ljubomoran..ad jedino ako je to neka veza od par dana pa se ne provali psycho
 
Muskarci okrivljuju zene kako su dosadne stalno ljubomorisu pitaju gde je sta radi ...... ali iskreno ja uvek cujem za slucaj gde je decko ubio devojku iz ljubomore a ne obrnuto. Zena kada ubije to je u glavnom jer je muz tukao 10 godina pa joj dozlogrdilo jer nije mogla drugacije da ga se otrese (svakako ne opravdavam) ali zasto to u glavnom rade muskarci. Iako i zene ljubomorisu ocigledno da njihova ljubomora nije tako OPASNA po momka koliko je muska ljubomora opasna po zenu.
mislim svakako da treba da ima neku crtu mentalnog poremecaja kod sebe ali svakako ima i ludih zana pa muskarci ipak rokaju mnogo cesce
sta vi mislite?

...sacuvaj me boze muske ljubomore...nisam je iskusila puno u zivotu ali ta jedna koju jesam mi je dovoljna za deset sledecih zivota. Momak koji je agresivan a nezan ne postoji, ne znam zasto se zene tripuju da postoji...taj sto voli da treska u zid, da lupa sakom o sto, udara pesnicom svoju saku, koji se tukao dosta kao klinac taj ce istreskati i nju jednog dana...balkanska laz najgore vrste...ne znam samo sta vuce zene ka takvim momcima...
 
Imala sam slicnu temu,ali mi je dragi modetator zakljucao:roll: Uvek sam se pitala sta je tog trenutka u glavi osobi,koja ucini tako strasno delo.To su mentalno i psihicki labilne osobe

'nam kaka se osecas..:( i meni su zakljucali temu..missim da bi zbog toga trebalo nesto poduzeti.ali nikako nasiljem.:ok:i slazem se da su te osobe koje zakljucavaju teme drustveno neprilagodjene...:(
 

Back
Top