TORTE: recepti, saveti, ideje...

cure,gde ste?:per:
vec 10 min.niko ne progovara!!!:hahaha:
zbunio vas OBDARENI ???:eek:
hello kity:super::super::super:
za koju je to priliku bilo?

Torta je bila za jednu prijateljicu koja je napunila 40godina i posto je juce bio 8.mart a ponedeljkom imamo i casove plesa(hip hop mame),pa je prijateljica odnela tu tortu da sve zenske pocasti....Jaoj koja je bila zezancija tamo,slikale su,a sa "čikom" su bile toliko obsednute ,da nam juce ni ples nije isao najbolje:rotf::zcepanje:
 
Torta je bila za jednu prijateljicu koja je napunila 40godina i posto je juce bio 8.mart a ponedeljkom imamo i casove plesa(hip hop mame),pa je prijateljica odnela tu tortu da sve zenske pocasti....Jaoj koja je bila zezancija tamo,slikale su,a sa "čikom" su bile toliko obsednute ,da nam juce ni ples nije isao najbolje:rotf::zcepanje:

ma mani ples,bice dana za megdana,glavno je da ste se vi lepo provele i oraspolozile:per:
ja kad bih pravila takvu tortu,verovatno bih to morala u kupatilu da radim,jer jedino me tamo ne uznemiravaju....zamisli,3 muska deteta i otac koji zivi u istoj kuci !!!! :rumenko::rumenko:
m.m.ne racunam,on bi verovatno kao i Jacin,morao pozirati:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Posto ste povukle nogu hajde da i ja pokazem kako umem da obradujem drugarice za rodjendan i da vidite taj blazeni osmeh na licu

313j2c6.jpg
 

Slične teme


Back
Top