Impotentan ili ne? Help!

Vazno da ti uzivas, cuo sam neko da je pricao da oko 10-20 minuta ali nisam siguran ali trebao bi tada da ima bas potenciju i da se primeti da nesto nije ok kazu da zene posle toga traze da opet bude tako.[/Q

10-20 minuta... To je podatak koji mi je trebao! Primetila sam da se sklonio kao da hoce nesto da sakrije od mene...:roll: A prvi put nije mogao... Pa ne znam da il je to? :confused: I da li je moguce da ne moze bez toga a ima 25godina... Ne smeta mi samo me prosto zanima... I ako je tako zasto ga je stid?:think:
 
verovatno zato što zna kako ćeš otprilike da reaguješ.
i kapiram ga.
mislim, bolje da si sela s njim da razgovaraš.
al' jok.
ti op, pa na forum. :neutral:

Morala sam prvo da utvrdim da li je to moguce, da li moja misao ima smisla... ne bih da ispadnem glupa...:lol: Naravno da cu da razgovaram sa njim...:cool: Zaljubljena sam u njega :heart: i nista mu ne bih mogla zameriti...:) Samo zelim da znam... A zasto to radi, mislim tek mu je 25...:dontunderstand:
 
Moj savet je da ga pitas ili mozes da jednom kada ne ocekuje nista da pocnes polako i da vidis da li se nesto desava. To moze da se dogodi i momcima od 20 godina ali kao i sve u zivotu ima nacina da se to prevazidje. Na tebi je da odlucis kako ces da pridjes tom pitanju zavisi koliko ste uspostavili vezu i koliko se razumete:per:
 
Moj savet je da ga pitas ili mozes da jednom kada ne ocekuje nista da pocnes polako i da vidis da li se nesto desava. To moze da se dogodi i momcima od 20 godina ali kao i sve u zivotu ima nacina da se to prevazidje. Na tebi je da odlucis kako ces da pridjes tom pitanju zavisi koliko ste uspostavili vezu i koliko se razumete:per:

Naravno, pitacu ga... Kratko smo zajedno... Pa ne znam kako ce to da pirmi ali... :confused:Videcu vec nesto... Hvala na pomoci...:D
 
Postoje jako emotivni muskarci koji dok se potpuno ne opuste nemaju erekciju,to ne znaci da prima bilo kakve tablete ili da ima problem sa potencijom.Ljubavna igra zavisi od puno faktora i uvek su oba partnera podjednako u tom cinu.
Moje je da se o tome puno ne razmislja jer vodi do vecih frustracija kod muskarca.Treba se nekada videti i sta muskarcu treba kada je u pitanju cin vodjenja ljubavi.
Moderni vek u kome zivimo nosi nam puno frustracija i predizvika u svakodnevnom zivotu.To je za muskarce slabijeg karaktera i viska emocija potpuna pogibija njegove muskosti.

Onovni impuls nadrazaja i erekcije dolazi iz mozga,a mozak kao takav danas je izlozen na pranje uuz centrifugu svaki dan...hi hi hi :D
 
Morala sam prvo da utvrdim da li je to moguce, da li moja misao ima smisla... ne bih da ispadnem glupa...:lol: Naravno da cu da razgovaram sa njim...:cool: Zaljubljena sam u njega :heart: i nista mu ne bih mogla zameriti...:) Samo zelim da znam... A zasto to radi, mislim tek mu je 25...:dontunderstand:

Ne udaaaj se Radoooo, ne udaaaj se dušooooo........:whistling:
Ako sad ne može šta će raditi kad dođe u moje godine? Možda ipak ova stara JNA generacija još jedina valja. Bez starca nema udarca.
:amen:
 
Postoje jako emotivni muskarci koji dok se potpuno ne opuste nemaju erekciju,to ne znaci da prima bilo kakve tablete ili da ima problem sa potencijom.Ljubavna igra zavisi od puno faktora i uvek su oba partnera podjednako u tom cinu.
Moje je da se o tome puno ne razmislja jer vodi do vecih frustracija kod muskarca.Treba se nekada videti i sta muskarcu treba kada je u pitanju cin vodjenja ljubavi.
Moderni vek u kome zivimo nosi nam puno frustracija i predizvika u svakodnevnom zivotu.To je za muskarce slabijeg karaktera i viska emocija potpuna pogibija njegove muskosti.

Onovni impuls nadrazaja i erekcije dolazi iz mozga,a mozak kao takav danas je izlozen na pranje uuz centrifugu svaki dan...hi hi hi :D

Glumi neku facu, znas! Nesto kao, "mislis da si jedina koju mogu da imam", a kada pitam koja sam po redu on kaze "mislis danas ili uopste" Zamisli kako mi je tada... :besna::sad2: Ne znam, ili je stvarno tako ili glumi da prikjire svoje frustrcaije...:think: A bas fino izgleda... Nije neki emotivac, u stavri nije uopste! tako kaze! Jedina ljuba mu je njegov pas...:eek: Mislim, kakvo suparnistvoooo... A stalo mi je do njega...:sad2:
 

Back
Top