POSAO BRODSKOG FOTOGRAFA

OK. Znam da ste navikli da vas varaju na sve strane i da vam ovo zvuci neverovatno. Prica je sledeca. Image je firma sa sedistem u Majamiju,najveci svetski foto koncesionar, ovde imaju subagente koji vrse predintervju i pripremu za intervju. Ja sam prosao ove prve dve faze i pocetkom oktobra idem na intervju u Dubrovnik. Vise detalja o poslu mozete naci na www.image.com Takodje poznajem nekoliko ljudi koji su vec radili na brodu kao fotografi i sad zadovoljni sede sto ovde sto po svetu.
Obzirom da sam profesionalni snimatelj duze od deset godina, znam kakva je ovo prilika i zato sam stavio topic ovde. Takodje sam zvao sve kolege za koje mi je palo na pamet da bi se oprobali preko.
E sad ko hoce da poveruje nek pita sta ga dalje interesuje, a ko nece, nek smrdi i dalje u ovoj kaozemlji, nemam nista protiv.
 
Upravo tako-odakle ti ideja da imamo bedne plate i tako zivimo, iskreno ne zelim nigde drugde da zivim, a sto se tice posla cula sam, prijatelj je isao i koliko se secam i nije bas neka lova, a nemas ni nesto slobodnog vremena, ali je on bio zadovoljan kao i ti izgleda time da samo ovde ne bude, bilo gde drugde je bolje ?! , ma jok. Popricaj sa bilo kim ko radi i zivi negde u inostranstvu koliko i da li mu je zivot kvalitetniji nego nama, koliko radi sati, koliko je vikenda slobodan, a odmori i putovanja....
 
Poenta ovog topica je bila da ljudi koji zele da idu i oprobaju se u drugacijim uslovima zivota dobiju informaciju kako to da urade, a ne da 2% stanovnistva koje prima normalnu platu seje patriotizam. Ovaj forum je mesto za trazenje i nalazenje posla a ne za diskusiju o tome kako je ovde a kako je tamo.
 

Back
Top