Glupo pitanje - Zatvor

Poruka
17.135
Kako mogu da vidim ili nekako saznam u kom se zatvoru nalazi neka osoba :think:
Ali da nije u Srbiji, konkretno znam da je negde na nemackom govornom podrucju ta osoba prepostavljam Austriji ali nisam siguran, pa bih zeleo da pitam da li postoji neki pretrazivac ili sajt na kome ima spisak zatvorenika ili kako to vec ide...

Hvala :bye:
 
Poslednja izmena:
Ja to, brate, pokusavam da saznam za druga koji se nalazi u zatvoru negde u Srbiji. Isao sam u Beograd, obisao tzv. belu kucu, nekoliko zatvora, potrazno odeljenje, sud ... i nista nisam saznao. Svugde kazu da ne postoji centralna evidencija, nego svaki zatvor to vodi za sebe. Strasno! Kad ja nisam to uspeo da nadjem u Srbiji, nemoj ni da pokusavas da tako nesto nadjes u Austriji...
 
Ja to, brate, pokusavam da saznam za druga koji se nalazi u zatvoru negde u Srbiji. Isao sam u Beograd, obisao tzv. belu kucu, nekoliko zatvora, potrazno odeljenje, sud ... i nista nisam saznao. Svugde kazu da ne postoji centralna evidencija, nego svaki zatvor to vodi za sebe. Strasno! Kad ja nisam to uspeo da nadjem u Srbiji, nemoj ni da pokusavas da tako nesto nadjes u Austriji...

:think: Mislis?

Pa to je onda jako glupo, kako naci nekog vog ko je u zatvoru a ne znas ni gde je?! :eek:
 
Zamislite ovu pricu: obijen je neki sef i neki detektivi koji rade na tom slucaju sumnjaju na nekog ko ima takav nacin rada. Ali, nisu sigurni da li je u zatvoru ili inostranstvu (ako nije kuci). I sta oni treba da rade? Da zovu svaki zatvor u Srbiji i pitaju imate li osudjenika sa takvim imenom? Smesno! Ja znam da je Srbija cudna zemlja, ali bas toliko...
 

Back
Top