13 godina stariji

mary ny

Zainteresovan član
Poruka
212
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.
 
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.
Malo rodjak malo ja,sto samo ja da se sladim kad moze i moj rodjak malo? 13 godina,pa kroz 13 godina nece ti biti zanimljivo sa njim kao sto je sada,on ce biti deda a ti ces biti u situaciji da posmatras ili da odvlacis u krevet mladje muskarce od njega.
 
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.

... ako tebi i njemu ne smeta razlika u godinama - ne vidim prepreku.
jedino bi ti trebala da razmisliš da li ćeš sa njegovim godinama moći da se nosiš za 15 godina .... ali sada mislim da je to ok ..... zabavljanje nije problematično sa tolikom razlikom u godinama .... ali brak može da bude (ali i ne mora).
 
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.

A koliko ti imaš godina?Mislim, ako imaš 16, onda i treba da se bojiš tipa koji juri tako mlade devojke :)
 
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.

Moras da pronadjes uzrok tom strahu, ako strah potice od toga sta ce okolina reci, zapitaj se ko je vazniji okolina ili ti. Mozda se podsvesno plasis buducnosti (ako opstanete) i toga sta ces raditi kada ti budes imala 40, a on 53.....
Mozda je on samo tvoja neispunjena zelja, mozda ces onog trenutka kada ga probas izgubiti potrebu da imas bilo sta sa njim. Desava se. z:lol:
Razlika u godinama je tako i tako. I jeste i nije puno.

A sad jedna prigodna pesmica z:lol:

 
Godine ne bi trebalo da predstavljaju problem ukoliko je ljubav iskrena i obostrana kao što je slučaj s vaših 13 godina razlike. Ne treba mnogo da se plašiš te razlike, ako je on prava osoba za tebe, to neće biti prepreka da uživate. Mnogo važnije od toga koliko je stariji od tebe je kakva je ono osoba i da li je vredan tvog poverenja i pažnje, a to ti sama znaš
 
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.

:eek: da podelimo...pa ajde :lol:

bio sam u vezi sa...podosta starijom zenom(23g)...i sve je bilo super :)

edit.de rekoh sad ce me svi zezati :(
 
Poslednja izmena:
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.

Ja sam bio ozenjen sa zenom koja je bila mladja od mene vise od 20 godina.

I bilo je bas super.

Godine NISU BITNE.

(Rastali smo se iz razloga koji nikakve veze nije imao sa godinama)
 
Mora da si jako mlada, čim te zabrinjava 13 godina razlike.
Moja tetka se počela zabavljati sa tečom kad je ona imala 16, a on 32 godine. To je bio užas za celu familiju, ali su se venčali čim je ona postala punoletna i evo ih zajedno već 35 godina. :D
Drugarica mi se udala za 11 godina starijeg tipa, ona je imala 26, on 37 godina. Imaju 2 preslatke devojčice i lepo se slažu.
Ima takvih priča koliko hoćeš. Pitanje je samo da li TEBI smeta razlika u godinama...jer u tom slučaju, ne vredi ni počinjati...
 
prije 2 godine smo se upoznali i svidio se on meni i ja njemu ali bilo me strah i sve se zavrsilo na flertu i zajednickom druzenje (imamo neke zajednicke prijatelje)..
od tada smo se samo par puta vidjeli i jer je on bio daleko.. ali sadsa se prica pocinje ponavljati, opet je tu i opet su varnice ali mene je strah. a i dodatno je zakompikovalo situaciju sto sam ja u te 2 godine ne vidjanja bila sa njegovim rodjakom mojih godina. (ni meni a vidim ni njemu to nije vazno ali ipak mi malo cudno)

da li takve veze mogu funkcionisati, ipak 13 god nije malo? kazite forumasi, podijelite iskustva sa mnom.
Као да сам ја ово писала пре коју годину.
Иста ситуација, иста разлика у годинама.
Исто је био присутан страх.

Нисам била спремна да се удам па сам побегла од њега.
Донела сам одлуку на брзину, сад се кајем натенане.

Разлика у годинама није уопште пресудна ну у плус ни у минус смеру.
Ако ти тај човек одговара, ако имаш поверење у њега, ако се осећаш сигурно с њим, не пуштај га.;)
 
Mogu to da razumem, imam drugaricu koja ima muza 20 godina starijeg, imaju cerkicu i super se slazu, ali mene licno nikad nije privukao neko toliko stariji.
Pretpostavljam da je to zato sto su me roditelji jako rano dobili, mama je imala 19, a tata 21, tako da ne mogu nekog ko je blizi njihovoj generaciji nego mojoj da posmatram na taj nacin.
 
Mora da si jako mlada, čim te zabrinjava 13 godina razlike.
Moja tetka se počela zabavljati sa tečom kad je ona imala 16, a on 32 godine. To je bio užas za celu familiju, ali su se venčali čim je ona postala punoletna i evo ih zajedno već 35 godina. :D
Drugarica mi se udala za 11 godina starijeg tipa, ona je imala 26, on 37 godina. Imaju 2 preslatke devojčice i lepo se slažu.
Ima takvih priča koliko hoćeš. Pitanje je samo da li TEBI smeta razlika u godinama...jer u tom slučaju, ne vredi ni počinjati...

Сестрина кума је имала 15 година кад је почела везу са својим садашњим мужем који је старији 15 година.
Девојка је била добар ђак, родитељи угледни, од ње се очеккивало да заврши гимназију, па да заврши факултет.

Забављали су се до њене треће године гимназије.
И онда су тајно одлучили да направе дете.
Наравно, њенима су саопштили тек кад је била у 5 месецу трудноће.
Њена мајка га је замрзела. Мислила је да он њоме манипулише, да је он неки болесник који је шчепао дете и моделује га према својим потребама.

Венчање је протекло у сузама. Плакала је њена мајка, а плакала је и његова јер је видела да он није никако прихваћен од стране њене породице.
Моја сестра је била кума, али као малолетна није могла да потпише пристанак за улазак у брак, па је потписао мој тата који је цело венчање био блед као креда (месецима пре тога и после тога нам је понављао да то НЕ СМЕ!!!! да нам се деси, да имамо толико обавеза испред себе, да МОРАМО!!! да се ишколујемо, да себи хлеб обезбедимо, бла-бла-бла...не кажем да тата нема испрвну логику, само нико није видовит и правила нема).
Наравно, за куму је потписао њен тата. :mrgreen:

Она се породила у октобру те године (венчање је било у мају), а школу је напустила након треће године гимназије.

Њена мајка је наставила по своме- да мрзи зета, да им обилази кућу ако је он ту....после две године те лудости и немогућности да се помири са избором свог детета, умрла је једно јутро од можданог удара.

Епилог: кум и кума имају феноменалан брак! Она је завршила гимназију ванредно, а онда и економски факултет. Он је по струци економиста и све јој је помагао. Запослио је у своју приватну фирму која супер ради и жена је тамо шефица, свима наређује.
Изродили су још троје деце (дакле, имају их четворо), кум брине о деци као најревноснији родитељ. Облачи их, храни, развози у школице, вртиће, на спорт, језике. А брине и о куми, дефинитивно. :) Жена блиста и види се да није направила погрешан избор.

Мислим да родитељи умеју мало и да претерују и да често превише гурају нос у живот своје деце.
 
Moras da pronadjes uzrok tom strahu, ako strah potice od toga sta ce okolina reci, zapitaj se ko je vazniji okolina ili ti. Mozda se podsvesno plasis buducnosti (ako opstanete) i toga sta ces raditi kada ti budes imala 40, a on 53.....
Mozda je on samo tvoja neispunjena zelja, mozda ces onog trenutka kada ga probas izgubiti potrebu da imas bilo sta sa njim. Desava se. z:lol:
Razlika u godinama je tako i tako. I jeste i nije puno.

A sad jedna prigodna pesmica z:lol:


ja imam 27 god, nisam klinka ako to mislite. plasim se svega po malo, i sta ce moji da kazu (od moje mame mladji 10god) i kako cemo da se uklopimo u drustvo i sta ako i opstanemo pa ja 40 a on 53.........toga najvise u stvari....
nije on moja neispunjena zelja vec kazem samo da se i pre 2 godine kad smo se upoznali desilo isto- da je hemija proradila kao i sada. i eto tad sam se povukla..

mene ustvari najvise odbija ta afera sa njegovim rodjakom(necakom)...
 

Back
Top