Iznenadni i neocekivani sex

to neocekivani seks mi vise zvuci na prepad iz sasede. ides kuci a iz zbunja iskoci gologuzi manijak sa dignutom patkom. i zaskoci te s ledja. nije silovanje nego neocekivani eks:sanke:

Znadeš onije vic kade je Mujo videja Fatu na vašar i ufati je takoj u džbunje da gi je izebe....Na kraj Mujo njozi veli: Da sam zna' bona da si nevina ne bi te ni ebo.... A tek tje Fata njemu: A ja da sam znala da ćeš da me ebeš ja bi skinula najlonke ..... :rotf: :rotf: :rotf: z:shock: z:shock: z:shock:
 
znaci ovde se racuna i kres na jedno vece i nista vise.. ono posle kao ne ponzajemo se...

:) u septembru mi se to zdesilo.. al sta sam trazila to sam i dobila... :)

mislila sam samo malo da sarmiram lika, cisto onako, da ja kao napravim prvi korak.. i onda smo zavrsili kod njega kuci u krevetu i bio je mmmmm fantastican.. :D

ali sam kasnije saznala da ima devojku i tako to a i kakva je to veza koja se zasniva na sexu.. :D
 
znaci ovde se racuna i kres na jedno vece i nista vise.. ono posle kao ne ponzajemo se...

:) u septembru mi se to zdesilo.. al sta sam trazila to sam i dobila... :)

mislila sam samo malo da sarmiram lika, cisto onako, da ja kao napravim prvi korak.. i onda smo zavrsili kod njega kuci u krevetu i bio je mmmmm fantastican.. :D

ali sam kasnije saznala da ima devojku i tako to a i kakva je to veza koja se zasniva na sexu.. :D
A lepo sam ti jos tada rekao da ne pricas nikome sa Foruma sta je medju nama biloz:mrgreen:E da, hvala za komplimentez:poz:
 

Back
Top