Prvi put...

Znam recmo da sam takve u roku od dva ili jednog dejta odvlacio u krevet. (mada moram da napomenem da je bilo uvek one hemije :D)
Ono fazon ona skroz nevina, i onako ja sladak is ve, i bukvalno posle drugog dejta ili sex, ili nesto nadomak tome
Dok ove nafurane nasminkane itd, uopste nisu tako "lake"

jao.....kako.nemam reci........zivi u zabludi.nije ni prva ni poslednja.....enjoy..........
 
jao.....kako.nemam reci........zivi u zabludi.nije ni prva ni poslednja.....enjoy..........

Ma znam bre sta se lozis
sve su to ste iste kurvice male, vole one sex, kao i mi muskarci. Samo trebas da im se uvuces nekako ^_^
Ne delim ih ja uopste, samo neka dev ima manje ili vise kompleksa, i nekih sto ja volim da nazivam nelogicnosti, i to je jedina razlika.
 
ne znas kada je najbolje....kada se desi, videces i mozda ces i misliti da je u tom trenutku to ok ili nije....vremenom kad prodjes neke stvari i saznas malo vise o svemu, znaces da li je bilo pravo ili ne...

za nekoga je ok sa 14 a za nekoga je ok sa 26
to vazi samo za tebe a ne po nekom principu da je sa toliko i toliko normalno...

ko sto rece, ne ides u rat
 
Dobro. Prema vama deco je sa osamnaes taman . Kad smaknu punoletstvo neki vlasodrzivi organi na 12, onda ce tad da vam bude odlican tajming
treba da se zapitas sto postujes koj moj uopste kad ne razmisljas svojom glavom
 

Back
Top