molim za savet

Evo, izvinjavam se sto se nisam dugo javljao, a neko me je zamolio da javim kako radi ono philipsovo pojacalo...

Pa mnogo bolje nego sto sam ocekivao, daje veoma cist i kvalitetan zvuk, mozda pomalo praznjikav i ne bas preterano bogat basom, ali u svakom slucaju mnogo bolje nego sto sam se nadao i zaista sam bio iznenadjen, medjutim sinoc sam dobio ponudu veoma jeftino za pioneer SA-720 i uzeo sam ga, s`tim sto philips odlazi, vec sam nasao i kupca, tako da nisam nista u gubitku, a uz veoma malu doplatu sam koliko sam imao prilike da ga cujem dobio za klasu bolje pojacalo...Zaista sam zadovoljan ovim pioneerom...pa eto malo po malo mozda jednog dana i doguram do neceg ozbiljnog, tek sam poceo, ali za neki skoriji period ovo pojacalo me zadovoljava, jer vec na nekoj visoj klasi bih imao problem sa zvucnicima, tako da su mi oni sledeci prioritet...

Napisite molim vas ako imate neka iskustva sa ovim pojacalom, ja jos uvek nemam, laicki slusano cini mi se vrlo pristojnim...
 
ja imam radio iz te serije, TX-520.
Uzeo sam ga jer je 110% analogna elektronika a cak ima i veliki kondenzator za udesavanje stanica.
Ali pre svega zbog velike skale preko cele sirine radija i zamajca na tocku za trazenje stanica.
 

Back
Top