neobavezna veza..da li se truditi da predje u vezu ili bataliti ?

Tuzic

Početnik
Poruka
22
Vec 4 meseca traje ta neobavezna veza, na drugom sastanku je to skapirala..jer lik nije u fazonu za vezu,menja devojke i obozava da se svako vece druga devojka nadje u njegovom krevetu ..medjutim..nastavila je da se vidja sa njim..posle 7 vidjenja su zavrsili u krevetu,tada krece sve..od lika koji je hladnokrvan pretvorio se u mazulju ali i dalje ostaje pri svojoj prici!skrenula mu je paznju da ona nije za to:ae kod mene,zavrsimo u krevetu i to je to!nego da je za duze veze..dosta puta mu je obrusila da se to desilo samo 1 i da je bolje da zove svoje devojcice i slicne njima jer ona ne zeli da se svrsta u kos sa njima,nije takva i ne zeli da je jedina stvar koju on ima da ponudi KREVET!Na sta je lik rekao:ucinicu sve sta zelis..ZANEMELA JE...E onda su poceli izlasci , bioskop , zvanje i porukice..poklanja joj paznju..itd..neverovatno joj prija njegovo drustvo,poljupci ... nisu pokretali opet tu pricu..jer na svako njeno pitanje ili argument-on je pokopa,da mu je lakse da okrene neku svoju fuficu i da se ne trudi,ali da to ne zeli,da zeli nju.Naravno opet su zavrsili kod njega i njegovo ponasanje se nije promenilo,kad su zajedno drzi je ko malo vode na dlanu,tepa joj,mazi je i pazi sad su presli i na visi nivo..svaki put prespava kod njega,a on je poljupcima budi.. kad izadju isto..kao u bajci,na svakom semaforu je poljubi,nece da se odvoji od nje,ne pusta je i opet sve ispocetka..
I od skoro je krenulo da joj se mota po glavi da li ima sanse da se to pretvori u vezu..s jedne strane zna kakav je i ne zeli sebe da stavlja u situaciju da je povredi i da joj se mota po glavi da li je 5 min pre nego sto je stigla,neka druga devojka bila,jer to je ipak on,a s druge strane je tako dobar ,bukvalno kao da su u vezi.Stavila je tacku na njihovo vidjenje jer je krenula da se zaljubljuje,ali naravno posle svake tacke doda jos 2 i tako je opeeeeeeeeeet krenulo...sta ciniti dalje?!Moguce je da se decko pretvara ,ali cemu to...
 
Bilo bi divno da ta devojka može emotivno da se distancira u smislu da ne razmišlja mnogo o budućnosti i da uživa u svemu dok traje. Ne moraju sve veze da budu po šablonu, ozbiljne... Ne verujem da će se on promeniti, tj da će ona uspeti da ga promeni u smislu da budu u ozbiljnoj vezi. Ni ja ne bih bila pametna u njenoj situaciji.:)

Gledaj ovako... Ja ne volim stalne veze (ako nisam zaljubljen naravno). Menjam, na nekoliko dana. Zezanje pa otkacivanje... Ali kada se zaljubim!!! Onda bezi od mene! Postoji samo jedna jedina osoba! Sve bih ucinio za nju, samo o njoj razmisljam. Najcudnije stanje u kome sam, promenim se za 180 stepeni... Ne kazem da su svi takvi, ali verujem da je slucaj sa ovim deckom slican...
 
Vec 4 meseca traje ta neobavezna veza, na drugom sastanku je to skapirala..jer lik nije u fazonu za vezu,menja devojke i obozava da se svako vece druga devojka nadje u njegovom krevetu ..medjutim..nastavila je da se vidja sa njim..posle 7 vidjenja su zavrsili u krevetu,tada krece sve..od lika koji je hladnokrvan pretvorio se u mazulju ali i dalje ostaje pri svojoj prici!skrenula mu je paznju da ona nije za to:ae kod mene,zavrsimo u krevetu i to je to!nego da je za duze veze..dosta puta mu je obrusila da se to desilo samo 1 i da je bolje da zove svoje devojcice i slicne njima jer ona ne zeli da se svrsta u kos sa njima,nije takva i ne zeli da je jedina stvar koju on ima da ponudi KREVET!Na sta je lik rekao:ucinicu sve sta zelis..ZANEMELA JE...E onda su poceli izlasci , bioskop , zvanje i porukice..poklanja joj paznju..itd..neverovatno joj prija njegovo drustvo,poljupci ... nisu pokretali opet tu pricu..jer na svako njeno pitanje ili argument-on je pokopa,da mu je lakse da okrene neku svoju fuficu i da se ne trudi,ali da to ne zeli,da zeli nju.Naravno opet su zavrsili kod njega i njegovo ponasanje se nije promenilo,kad su zajedno drzi je ko malo vode na dlanu,tepa joj,mazi je i pazi sad su presli i na visi nivo..svaki put prespava kod njega,a on je poljupcima budi.. kad izadju isto..kao u bajci,na svakom semaforu je poljubi,nece da se odvoji od nje,ne pusta je i opet sve ispocetka..
I od skoro je krenulo da joj se mota po glavi da li ima sanse da se to pretvori u vezu..s jedne strane zna kakav je i ne zeli sebe da stavlja u situaciju da je povredi i da joj se mota po glavi da li je 5 min pre nego sto je stigla,neka druga devojka bila,jer to je ipak on,a s druge strane je tako dobar ,bukvalno kao da su u vezi.Stavila je tacku na njihovo vidjenje jer je krenula da se zaljubljuje,ali naravno posle svake tacke doda jos 2 i tako je opeeeeeeeeeet krenulo...sta ciniti dalje?!Moguce je da se decko pretvara ,ali cemu to...

Da se neko ne trudi ne bi ni postojale ozbiljne veze. Pitanje je da li ih želimo. Čitav život je neko pretvaranje, ako je mera pretvaranja podnošljiva i veza može da zaživi.
 
Vec 4 meseca traje ta neobavezna veza, na drugom sastanku je to skapirala..jer lik nije u fazonu za vezu,menja devojke i obozava da se svako vece druga devojka nadje u njegovom krevetu ..medjutim..nastavila je da se vidja sa njim..posle 7 vidjenja su zavrsili u krevetu,tada krece sve..od lika koji je hladnokrvan pretvorio se u mazulju ali i dalje ostaje pri svojoj prici!skrenula mu je paznju da ona nije za to:ae kod mene,zavrsimo u krevetu i to je to!nego da je za duze veze..dosta puta mu je obrusila da se to desilo samo 1 i da je bolje da zove svoje devojcice i slicne njima jer ona ne zeli da se svrsta u kos sa njima,nije takva i ne zeli da je jedina stvar koju on ima da ponudi KREVET!Na sta je lik rekao:ucinicu sve sta zelis..ZANEMELA JE...E onda su poceli izlasci , bioskop , zvanje i porukice..poklanja joj paznju..itd..neverovatno joj prija njegovo drustvo,poljupci ... nisu pokretali opet tu pricu..jer na svako njeno pitanje ili argument-on je pokopa,da mu je lakse da okrene neku svoju fuficu i da se ne trudi,ali da to ne zeli,da zeli nju.Naravno opet su zavrsili kod njega i njegovo ponasanje se nije promenilo,kad su zajedno drzi je ko malo vode na dlanu,tepa joj,mazi je i pazi sad su presli i na visi nivo..svaki put prespava kod njega,a on je poljupcima budi.. kad izadju isto..kao u bajci,na svakom semaforu je poljubi,nece da se odvoji od nje,ne pusta je i opet sve ispocetka..
I od skoro je krenulo da joj se mota po glavi da li ima sanse da se to pretvori u vezu..s jedne strane zna kakav je i ne zeli sebe da stavlja u situaciju da je povredi i da joj se mota po glavi da li je 5 min pre nego sto je stigla,neka druga devojka bila,jer to je ipak on,a s druge strane je tako dobar ,bukvalno kao da su u vezi.Stavila je tacku na njihovo vidjenje jer je krenula da se zaljubljuje,ali naravno posle svake tacke doda jos 2 i tako je opeeeeeeeeeet krenulo...sta ciniti dalje?!Moguce je da se decko pretvara ,ali cemu to...

bataliti.Momak igra toplo-hladno.I cim ona prippreti prsticem u stilu :"no,no.."Bude par daa na ok,a posle po starom...Hvala ne,a da ona zaista drzi do sebe,ne bi dozvolila da se to desi drugi put.Ako nesto kazes,drzi se toga. Nema tu hleba-ozbiljne veze.:mrgreen:
 

Ne postoji garancija ni za jedan odnos na ovom svetu....I ne počinju sve velike ljubavi ko u filmovima...sretnu se na kiši i zaljube na prvo gledanje. Nekad osećanja se prikradu u najčudnijim i najneočekivanijim oblicima. shvatiš da si srce poklonila najboljem prijatelju, ili kolegi sa posla ili se zaljubiš u nekog ko je mnogo stariji/mlađi, oženjen ili čak i gej...
Čak i da si dotičnog dečka upoznala regularno i počela da se "zabavljaš" sa njim, ne znači da jednoga dana ne bi prestao da ti se javlja ili možda bi saznala da pored tebe ima još dve. Sa momkom sa kojim si, stvar je "na čistini". Znaš kakav je i šta od njega možeš da očekuješ. Na ružno si pripremljena, mogu da se dogode samo lepa iznenađenja. I kao što ti je i sam rekao, da mu je do sexa, to može imati na svakom ćošku. Očigledno mu od tebe treba i nešto više. Polako, nemoj forsirati. Opusti se i uživaj. Ako krene nizbrdo, znaćeš kako i šta da uradiš da se izvučeš. ;)
 
Ma samo nemoj mnogo da brineš jer ionako nema razloga, on te očigledno stvarno voli i u centru si njegove pažnje i osećanja, možda i ako se desi da par devojaka pre tebe bude u njegovom stanu to ipak nije toliko strašno jer to je ipak on - on kome si ti sve na svetu i koji ti daje svu svoju pažnju, zar to ne zaslužuje vernost i ljubav za uzvrat. I sigurno bi ta veza imala veliku budućnost pored svih tih romantičnih događaja, zato samo uživaj jer baš sada imaš pravu priliku da osetiš šta znači biti iskreno voljena i voleti u isto vreme. :ok:
ne znam otkud ti uopšte sumnja da nešto u celoj toj priči ne valja? :think:
 
Vec 4 meseca traje ta neobavezna veza, na drugom sastanku je to skapirala..jer lik nije u fazonu za vezu,menja devojke i obozava da se svako vece druga devojka nadje u njegovom krevetu ..medjutim..nastavila je da se vidja sa njim..posle 7 vidjenja su zavrsili u krevetu,tada krece sve..od lika koji je hladnokrvan pretvorio se u mazulju ali i dalje ostaje pri svojoj prici!skrenula mu je paznju da ona nije za to:ae kod mene,zavrsimo u krevetu i to je to!nego da je za duze veze..dosta puta mu je obrusila da se to desilo samo 1 i da je bolje da zove svoje devojcice i slicne njima jer ona ne zeli da se svrsta u kos sa njima,nije takva i ne zeli da je jedina stvar koju on ima da ponudi KREVET!Na sta je lik rekao:ucinicu sve sta zelis..ZANEMELA JE...E onda su poceli izlasci , bioskop , zvanje i porukice..poklanja joj paznju..itd..neverovatno joj prija njegovo drustvo,poljupci ... nisu pokretali opet tu pricu..jer na svako njeno pitanje ili argument-on je pokopa,da mu je lakse da okrene neku svoju fuficu i da se ne trudi,ali da to ne zeli,da zeli nju.Naravno opet su zavrsili kod njega i njegovo ponasanje se nije promenilo,kad su zajedno drzi je ko malo vode na dlanu,tepa joj,mazi je i pazi sad su presli i na visi nivo..svaki put prespava kod njega,a on je poljupcima budi.. kad izadju isto..kao u bajci,na svakom semaforu je poljubi,nece da se odvoji od nje,ne pusta je i opet sve ispocetka..
I od skoro je krenulo da joj se mota po glavi da li ima sanse da se to pretvori u vezu..s jedne strane zna kakav je i ne zeli sebe da stavlja u situaciju da je povredi i da joj se mota po glavi da li je 5 min pre nego sto je stigla,neka druga devojka bila,jer to je ipak on,a s druge strane je tako dobar ,bukvalno kao da su u vezi.Stavila je tacku na njihovo vidjenje jer je krenula da se zaljubljuje,ali naravno posle svake tacke doda jos 2 i tako je opeeeeeeeeeet krenulo...sta ciniti dalje?!Moguce je da se decko pretvara ,ali cemu to...

Meni je nje žao:(...teško je kad ne znaš na čemu si....ljudi su nekada stvarno stoka:(....ma kakvi, stoka je super...oni znaju zašto postoje..jedu, kehnjaju, pare se zbog produžetka vrste...a mi ubi Bože....:(
 
Meni je nje žao:(...teško je kad ne znaš na čemu si....ljudi su nekada stvarno stoka:(....ma kakvi, stoka je super...oni znaju zašto postoje..jedu, kehnjaju, pare se zbog produžetka vrste...a mi ubi Bože....:(

Ako su ti ljudi povremeno stoka, kako se onda zovu oni koje ta povremena stoka vodi na lancu putem na koji tu istu stoku vuče zvono koje nose oko vrata, kao i svako drugo grlo stoke u stadu?
 
:hahaha1: Eto vidiš. I zašto bi se sada neki čovek brinuo i trošio zbog bilo koje stočne rase koje su i na ovoj temi u centru pažnje? :think: Onaj ko nije stoka samo treba da bude dovoljno pametan da mu neka krava ili bik ne nabace uzicu oko vrata i počnu da vode unaokolo.
Loše je kad ovca vodi čobanina jer su to onda ustvari dve ovce.
A sama stoka je stoka, zna se kako i zašta ona živi, zar ne... ;)
 
Poslednja izmena:
:hahaha1: Eto vidiš. I zašto bi se sada neki čovek brinuo i trošio zbog bilo koje stočne rase koje su i na ovoj temi u centru pažnje? :think: Onaj ko nije stoka samo treba da bude dovoljno pametan da mu neka krava ili bik ne nabace uzicu oko vrata i počnu da vode unaokolo. Loše je kad ovca vodi čobanina.
A sama stoka je stoka, zna se kako i zašta ona živi, zar ne... ;)

Ja mislim da se oko ‚‚stoke‚‚ ne vredi truditi.Ako je neko dovoljno sebičan, onda ne treba trošiti svoje dragoceno vreme na njega jer ga i onako nemamo previše.
 
Ako joj je stalo, neka pokuša. Čak i da ne bude ništa od toga, nešto je naučila ... iskustvo se stiče i patnjom, sve je to deo ljubavi ...
Mislim, bilo bi dobro da može da kaže sebi - batali, ali kad se čovek zaljubi, to "batali" je teško koliko i jednim prstom podići klavir.
A drugo, možda dečko samo ima razdor između želje i volje, pa ga treba malo podstaći :)
 

Back
Top