Da li bi srbija treba da se prisajedini Republici Srpskoj

Da li bi srbija treba da se prisajedini Republici Srpskoj Ponovo učitaj ovu stranic

  • DA

  • NE

  • ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

scot

Primećen član
Poruka
979
skupstina srbije da se samoraspusti i donese dekleraciju o ujedinjenju sa RS,naravno nova drzava bi se zvala Republika Srpska a glavni grad bi bio Banjaluka
Republika Srpska
bih91premaentitetimalo6.jpg



Ovo plavo bi bile granice velike Republike Srpske
fry4b.jpg
 
Poslednja izmena:
skupstina srbije da se samoraspusti i donese dekleraciju o ujedinjenju sa RS,naravno nova drzava bi se zvala Republika Srpska a glavni grad bi bio Banjaluka
Republika Srpska
bih91premaentitetimalo6.jpg



Ovo plavo bi bile granice velike Republike Srpske
fry4b.jpg

Ne slažem se, mislim da RS treba da bude nezavisna republika, a ne da se prisajedinjuje Srbiji, niti Srbija njoj.

A jesi li ovo i Crnu Goru u granice "velike Republike Srpske" turio??? :rotf::rotf::rotf::rotf: E to nećeš dočekat :hahaha:
 
Ne slažem se, mislim da RS treba da bude nezavisna republika, a ne da se prisajedinjuje Srbiji, niti Srbija njoj.

A jesi li ovo i Crnu Goru u granice "velike Republike Srpske" turio??? :rotf::rotf::rotf::rotf: E to nećeš dočekat :hahaha:

nisam ja nist turio ovo je etnicka karta SFRJ po naseljenim mjestima kao sto mozes da vidis i 1981 su srbe i crnogorce obojili u plavo jer su smatrali da je to isto
 
nece da moze..
Republika Srpska mora biti svoja, a kasnije moze da se formira neka USZ (Ujedinjene Srpske Zemlje)..
Sad za sad, tesko da bi Mile prepustio dirigentsku palicu Borisu iako su naizgled jako dobri..

Vezano za Crnu Goru..
Svaka cast casnim crnogorcima, ali otpadnicima ce suditi onaj ko treba da sudi.. Bog, narod i sud istorije..
Toliko..

Ovde se radi o tome da Srbija treba da se prisajedini sa RS i da Boris prepusti dirigentsku palicu Mili Dodiku i da Srbija ukine svoje institucije i da Banjaluka postane glavni grad,naravno posle bi isli izbori ali institucije Velike republike srpske bi bili i dalje u Banjaluci
 
Ovde se radi o tome da Srbija treba da se prisajedini sa RS i da Boris prepusti dirigentsku palicu Mili Dodiku i da Srbija ukine svoje institucije i da Banjaluka postane glavni grad,naravno posle bi isli izbori ali institucije Velike republike srpske bi bili i dalje u Banjaluci


Ne zelim da te uvredim, ali ovo sto si napisao je cista UTOPIJA..

Zasto..
Pa bre ko ce da zameni Borisa Tadica, plasim se jednog dana da ne prodje gore nego sto je prosao i Sloba i Ceusesku zajedno.
Da BL bude glavni grad, to je jod teze..
Beograd ce pre da proglasi nezavisnost od Srbije nego da prepusti mesto glavnog grada BanjaLuci..
Mislim, stvarno i realno.. za entuzijaste je ovako blago receno moguce, alli istinu u oci, nemoguce..
To da se moze da radi na necem vezano za ujedinjenje, da se radi na nekoj vezi srpskih drzava, to ima smisla i verovatnoca i u teoriji i praksi je moguce, ali ovako nesto mislim da ni srbi ne bi pristali na to, pa cak ni srbi iz Republike Srpske, jer vecina srba iz Republike Srpske i dan danas za svoj glavni grad priznaju Beograd..

Posteno,
 
Srbi zive sirom planete Zemlje, tako da je to prazna parola. Osim ako ne mislis da bi cela planeta trebalo da se pripoji Republici Srpskoj?

ali srbi nisu vecinsko stanovnistvo u tim zemljama dok u republici srpskoj i srbiji jesu

skroz je neprirodno da isti narod zivi u 2 razlicite drzave.

to je kao da muz i zena zive u 2 razlicite kuce mesto u jednoj. SRPSKOJ.

naravno ti kao istaknuti Srbomrzac na ovom forumu, to vec znas odavno, al eto volis srbomrzacki da kontriras i da se protivis ujedinjenju srpskog naroda u jednu svesrpsku drzavu.
 
skupstina srbije da se samoraspusti i donese dekleraciju o ujedinjenju sa RS,naravno nova drzava bi se zvala Republika Srpska a glavni grad bi bio Banjaluka
Republika Srpska
bih91premaentitetimalo6.jpg



Ovo plavo bi bile granice velike Republike Srpske
fry4b.jpg
Za početak - Srbija po svom ustavu ne može da se prisajedini nikome. Zato propagiranje ovako nečega ne može da ide. Drugo - manite se molim vas igranja takvim kartama. Posle će neko da postavi karte svojih snova (malo drugačijih) pa će biti kuknjave. Ovo jeste srpski, ali nije velikosrpski forum i oknite se opasnih ideja u tom smislu. I ne dao vam Bog da doživite još jedan rat.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top