VATIKAN I SRBIJA NA ISTOM POSLU....

Ne sviraj bez veze. Ti si u kontaktu - nisi Jevreja video van Sindlerove Liste.

I da podrzavaju, kao sto ne podrzavaju, i kao sto ih ni Izrael nije priznao, ono sto steknes, to je tvoje. Ko krene da otima Jevrejima jer su ovakvi, za cas ce se setiti zasto treba oteti i onima jer su onakvi, ali nikad se nece setiti da nesto mozda onda treba i njemu oteti jer je lopuza i bandit.

Srbija ne treba da bude banditska zemlja. Dosta komunizma i banditizma.
 
Мало сутра

В. Британија, Француска, Шпанија, САД су примери земаља које велики део своје моћи дугују отимању и разарању од земаља које су колонијално подјармили и ескплоатисали

Све се заснива на праву јачег
 
Ne sviraj bez veze. Ti si u kontaktu - nisi Jevreja video van Sindlerove Liste.

I da podrzavaju, kao sto ne podrzavaju, i kao sto ih ni Izrael nije priznao, ono sto steknes, to je tvoje. Ko krene da otima Jevrejima jer su ovakvi, za cas ce se setiti zasto treba oteti i onima jer su onakvi, ali nikad se nece setiti da nesto mozda onda treba i njemu oteti jer je lopuza i bandit.

Srbija ne treba da bude banditska zemlja. Dosta komunizma i banditizma.

ја сам приви за враћање имовине, ако се то спроведе, бићу милионер. Али да су нам јевреји пријатељи, не бих рекао, можда шачица
 
Мало сутра

В. Британија, Француска, Шпанија, САД су примери земаља које велики део своје моћи дугују отимању и разарању од земаља које су колонијално подјармили и ескплоатисали

Све се заснива на праву јачег

Neces videti nikoga u Engleskoj da otima knjizaru engleskom jevrejinu, ili fabriku, ili bilo sta. On je za njih Britanac, njihov, verovatno i patriota, placa poreze, ide u vojsku, i ne sme dlaka sa glave da mu fali. Englezi nisu glupaci kao mi, i dobro znaju kako to izgleda kad krenes da otimas po svojoj zemlji u ime "pravde", "istine" i ko zna kakvih drugih lazi.

Odviknite se od toga da kradju i otimanje drugima shvatate kao nesto pozitivno. Bogu je plakati kako vas je taj komunizam deformisao. Strasno. Uzas.
 
Svakom da se vrati svoje.

Jevreji su imali mnoge radnje, knjizare, pivnice, fabrike... Ko zna sta sve ne. Fini ljudi, sefardi, "Srbi Mojsijeve Vere" kako su sebe zvali. Bili ministri, industrijalci, gospoda, stubovi drustva.

Trampim sve vase fkin Milosavljevice i slicne za jednog Gecu Kona.

Слажем се да се треба вратити...али СВИМА...зашто би они били на првом месту...па ваљда има бар један јбн Србин...коме треба вратити имовину...
 
Слажем се да се треба вратити...али СВИМА...зашто би они били на првом месту...па ваљда има бар један јбн Србин...коме треба вратити имовину...

Naravno, svima.

Ali i njima. Njima ce se na kraju malo i vratiti, jer su istrebljeni kao psi od strane nacista.

Ali ko ima naslednika, da dobije sta je njegovo.
 
п.с

Још једна:
ВИШЕ ЈЕ СТРАДАЛО РУСА И СРБА НЕГО ЈЕВРЕЈА...од стране нациста и фашиста...
Па јбм све...ваљда нама СРБИМА бар не мопрају да продају ту шупљу о угрожености..нити смо убијали Јевреје нити затварали....напротив ЗАЈЕДНО СА ЈЕВРЕЈИМА СУ СТРАДАВАЛИ И СРБИ И РУСИ!
 
Poslednja izmena:
Naravno, svima.

Ali i njima. Njima ce se na kraju malo i vratiti, jer su istrebljeni kao psi od strane nacista.

Ali ko ima naslednika, da dobije sta je njegovo.

Али Брате не у Србији...зашто вазда ови НВО покушавају да нама Србима продају нацистичку униформу...вазда неки клинац...па сада имовина...јбм..ми се искрено...знаш да немам ништа против Јевреја...али ваљда бар у Србији треба Срби да буду на првом месту....
 
Neces videti nikoga u Engleskoj da otima knjizaru engleskom jevrejinu, ili fabriku, ili bilo sta.

Отимање од јевреја се тешко кажњава, али се отимање од србина са КиМ, индијца и вијетнамца ни не региструје

Свој морал су путем медија свуда раширили, али није свачији ум плодно тле за њихове трикове. Други нису битни само да се они намире
 
"Beograd je prvi veći grad u Europi koji se podičio nazivom Judenfrei!"

Добро бре хрват колико твој клонова морам на игноре да ставим..

Проглашен јесете...али није био...за разлику од Загреба...који није проглашен али је био....

Хиљаде Јевреја је сакривено по Српским породицама...узели су Српска имена и презимена и дочекала крај рата живи и здрави...о томе и дан данас сведоче...Како у Србији тако у РС и на сваком месту где је било Срба...а тамо где нас није било...твоји хрвати и мухамеданци су их убијали...као и нас Србе....
 
Отимање од јевреја се тешко кажњава, али се отимање од србина са КиМ, индијца и вијетнамца ни не региструје

Свој морал су путем медија свуда раширили, али није свачији ум плодно тле за њихове трикове. Други нису битни само да се они намире

Sta radis van svoje drzave i sta radis u njoj nije isto.

Nije u redu pljackati aboridzine i sta ja znam, sigurno. Ali pljackati po SOPSTVENOJ drzavi - to mogu samo arhibudale koje onda zavrsavaju u kalu i blatu poput nas, recimo.
 
ја сам приви за враћање имовине, ако се то спроведе, бићу милионер. Али да су нам јевреји пријатељи, не бих рекао, можда шачица

jos jedan predratni industrijalac.....:hahaha::hahaha::hahaha:

bem ti sunce, u celoj srbiji niko nije pre rata bio gologuzan......svi cekaju neke milione i avione od shatro dede da mu vrate......:rotf:
 

Back
Top