Srbija prestigla Italiju na listi najsrećnijih zemalja

Haha tesko da Srbija moze biti srecnija od Italije zemlje koja izlazi na 5 mora, gde je skoro uvek suncano, gde su ljudi isto vrlo temperamentni, otvoreni i hedonisti koji vole zivot kao i mi, koja ima daleko lepse gradove, koja ima jednu od najboljih i najpoznatijih kuhinja u svetu, koja ima daleko jacu i ozbiljniju ekonomiju od nas, koja pravi najbolje sportske automobile, Kinder cokolade, koja ima neuporedivo jacu fudbalsku ligu, itd, itd , ajde da je neko rekao da su Srbi srecniji od ne znam anemicnih, hladnih, tunjavih, otudjenih i depresivnih Finaca (uprkos njihovom standardu) koji se kao nalaze na prvom mestu pa ajde jos bi i mogao da poverujem, ali da je Srbija srecnija zemlja od jedne Italije, nema sanse, jer prosto ne postoje nikakvi parametri u kojima smo ispred njih (osim sto smo uglavnom visi i krupniji od njih) tipa geografski, socijalni, drustveni, ekonomski...........i ono prosto ne postoje neke realne osnove ta tako neku tvrdnju, to je isto kao kad bi tvrdio da je recimo Čukarički bolji klub od ne znam Intera ili Napolija, mislim kako, po kojim to parametrima.
Tako da to da je recimo prosecni Valjevac, Pozarevljanin, Kragujevcanin ili Krusevcanin srecniji od recimo prosecnog tamo nekog Toskanca iz Firence, Djenovljanina, Napolitanca, Bolonjeza ili Sardinijca ono slozicemo se da nije bas realno i da je malo verovatno.
...ali Srbija ima bolju drogu.
 

Back
Top