Šta vas je danas oduševilo?

Vetar mi je izduvao mokru zadnjicu. Valjda mi se nece usinuti guzovi :think:

Slana plazma (kikiriki) - malo manje g*vno od one sa susamom, ali i dalje BLJAK. A tek sto je masna... Jedino sto valja od slanih grickalica su Swisslion kvikersi i Pardon Crisp (krompir, sir).

Tek sad vidim da sam omasila temu. Gore navedene stvari su me iznervirale :lol:
 
Poslednja izmena:
Ah, nostalgija. Prošla je skoro decenija od kada sam pokrenula ovu temu. :klap:
Da čovek ne poveruje kako vreme leti. U međuvremenu, puno toga me je i oduševilo i rastužilo, i omamilo, i iznerviralo, i ushitilo.

Danas me je oduševilo to što mi je ponovo proradilo moje omiljeno penkalo. U pitanju je bilo samo loše mastilo. :mrgreen:
 
Sinoc nadjem "iza kulisa" decije serije koju sam volela kao mladja, i vidim da je snimana u studiju. A onomad sam mastala o tome kako moram jednog dana da odem u Britaniju i nadjem tu kucu u kojoj je snimana i vidim ko zivi tu da me puste da prodjem kroz tour, jer je bila navodjena (fiktivna) ulica i broj :D
 
Sta je Baby egzit?

Manifestacija koja se svake godine odrzava na Petrovaradinskoj tvrdjavi i posvecena je deci.
Bude dosta standova koji promovisu skolice, biciklisticke radnje, decije cipele, bude tu i vojska, prosle godine je bio stand euromedicine cini mi se i deca su mogla da se upoznaju sa epruvetama i mogla su da daju lutkama inekcije, vade krv i sl. i tu su bile i med. sestre koje su objasnjavale ceo taj proces, bude i igara i kad dete ucestvuje moze da osvoji neku nagradu, uglavnom bluzu, na jednom od standova je bilo da deca prave nesto od plastelina, ima tu svega.
Takodje budu i dve tri bine na kojima dolaze deca da igraju iz raznih skola baleta i dzez baleta.
Prelepo je i mi idemo svake godine.
Ova godina nam je posebno bitna jer ce i ona po prvi put ucestvati na Beby egzitu kao balerina.:heart:

mene odusevila moja smizla osvajanjem prvog mesta na pijanistickom takmicenju klavitas.
nije danas bilo je jos u subotu, ali jos smo pod utiskom a i malo ne stizem da pisem...

Cestitke od srca za osvojeno prvo mesto.:):heart:
 
Manifestacija koja se svake godine odrzava na Petrovaradinskoj tvrdjavi i posvecena je deci.
Bude dosta standova koji promovisu skolice, biciklisticke radnje, decije cipele, bude tu i vojska, prosle godine je bio stand euromedicine cini mi se i deca su mogla da se upoznaju sa epruvetama i mogla su da daju lutkama inekcije, vade krv i sl. i tu su bile i med. sestre koje su objasnjavale ceo taj proces, bude i igara i kad dete ucestvuje moze da osvoji neku nagradu, uglavnom bluzu, na jednom od standova je bilo da deca prave nesto od plastelina, ima tu svega.
Takodje budu i dve tri bine na kojima dolaze deca da igraju iz raznih skola baleta i dzez baleta.
Prelepo je i mi idemo svake godine.
Ova godina nam je posebno bitna jer ce i ona po prvi put ucestvati na Beby egzitu kao balerina.:heart:

to je bas slatko :heart: lepo se provedite!
 
sto nas humor nikada ne napusta
32936082_1368170619994846_1772767370834608128_n.jpg
 

Back
Top