PC vs PS3 vs XBOX360
Strana 1 od 18 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 440

Tema: PC vs PS3 vs XBOX360

Neproveren član
    Učlanjen
    15.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question PC vs PS3 vs XBOX360

PC je veoma los za video igre . Zasto je onda u Srbiji popularniji od konzola?

Zainteresovan član milisav sound (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: PC vs PS3 vs XBOX360

Citat Original postavio MiMi94.PRO Pogledaj poruku
    PC je veoma los za video igre

Moderator Restricted Area (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Konzole su skupe,naslovi takodje ,a i nemaju netu tehnicku podrsku ovde .

Xbox360 riknjava ko lud ,a i sa PS3 nista nije drugacije ,samo malo duze zivi

Ističe se Sentimentalna budala (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Da li si ti krsten?

Obećava ratePV (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Loš komp=Loše igre
    Više para=više muzike(igranja lol)
    Xbox i nije nesto skup (oko 30k) ali brzo rikne jos ako imas onu prvu seriju...
    PS3 nije popularan jer je skup a i veoma se retko nadju primerci koji čitaju "pirate"
    U Srbiji se sve vrti oko pirata a lakše je naći pirata za PC nego za konzolu...

Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio ratePV Pogledaj poruku
    Loš komp=Loše igre
    ''Los komp'' (valjda si mislio slab) ne mora da znaci da si osudjen na lose igre. Postoji bezbroj odlicnih starih igara u kojima mozes da uzivas 10 puta vise nego u ovim novim sranjima sa ''Extra'' grafikom ali nikakvom sustinom....

Obećava ratePV (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Sentimentalna budala Pogledaj poruku
    ''Los komp'' (valjda si mislio slab) ne mora da znaci da si osudjen na lose igre. Postoji bezbroj odlicnih starih igara u kojima mozes da uzivas 10 puta vise nego u ovim novim sranjima sa ''Extra'' grafikom ali nikakvom sustinom....
    To je delimično tačno...
    Postojale su sranja od igrica i tada jedino što je onda boljih igara bilo više...
    Postoje nove igre (npr Bioshock koje je kao delo umetnosti) a nisu sranja a zahtevaju malo jači komp od srpskog prosečnog kompa da bi uživao u njoj...

Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

To je delimično tačno...
    Postojale su sranja od igrica i tada jedino što je onda boljih igara bilo više...
    Postoje nove igre (npr Bioshock koje je kao delo umetnosti) a nisu sranja a zahtevaju malo jači komp od srpskog prosečnog kompa da bi uživao u njoj...
    KK slazem se ja s tobom...

Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Bilo bi fino kad bi MiMi94.PRO objasni zasto je po njegovom misljenju PC los za video igre...

Moderator BigMazi (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    77

Bilo bi fino kad bi MiMi94.PRO objasni zasto je po njegovom misljenju PC los za video igre...
    Verovatno jer ima slabiji komp. A i sto se tice optimizacije..cak i na konzolama fps nije uvek isti, nekad pada i do odredjenog broja do kojeg nece pasti na dobrom kompu, tako da je ovo potpuno bezveze i nema nikakvog smisla. Jedina je mana PC-a sto sve veci broj igara izlazi samo za konzole i one koje se odrade odrade se na "brzaka". Primer Terminator Salvation / Bull / etc, optimizacija ok ali video opcije = rezolucija i to je to.
    "I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution"

Primećen član dragi11 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Loš komp=Loše igre
    Više para=više muzike(igranja lol)
    Xbox i nije nesto skup (oko 30k) ali brzo rikne jos ako imas onu prvu seriju...
    PS3 nije popularan jer je skup a i veoma se retko nadju primerci koji čitaju "pirate"
    U Srbiji se sve vrti oko pirata a lakše je naći pirata za PC nego za konzolu...
    Mala ispravka
    PS3 uopste ne moze da cita pirate,a originali su jos uvek skupi.
    "I killed people, smuggled people, sold people. Perhaps here things will be different."

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Nije bas mala ispravka PS 3 je po meni dobra konzola ali je skupa dok mi je xbox360 extra mada nikad ga nisam imao

Domaćin Electric eXecutor (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

PC je veoma los za video igre.
    My father told me not to get old. Should have listened to him.

Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

X360 je za igranje mnogo igrica,znaci brdo dobrih izdanja i mnogo zabave,ali sama konzola riknjava nenormalno.Ni X clamp fix niti Jasper ne pomazu ako ubodes losu konzolu kad je kupis.
    PS3 jeste skup (mada se moze naruciti igrica iz inostranstva i izadje dosta jeftinije).Sama konzola ima solidan broj igrica (ne kao X360) ali taj manji izbor cine same ekskluzive.
    Jos jedan plus je to sto ne riknjava konzola tako brzo (desava se da ponekom rikne laser,ali ako poredimo sa 360 to je zanemarljivo).
    "I killed people, smuggled people, sold people. Perhaps here things will be different."

Obećava ratePV (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio dragi11 Pogledaj poruku
    Mala ispravka
    PS3 uopste ne moze da cita pirate,a originali su jos uvek skupi.
    Još jedna mala ispravka...

mod čip za PS3 su napravili iz "team InFeCtUs"-a

PS3 je tek skoro bio "provaljen" zato ljudi misle da nije...
    Poslednji put ažurirao/la ratePV : 18.09.2009. u 23:44

Primećen član Edward (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Po meni su konzole bolje za igranje. Jednostavno imaju bolju grafiku nego PC i plus sto ekskluzive izlaze samo za konzole tipa: Metal Gear Solid serijal, Gran Turismo serijal, God Of War serijal, Resident Evil serijal, Zelda serijal, Mario serijal, Forza Motorsport serijal... Ali je komp keva za strategije, pucacine, RPG... Sve u svemu i konzole i PC imaju i dobre i lose strane

Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Edward Pogledaj poruku
    Po meni su konzole bolje za igranje. Jednostavno imaju bolju grafiku nego PC i plus sto ekskluzive izlaze samo za konzole tipa: Metal Gear Solid serijal, Gran Turismo serijal, God Of War serijal, Resident Evil serijal, Zelda serijal, Mario serijal, Forza Motorsport serijal... Ali je komp keva za strategije, pucacine, RPG... Sve u svemu i konzole i PC imaju i dobre i lose strane
    Iskreno danas se ne moze vise ni govoriti o ekskluzivama jer se sad ogroman broj igara (pogotovo poznate franshize) pravi za sve platforme. Nerealno je ocekivati da ce Konami npr. sebi da uskrati ogroman novac i ogranici Silent Hill samo za konzole.

Sto se tice ''Konzole vs. PC rasprave'', slabo da se moze ocekivati objektivnost od ijednog od vas. Neko je od vas ulozio ogromne pare u svoj komp, a opet neko u konzolu i naravno da niko od vas nece da prihvati *****nje onog drugog da je on ispao pametan a vi glupi.

Kad bi mene neko pitao da mu preporucim sta da kupi prvo bih ga pitao sta voli da igra. Ako voli FPSove, Strategije, simulacije letenja i slicno, Tycoone, P&C avanture, RPG, MMORPG onda bi mu najtoplije preporucio PC.
    Ako voli arkadne igre, sportove, tabacine, avanture, platforme onda je konzola najlogicniji izbor za njega.

Iako sam ja na strani PCa u ovoj raspravi, ipak morao bih da pomenem dve objektivne prednosti konzola. Kao prvo konzole imaju mnogo bolju grafiku nego PC. Neke igre sa Playstation 2 izgledaju lepse nego neka danasnja cuda grafike na PCu. Medjutim ono sto je meni najvaznija prednost konzola jeste to sto kad imas konzolu, imas nenadjebiv izvor zabave kad ti drustvo dodje u kucu.
    Iskreno nema niceg lepseg nego kad u cetvoro igrate neku trku, sport ili neku side-scroller tabacinu. Dobar provod je uvek zagarantovan. PC to nikad nije mogao da pruzi.

Primećen član Edward (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Iskreno danas se ne moze vise ni govoriti o ekskluzivama jer se sad ogroman broj igara (pogotovo poznate franshize) pravi za sve platforme. Nerealno je ocekivati da ce Konami npr. sebi da uskrati ogroman novac i ogranici Silent Hill samo za konzole.

Sto se tice ''Konzole vs. PC rasprave'', slabo da se moze ocekivati objektivnost od ijednog od vas. Neko je od vas ulozio ogromne pare u svoj komp, a opet neko u konzolu i naravno da niko od vas nece da prihvati *****nje onog drugog da je on ispao pametan a vi glupi.

Kad bi mene neko pitao da mu preporucim sta da kupi prvo bih ga pitao sta voli da igra. Ako voli FPSove, Strategije, simulacije letenja i slicno, Tycoone, P&C avanture, RPG, MMORPG onda bi mu najtoplije preporucio PC.
    Ako voli arkadne igre, sportove, tabacine, avanture, platforme onda je konzola najlogicniji izbor za njega.

Iako sam ja na strani PCa u ovoj raspravi, ipak morao bih da pomenem dve objektivne prednosti konzola. Kao prvo konzole imaju mnogo bolju grafiku nego PC. Neke igre sa Playstation 2 izgledaju lepse nego neka danasnja cuda grafike na PCu. Medjutim ono sto je meni najvaznija prednost konzola jeste to sto kad imas konzolu, imas nenadjebiv izvor zabave kad ti drustvo dodje u kucu.
    Iskreno nema niceg lepseg nego kad u cetvoro igrate neku trku, sport ili neku side-scroller tabacinu. Dobar provod je uvek zagarantovan. PC to nikad nije mogao da pruzi.
    Pa o tome ja i pricam

Aktivan član rale77 (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

pazi ni meni po nije jasno stvarno zasto ljudi ne kupuju koznole kad nisu previse skupe ne preko 30K...sta je to za ljude u Srbiji kojima je prosecna plata 20-tak hiljada negde i manje da ne ispadne da lupam...
    new Java(C++)

Učlanjen
    12.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Još jedna mala ispravka...

mod čip za PS3 su napravili iz "team InFeCtUs"-a

PS3 je tek skoro bio "provaljen" zato ljudi misle da nije...
    Samo mi kazi koliko takvih konzola ima u svetu?Malo!
    A jos teze ces naci da ti neko cipuje konzolu u Srbiji,ma cak i na Balkanu.

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Sve ima svoje prednosti i mane,PS3 je dobar ali je skup,skup je zato shto na njemu mozes da pustas Blue Ray diskove dok na X360 ne moze,a za PC mora se kupiti Blue Ray player.Xbox ima dosta dobrih titlova,odlican je community to jes Xbox Live,ja sam kupio Xbox zato shto je imao najvise igrica koje su se meni svidjale dok je PS imao samo Grand Tourismo,vamo ima Halo,Ninja Gaiden,Forzamotorsport itd.A komp je super za online igre i strategije,nista drugo na njemu ni ne igram sem WoWa i nekih strategija.
    >ALL SYSTEMS OPERATIONAL. BEGIN...

Zainteresovan član Exeler0 (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

-Realno pc igre trenutno imaju bolju grafiku od konzola.
    -mis&tastatura su bolji od bilo kog dzojstika .
    -Pc gejming je jeftiniji, jer mozes da nabavljas igre besplatno ( ako znas kako)
    -nemaju samo konzole ekskluzive.. (npr crysis, SIMS 3 ,Red Alert 3: Uprising .World in Conflict)

-ali sa druge strane konzole imaju neku čar, sta ti ja znam lep je osecaj igrati na konzoli kad se zavalis u neku fotelju i igras na split screen sa drustvom.... ))

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

skinuo sam igricu euro truck simulator1.3 i kad sam instalirao pisalo mi je da mogu da igram jedan sat i posle toga mi je izbacilo da moram da je kupim....sta da radim kako da skinem a da nemoram da kupim??

Primećen član
    Učlanjen
    16.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pc je zakon!!!!!!!!

Ističe se Uros12 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

PC los za igranje?Pa jel si ti ikada igrao bilo koji FPS na PC-ju?Jedna konzola izadje,al kasnije nestane kad izadje jos novija,dok PC ne.
    Still taking my time to perfect the beat
    And I still got love for the streets

Slične teme

1. PS3 vs XboX360 vs Wii
    Autor strajo u forumu Video igre
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 26.02.2012., 17:57
  2. Pomoc oko XBox360 ?
    Autor jos_1_5ak u forumu Konzole
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 08.07.2010., 14:31
  3. XBOX360 CIP