Da li znate?

Zapis.JPG
Kafana na uglu ul. Svetog Nikole i Veljka Dugoševića zove se TISA (Zapis). Šta je Tisa a šta zapis?
 
Pogledajte prilog 62029 Kafana na uglu ul. Svetog Nikole i Veljka Dugoševića zove se TISA (Zapis). Šta je Tisa a šta zapis?
Јасте, у кафани, погодио си пола. Али, ниси још одговорио и где би то било.
Дала сам помоћ, дакле, зграда на месту те је у центру, и оно што је у њој има доста везе са сијалицама.
Ето, хајде, само, која је то сад зграда.
 
Јасте, у кафани, погодио си пола. Али, ниси још одговорио и где би то било.
Дала сам помоћ, дакле, зграда на месту те је у центру, и оно што је у њој има доста везе са сијалицама.
Ето, хајде, само, која је то сад зграда.

Nema šanse, zalepio sam se za Kolarac, i ne mogu da povežem staklenac i sijalice...:dash:
 
Да још више прецизирам: у згради која је данас на месту те кафане данас је установа која итекако има везе с оним што је У сијалицама, и не само у њима. ;)
 
e..drugari,ako sam pogodio..(iskreno..pojma nemam,mrzelo me da guglam :) nego mi je to nekako logican odgovor na Milunkino objasnjenje) evo sledeceg pitanja,a ako nisam neka Lider obrise post posto ja do veceras necu biti na netu :)

Sta je ovo? :)

 
И, шта је то у сијалицама, и другде? ;) И ко нам то даје? Тачније, ко, административно и службено, нам га омогућава ? :)

E sad... Pošto je pitanje očigledno teško, neka se važi Masterov odgovor, pa neka igra teče. Ali Masarikova mi dođe mnogo daleko od Skenderbegove, a i bila je u to vreme na kraj grada... A ima EDB ili EPS u Jovanovoj, to je u neposrednoj blizini prve centrale.... Al nemam pojma da li je tu bila kafana? Milunka, daj odgovor, molim :gace:
 
Poslednja izmena:
Ma ne....neka Milunka kaze sta je tacan odgovor,t.j. da li je neko pogodio...idemo dalje kad neko pogodi...ja sam postavio novo pitanje misleci da sam dao tacan odgovor,ali sad kapiram da nisam :)

Ali i ja nisam razmislio dovoljno... :rumenko: Preko puta EDB-a iza zgrade Privrednog suda bila je Skupština (mislim da kuća još postoji) ... Pa bi imalo rezona da je i tu bila kafana .... :think:
 

Back
Top