Djilas odbio hrvatske tramvaje

Mislim da vam se to nece svidjeti ali na srecu to nece moci biti sprjeceno, odnosi Hrvatske i Srbije se kontinuirano poboljsavaju na svim poljima, ratovi i mrznje ce biti sve vise iza nas, i takvih razmisljanja poput vasih ce biti sve manje i manje i na vasoj i na nasoj strani a da razum ipak prevladava kod vecine pokazuju i dva covjeka koja su izabrana za predsjednike drzava Srbije i Hrvatske.

Smetaju vam hrvatski tramvaji ali sto posto vam ne smetaju njemacki automobili zar ne?

Seko,to sto si ti ovlazila u koncarovim tramvajima to je tvoja licna stvar.....
prosipaj to njima,meni nemoj :kafa:
 
Mislim da vam se to nece svidjeti ali na srecu to nece moci biti sprjeceno, odnosi Hrvatske i Srbije se kontinuirano poboljsavaju na svim poljima, ratovi i mrznje ce biti sve vise iza nas, i takvih razmisljanja poput vasih ce biti sve manje i manje i na vasoj i na nasoj strani a da razum ipak prevladava kod vecine pokazuju i dva covjeka koja su izabrana za predsjednike drzava Srbije i Hrvatske.

Smetaju vam hrvatski tramvaji ali sto posto vam ne smetaju njemacki automobili zar ne?

tako su govorili i 45.,na greskama se uci:rtfm:
 
Smetaju vam hrvatski tramvaji ali sto posto vam ne smetaju njemacki automobili zar ne?

Naravno da ne smetaju. Nemci su prihvatili i pokajali se za svoje zlocine, isplatili ratnu odstetu zemljama koje su to trazile (ne i Jugoslaviji - zahvaljujuci Titu)...
Dakle kad se hrvatska pokaje za zlocine protiv Srba i isplati ratne reparacije bilo novcano bilo u teritorijama - onda moze doci do neke normalizacije odnosa izmedju nas i njih.
 
tako su govorili i 45.,na greskama se uci:rtfm:

Ne to nije tocno, bas suprotno u slucaju zadnjih ratova izmedju nas, dopustili su i jedni i drugi da fasizam ponovo zavlada u glavama ljudi i zato se sve i desilo opet, jer prije 45 je bas to i bio uzrok zlocina i mrznje.

Pametni ljudi ne mrze nikog bez razloga.

Pametni ljudi nece pljuvati cak i tramvaje samo zbog zemlje porijekla.
 
Inace CAF i za Edinburg pravi tramvaje

1hq8er.jpg


I Antaliju

348k0hi.jpg
 
Ne to nije tocno, bas suprotno u slucaju zadnjih ratova izmedju nas, dopustili su i jedni i drugi da fasizam ponovo zavlada u glavama ljudi i zato se sve i desilo opet, jer prije 45 je bas to i bio uzrok zlocina i mrznje.

Pametni ljudi ne mrze nikog bez razloga.

Pametni ljudi nece pljuvati cak i tramvaje samo zbog zemlje porijekla.

Pa mi smo pametni ljudi i ne mrzimo nikog bez razloga.....ali kad su Hrvati u pitanju tu postoji preko milion razloga za mrznju istih....toliko ste poklali,proterali,prisilno pokrtstili Srba...
 
Pa mi smo pametni ljudi i ne mrzimo nikog bez razloga.....ali kad su Hrvati u pitanju tu postoji preko milion razloga za mrznju istih....toliko ste poklali,proterali,prisilno pokrtstili Srba...

Mislim da treba jasno distancirati one koji su pocinili zlocine ili ih negiraju i one koji su sve suprotno od toga, kad se to pocne desavati u masovnijim razmjerama na obe strane onda ce i zivot na tim prostorima postati ljepsi i laksi.

Svako generaliziranje i samoizolacija sigurno nece nikome donijeti niceg dobroga.
 
Znaci da ti ne smeta automobil zemlje koja je Beograd bombardovala dva puta?

Hrvatska to nije uradila ni jednom.

Smeta mi tramvaj zemlje koja je imala Jasenovac i kojaj je etnicki ociscena,smetaju mi logori za srpsku decu s Kozare,smetaju mi jame Jadovna,jame po hercegovini,smetaju mi "srbosjeci",smeta mi svo ono satansko zlo koje izbija iz vas prema svemu srpskom(ili bar dobre vecine,ti mi se cinis umerenijom),smeta mi thompson dok peva o klanju Srba....dugacak je spisak.
Pre cu nemcima oprostiti ali necu zaboraviti,nego vama :evil:
 
Mislim da treba jasno distancirati one koji su pocinili zlocine ili ih negiraju i one koji su sve suprotno od toga, kad se to pocne desavati u masovnijim razmjerama na obe strane onda ce i zivot na tim prostorima postati ljepsi i laksi.

Svako generaliziranje i samoizolacija sigurno nece nikome donijeti niceg dobroga.

Pa tih koji su suprotno od toga je jako malo u Hrvatskoj....mozda 10-ak %
 
Nemce nije vodila mrznje....jednostavno krenuli u rat da osvajaju svet i to je to.

Nemci nisu pravili logore za srpsku decu...nisu se takmicili u klanju Srba, nisu nasilno pokrstavali Srbe........

Nisu ni svi Hrvati to radili, to su radile ustase.

Ali Njemci su sravnili Beograd sa zemljom, Njemci su i u ovom zadnjem ratu vodili jaku propagandu protiv Srbije i otvoreno se stavili na stranu Tudjmanove Hrvatske i pomogli je u svakom pogledu, zato nemoj biti toboze naivan jer bez Njemaca pod Kohlom ne bi bilo ni ovog zadnjeg rata protiv Hrvatske a vjerojetno ni zadnjeg bombardiranja Srbije, jeli tako?
 
Nije stvar u kvalitetu, ceni itd. vec po navodima gore pomenutog izvora


Staklo u obliku „U“

Najnoviji model hrvatskog tramvaja 2006. godine trebalo je da vozi probno Beograđane na relaciji „Interkontinental“-tramvajski depo. Međutim, najnoviji model „Končarovog“ tramvaja na beogradskim ulicama se nije ni pojavio, zvanično „iz nepoznatih razloga“, ali su se tada mogle ćuti spekulacije da tramvaj nije izveden na ulicu zbog prednjeg stakla koje je podsećalo na veliko ustaško slovo „U“. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top